nautilus-sendto master - en to an translation catalogue (8 entries)

en: Run from build directory (ignored)
an: Executar dende a carpeta de construcción (ignorada)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
an: Usar XID como o pai ta ninviar o dialogo (ignorada)

en: Files to send
an: Fichers ta ninviar

en: Output version information and exit
an: Amostrar información d'a versión y salir

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
an: Archivador

en: Could not parse command-line options: %s
an: No se podioron analisar as opcions d'a linia de comandos: %s

en: No mail client installed, not sending files
an: No i hai garra client de correu-y instalau, no se ninvian os fichers

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
an: Aspera que se pasen como opcions URI u nombres de fichero
