mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Color
az: Rəng

[ctx: brush settings list: setting group]
en: Custom
az: Xüsusi

note: TRANSLATORS: begin editing a brush's preview icon
en: Edit
az: Düzəlt

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
az: Təmizlə

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
az: Qeyd Et

en: New
az: Yeni

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
az: Ad

en: Undo
az: Geri al

en: Redo
az: Yenidən et

[ctx: Menu→File (labels)]
en: Open Recent
az: Təzəlikçə Açılanlar

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
az: Uzaqlaşdır

[ctx: Menu (labels)]
en: File
az: Fayl

[ctx: Menu (labels)]
en: Help
az: Yardım
