murano-dashboard 3.0.0.0rc2.dev145 - en to cs translation catalogue (23 entries)

en:  1 capital letter
cs: 1 velké písmeno

en:  1 digit
cs: 1 číslice

en:  1 non-capital letter
cs: 1 malé písméno

en:  1 special character
cs: 1 speciální charakter

en:  7 characters
cs: 7 znaků

en: An error occurred. Please try again later.
cs: Vyskytla se chyba. Prosím zkuste to znovu později.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Create
cs: Vytvořit

en: Loading
cs: Načítání

en: New
cs: Nový

en: Passwords do not match
cs: Hesla se neshodují.

en: Show less
cs: Zobrazit méně

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: There was an error submitting the form. Please try again.
cs: Při odesílání formuláře nastal problém. Zkuste to prosím znovu.

en: Unable to edit component metadata.
cs: Nelze upravit metadata komponenty.

en: Unable to edit environment metadata.
cs: Nelze upravit metadata prostředí.

en: Unable to retrieve component metadata.
cs: Nelze získat metadata komponenty.

en: Unable to retrieve environment metadata.
cs: Nelze získat metadata prostředí.

en: Unable to retrieve the packages.
cs: Nelze získat balíčky.

en: Unable to run action.
cs: Nelze provést akci.

en: Waiting for a result
cs: Čekání na výsledek

en: Working
cs: Zpracovávání

en: Your password should have at least
cs: Vaše heslo by mělo mít nejméně
