mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to hy translation catalogue (7 entries)

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
hy: Մաքրել

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
hy: Պահել

en: New
hy: Նորը

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
hy: Անվանում

en: Undo
hy: Ետարկել

en: Redo
hy: Կրկնել

[ctx: Menu (labels)]
en: File
hy: Ֆայլ
