nautilus-compare - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Compare to
gl: Comparar con

en: Compare to the file remembered before
gl: Comparar co ficheiro recordado antes

en: Compare Later
gl: Comparar máis tarde

en: Remember file for later comparison
gl: Recordar o ficheiro para comparar máis tarde

en: Compare selected files to the file remembered before
gl: Comparar os ficheiros seleccionados co ficheiro recordado anteriormente

en: Compare
gl: Comparar

en: Compare selected files
gl: Comparar ficheiros seleccionados

en: Nautilus Compare Extension Preferences
gl: Preferencias da extensión Nautilus Compare

en: Normal Diff
gl: Diferenza normal

en: Three-Way Diff
gl: Diferenza a tres bandas

en: N-Way Diff
gl: Diferenza a N bandas
