murano-dashboard - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Bug Fixes
ru: Исправленные ошибки

en: Current Series Release Notes
ru: Примечания к текущему релизу

en: Liberty Series Release Notes
ru: Примечания к релизу Liberty

en: Mitaka Series Release Notes
ru: Примечания к релизу Mitaka

en: Newton Series Release Notes
ru: Примечания к релизу Newton

en: Other Notes
ru: Прочие изменения
