nautilus-admin 0.2.0 - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: CAUTION!
pl: UWAGA!

en: Edit as A_dministrator
pl: Edytuj jako administrator

en: Open as A_dministrator
pl: Otwórz jako administrator

en: Open this file in the text editor with root privileges
pl: Otwórz ten plik w edytorze tekstowym z prawami roota

en: Open this folder with root privileges
pl: Otwórz ten folder z prawami roota

en: Run as A_dministrator
pl: Uruchom jako administrator

en: Run this file with root privileges
pl: Uruchom ten plik z prawami roota

en: Running the File Manager, the Text Editor or an executable with Administrator privileges <b>is dangerous</b>! <b>You can easily destroy your system if you are not careful!</b>
    <b>Think twice</b> before doing so, especially before running untrusted executables downloaded from the Internet. <b>They can contain malware</b>, which can do <b>irreversible damage to your system</b> when given Administrator privileges!
    Proceed only if you know what you are doing and understand the risks.
pl: Uruchomienie menedżera plików, edytora tekstowego lub uruchomienie pliku z prawami administratora <b>jest niebezpieczne</b>! <b>Możesz w łatwy sposób uszkodzić system operacyjny, jeżeli nie zachowasz ostrożności!</b>
    <b>Zastanów się dwa razy</b> zanim wykonasz jakąkolwiek czynność, a przede wszystkim uruchamiając niezaufane pliki pobrane z internetu. <b>Mogą one zawierać malware</b>, który <b>może nieodwracalnie uszkodzić Twój system</b>, jeżeli udzielisz tym plikom praw administracyjnych!
    Kontynuuj, tylko jeżeli wiesz co robisz i jesteś świadomy podejmowanego ryzyka.
