mypaint v2.0.0-alpha.8-1-g4490f06 - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Color
ka: ფერი

note: TRANSLATORS: clear the brush preview icon being edited
en: Clear
ka: გასუფთავება

note: TRANSLATORS: save edits to a brush icon
en: Save
ka: შენახვა

en: New
ka: ახალი

note: Name and preview column: will be indented
en: Name
ka: სახელი

en: Undo
ka: ბრძანების გაუქმება

en: Redo
ka: ბრძანების აღდგენა

en: Fullscreen
ka: მთელს ეკრანზე

[ctx: Menu→View→Adjust View (labels), Accel Editor (labels)]
en: Zoom Out
ka: დაპატარავება

[ctx: Menu (labels)]
en: File
ka: ფაილი
