mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Color
sq: Ngjyra

[ctx: brush settings list: setting group]
en: Custom
sq: E personalizuar

note: TRANSLATORS: begin editing a brush's preview icon
en: Edit
sq: Ndrysho

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
sq: Pastro

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
sq: Ruaj

en: New
sq: E re

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
sq: Emri

en: Undo
sq: Anullo

en: Redo
sq: Rikthe

en: Fullscreen
sq: Ekran të plotë

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
sq: Zvogëlo zmadhimin

[ctx: Menu (labels)]
en: Help
sq: Ndihmë
