nautilus-admin 0.2.0 - en to es translation catalogue (5 entries)

en: CAUTION!
es: ¡ADVERTENCIA!

en: Edit as A_dministrator
es: Editar como A_dministrador

en: Open as A_dministrator
es: Abrir como A_dministrador

en: Open this file in the text editor with root privileges
es: Editar este archivo con privilegios de administrador

en: Open this folder with root privileges
es: Abrir esta carpeta con privilegios de administrador
