nautilus-compare - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Compare to
el: Σύγκριση με

en: Compare to the file remembered before
el: Σύγκριση με το προηγούμενο αρχείο

en: Compare Later
el: Σύγκριση αργότερα

en: Remember file for later comparison
el: Χρήση αρχείου για μεταγενέστερη σύγκριση

en: Compare selected files to the file remembered before
el: Σύγκριση επιλεγμένων αρχείων με το προηγούμενο αρχείο

en: Compare
el: Σύγκριση

en: Compare selected files
el: Σύγκριση επιλεγμένων αρχείων

en: Nautilus Compare Extension Preferences
el: Προτιμήσεις επέκτασης σύγκρισης του Ναυτίλου

en: Normal Diff
el: Κανονική διαφορά

en: Three-Way Diff
el: Τριπλή διαφορά

en: N-Way Diff
el: Πολλαπλή διαφορά

en: _Cancel
el: _Ακύρωση

en: _Save
el: _Αποθήκευση
