mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Color
mn: Өнгө

[ctx: brush settings list: setting group]
en: Custom
mn: Хэрэглэгч тод.

note: TRANSLATORS: begin editing a brush's preview icon
en: Edit
mn: Боловсруулах

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
mn: Цэвэрлэх

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
mn: Хадгалах

en: New
mn: Шинэ

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
mn: Нэр

en: Undo
mn: Цуцлах

en: Redo
mn: Сэргээх

en: Layers
mn: Давхарга

[ctx: Menu→File (labels)]
en: Open Recent
mn: Сүүлд нээгдсэн Файлууд

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
mn: Зургийг жижигрүүлэх

[ctx: Menu (labels)]
en: File
mn: Файл

[ctx: Menu (labels)]
en: Help
mn: Тусламж
