mutter MASTER - en to et translation catalogue (94 entries)

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: Move window to workspace 1
et: Akna liigutamine 1. tööalale

en: Move window to workspace 2
et: Akna liigutamine 2. tööalale

en: Move window to workspace 3
et: Akna liigutamine 3. tööalale

en: Move window to workspace 4
et: Akna liigutamine 4. tööalale

en: Move window to last workspace
et: Akna liigutamine viimasele tööalale

en: Move window one workspace up
et: Akna liigutamine ülemisele tööalale

en: Move window one workspace down
et: Akna liigutamine alumisele tööalale

en: Move window one monitor to the left
et: Akna liigutamine vasakpoolsele monitorile

en: Move window one monitor to the right
et: Akna liigutamine parempoolsele monitorile

en: Move window one monitor up
et: Akna liigutamine ülemisele monitorile

en: Move window one monitor down
et: Akna liigutamine alumisele monitorile

en: Switch applications
et: Rakenduste vahetamine

en: Switch to previous application
et: Eelmisele rakendusele vahetamine

en: Switch windows
et: Akende vahetamine

en: Switch to previous window
et: Eelmisele aknale vahetamine

en: Switch windows of an application
et: Rakenduse akende vahetamine

en: Switch to previous window of an application
et: Rakenduse eelmisele aknale vahetamine

en: Switch system controls
et: Süsteemi juhtalade vahetamine

en: Switch windows directly
et: Akende kohene vahetamine

en: Switch windows of an app directly
et: Rakenduse akende kohene vahetamine

en: Switch system controls directly
et: Süsteemi juhtalade kohene vahetamine

en: Hide all normal windows
et: Kõigi tavaliste akende peitmine

en: Switch to workspace 1
et: 1. tööalale liikumine

en: Switch to workspace 2
et: 2. tööalale liikumine

en: Switch to workspace 3
et: 3. tööalale liikumine

en: Switch to workspace 4
et: 4. tööalale liikumine

en: Switch to last workspace
et: Viimasele tööalale liikumine

en: Move to workspace above
et: Ülemisele tööalale liikumine

en: Move to workspace below
et: Alumisele tööalale liikumine

en: System
et: Süsteem

en: Show the run command prompt
et: Käsuviiba kuvamine

en: Show the activities overview
et: Tegevuste ülevaate avamine

en: Windows
et: Aknad

en: Activate the window menu
et: Aknamenüü avamine

en: Toggle fullscreen mode
et: Täisekraanoleku vahetamine

en: Toggle maximization state
et: Maksimeeritud oleku vahetamine

en: Maximize window
et: Akna maksimeerimine

en: Restore window
et: Akna taastamine

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Hide window
et: Peida aken

en: Move window
et: Akna liigutamine

en: Resize window
et: Akna suuruse muutmine

en: Toggle window on all workspaces or one
et: Akna kõigil või ühel tööalal olemise vahetamine

en: Raise window if covered, otherwise lower it
et: Akna tõstmine, kui see on kaetud, muul juhul langetamine

en: Raise window above other windows
et: Akna tõstmine teiste kohale

en: Lower window below other windows
et: Akna langetamine teiste taha

en: Maximize window vertically
et: Akna vertikaalne maksimeerimine

en: Maximize window horizontally
et: Akna horisontaalne maksimeerimine

en: View split on left
et: Vaade poolitatakse vasakult

en: View split on right
et: Vaade poolitatakse paremalt

en: Modifier to use for extended window management operations
et: Laiendatud aknaoperatsioonide korral kasutatav muuteklahv

en: Attach modal dialogs
et: Modaaldialoogide kinnistamine

en: When true, instead of having independent titlebars, modal dialogs appear attached to the titlebar of the parent window and are moved together with the parent window.
et: Kui märgitud, siis eraldi tiitliribade asemel on moodaalsed dialoogid emaakna tiitliribade küljes ning liiguvad koos emaaknaga.

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
et: Akna ümberpaigutamine selle lohistamisel ekraani serva

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
et: Kui märgitud, siis akna lohistamine ekraani külgservale maksimeerib selle vertikaalselt ja laius katab pool saadaolevast laiusest. Akna lohistamine ekraani ülaserva maksimeerib akna täielikult.

en: Workspaces are managed dynamically
et: Tööalade dünaamiline haldus

en: Determines whether workspaces are managed dynamically or whether there’s a static number of workspaces (determined by the num-workspaces key in org.gnome.desktop.wm.preferences).
et: Määrab, kas tööalasid hallatakse dünaamiliselt või on nende arv staatiline (arvu määrab org.gnome.desktop.wm.preferences all võti num-workspaces).

en: Workspaces only on primary
et: Tööalad ainult peamisel

en: Determines whether workspace switching should happen for windows on all monitors or only for windows on the primary monitor.
et: Määrab, kas tööalade vahetamine mõjutab kõiki aknaid kõigil monitoridel või ainult aknaid peamisel monitoril.

en: No tab popup
et: Tabulaatoril pole hüpikakent

en: Determines whether the use of popup and highlight frame should be disabled for window cycling.
et: Kui märgitud, siis on hüpikaken ja esiletõstmise raam keelatud akende vahetamisel.

en: Delay focus changes until the pointer stops moving
et: Fookusemuutused lükatakse edasi kuni kursor peatub

en: If set to true, and the focus mode is either “sloppy” or “mouse” then the focus will not be changed immediately when entering a window, but only after the pointer stops moving.
et: Kui tõene ning fookusrežiim on kas „sloppy“ või „mouse“, siis fookust ei vahetata kohe, kui kursor aknale liigub, vaid alles pärast kursori peatumist.

en: Draggable border width
et: Lohistatava äärise laius

en: The amount of total draggable borders. If the theme’s visible borders are not enough, invisible borders will be added to meet this value.
et: Lohistatava äärise laius. Kui kujunduse nähtavatest ääristest ei piisa, lisatakse puuduoleva osa jaoks nähtamatu ääris.

en: Auto maximize nearly monitor sized windows
et: Peaaegu monitori suurused ekraanid maksimeeritakse automaatselt

en: If enabled, new windows that are initially the size of the monitor automatically get maximized.
et: Kui lubatud, maksimeeritakse automaatselt aknad, mis on avanedes monitori suurused.

en: Select window from tab popup
et: Akna valimine tabulaatori hüpikaknalt

en: Cancel tab popup
et: Tabulaatori hüpikakna katkestamine

en: Built-in display
et: Sisseehitatud kuva

note: This probably means that a non-WM compositor like xcompmgr is running; * we have no way to get it to exit
en: Another compositing manager is already running on screen %i on display “%s”.
et: Teine komposiithaldur juba töötab ekraani %i kuval „%s“.

en: Bell event
et: Helina sündmus

en: Failed to open X Window System display “%s”
et: Tõrge X Window System’i kuva „%s“ avamisel

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Replace the running window manager
et: Töötava aknahalduri asendamine

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID kirjeldamine

en: X Display to use
et: X-kuva, mida kasutada

en: Initialize session from savefile
et: Seansi lähtestamine salvestatud failist

en: Make X calls synchronous
et: Tee X-väljakutsed sünkroonseks

note: Translators: %s is a window title
en: “%s” is not responding.
et: „%s“ ei vasta.

en: Application is not responding.
et: Rakendus ei vasta.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
et: Sa võid natukene selle järel oodata või sundida rakenduse lõpetama.

en: _Force Quit
et: _Sulge jõuga

en: _Wait
et: _Oota

en: mutter %s
    Copyright © 2001-%d Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
et: mutter %s
    Autoriõigused © 2001-%d Havoc Pennington, Red Hat, Inc., ja teised
    See programm on vaba tarkvara; kopeerimistingimuste kohta vaata
    programmi lähteteksti. Sellel programmil pole MINGISUGUST GARANTIID;
    isegi MITTE KOMMERTSGARANTIID EGA GARANTIID SOBIVUSELE
    TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.

en: Print version
et: Versiooni printimine

en: Mutter plugin to use
et: Millist Mutteri pluginat kasutada

en: Workspace %d
et: Tööala %d

en: Display “%s” already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
et: Kuva „%s“ on juba aknahalduri poolt hallatav. Olemasoleva aknahalduri asendamiseks proovi --replace võtit.

en: Screen %d on display “%s” is invalid
et: Ekraan %d kuval „%s“ on vigane

en: Mutter was compiled without support for verbose mode
et: Mutter kompileeriti ilma jutuka režiimi toeta

en: These windows do not support “save current setup” and will have to be restarted manually next time you log in.
et: Need aknad ei toeta „praeguse paigutuse salvestamist“ ja tuleb järgmisel sisselogimisel käsitsi taaskäivitada.

en: %s (on %s)
et: %s (masinas %s)
