mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Color
se: Ivdni

[ctx: brush settings list: setting group]
en: Custom
se: Iežat

note: TRANSLATORS: begin editing a brush's preview icon
en: Edit
se: Doaimmat

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
se: Sálke

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
se: Vurke

en: New
se: Ođđa

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
se: Namma

en: Undo
se: Gađa

en: Redo
se: Daga ođđasit

[ctx: Menu→File (labels)]
en: Open Recent
se: Aiddo geavahuvvon

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
se: Unnidit

[ctx: Menu (labels)]
en: File
se: Fiila

[ctx: Menu (labels)]
en: Help
se: Hjälp
