nautilus-sendto master - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Files to send
af: Lêers om te stuur

en: Output version information and exit
af: Druk weergawe-inligting en sluit af

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
af: Argief

en: Could not parse command-line options: %s
af: Kon nie opdraglynopsies ontleed nie: %s

en: No mail client installed, not sending files
af: Geen e-posprogram is geïnstalleer nie – gaan nie lêers stuur nie

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
af: Verwag URI's of lêername om as opsies aangegee te word
