mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to mai translation catalogue (13 entries)

en: Color
mai: रंग

[ctx: brush settings list: setting group]
en: Custom
mai: पसंदीदा

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
mai: खाली

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
mai: सहेजू

en: New
mai: नवीन

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
mai: नाम

en: Undo
mai: अनावृत्ति

en: Redo
mai: फिनु सँ करू

en: Layers
mai: परतसभ

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
mai: ज़ूम आउट

[ctx: Menu (labels)]
en: File
mai: फाइल

[ctx: Menu (labels)]
en: Help
mai: मद्दति

[ctx: Menu→Help (labels)]
en: Debug
mai: डिबग
