nautilus-compare - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Compare to
ms: Banding dengan

en: Compare to the file remembered before
ms: Banding dengan fail yang sebelum ini diingati

en: Compare Later
ms: Banding Kemudian

en: Remember file for later comparison
ms: Ingat fail untuk perbandingan nanti

en: Compare selected files to the file remembered before
ms: Bandingkan fail pilihan dengan fail yang diingati sebelum ini

en: Compare
ms: Banding

en: Compare selected files
ms: Bandingkan fail pilihan

en: Nautilus Compare Extension Preferences
ms: Keutamaan Sambungan Nautilus Compare

en: Normal Diff
ms: Beza Biasa

en: Three-Way Diff
ms: Beza Tiga-Cara

en: N-Way Diff
ms: Beza N-Cara

en: _Cancel
ms: _Batal

en: _Save
ms: _Simpan
