nautilus-sendto - en to ast translation catalogue (63 entries)

en: Last plugin used to send
ast: L'últimu complementu que s'emplegó pa unviar

en: Last type of archive used
ast: L'últimu tipu d'archivu emplegáu

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using nautilus-sendto.
ast: Emplegáu p'atroxar qué clas de complementu s'usó la cabera vegada que s'unviaron ficheros usando nautilius-sendto

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
ast: Usáu p'atroxar la clas d'archivos usaos la última vegada (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: _Send to...
ast: _Unviar a...

en: Send files to remote devices, or people
ast: Unviar ficheros a persones o preseos remotos

note: the path to the shared library
en: Send to...
ast: Unviar a...

en: Send To...
ast: Unviar A...

en: Send file by mail, instant message...
ast: Unviar un ficheru por corréu, mensaxería instantáneo,...

en: Send files by mail, instant message...
ast: Unviar ficheros por corréu, mensaxería instantáneo,...

en: Files
ast: Ficheros

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ast: Los URLs o nomes de ficheru tienen de dase como opción

en: Could not parse command-line options: %s
ast: Nun pueden procesase les opciones de la llinia de comandos: %s

en: Could not load any plugins.
ast: Nun se pue cargar nengún complementu.

en: Please verify your installation
ast: Fai'l favor verificar la so instalación

en: <b>Compression</b>
ast: <b>Compresión</b>

en: <b>Destination</b>
ast: <b>Destín</b>

en: Send _as:
ast: Unviar _como:

en: Send _packed in:
ast: _Unviar empaquetáu en:

en: Send t_o:
ast: Unviar _a:

en: _Send
ast: _Unviar

en: Programming error, could not find the device in the list
ast: Fallu de programación. Nun se atopó'l dispositivu na llista

en: Obex Push file transfer unsupported
ast: La tresferencia de ficheros Obex Push nun ta sofitada

en: The contact selected cannot receive files.
ast: El contautu seleicionáu nun puede recibir ficheros.

en: The contact selected is offline.
ast: El contautu seleicionáu ta desconeutáu.

en: No error message
ast: Nun hai mensax d'error

en: Instant Message (Empathy)
ast: Mensaxería nel Intre (Empathy)

en: Email
ast: Corréu-e

en: Cannot get contact: %s
ast: Nun puede obtenese'l contautu: %s

en: Could not find contact: %s
ast: Nun s'atopa'l contautu: %s

en: Cannot create searchable view.
ast: Nun puede crease una vista pa poder guetar.

en: Success
ast: Éxitu

en: An argument was invalid.
ast: Un argumentu ye incorreutu.

en: The address book is busy.
ast: La llibreta de direiciones ta ocupada.

en: The address book is offline.
ast: La llibreta de direiciones nun ta coneutada

en: The address book does not exist.
ast: La llibreta de direiciones nun esiste

en: The "Me" contact does not exist.
ast: El contautu «Yo» nun esiste.

en: The address book is not loaded.
ast: La llibreta de direiciones nun ta cargada

en: The address book is already loaded.
ast: Yá ta cargada la llibreta de direiciones

en: Permission was denied when accessing the address book.
ast: Torgóse'l permisu p'aceder a la llibreta.

en: The contact was not found.
ast: Nun s'atopó'l contautu

en: This contact ID already exists.
ast: El ID del contautu yá esiste.

en: The protocol is not supported.
ast: El protocolu nun ta soportáu.

en: The operation was cancelled.
ast: La operación encaboxóse.

en: The operation could not be cancelled.
ast: La operación nun pudo encaboxase

en: The address book authentication failed.
ast: L'autenticación de la llibreta de direiciones falló.

en: Authentication is required to access the address book and was not given.
ast: Requierse autenticación p'acceder a la llibreta de direiciones, pero nun se dió

en: A secure connection is not available.
ast: Nun hai disponible una conexón segura.

en: A CORBA error occurred whilst accessing the address book.
ast: Hebo un fallu CORBA al acceder a la llibreta de direiciones.

en: The address book source does not exist.
ast: L'orixe de la llibreta de direiciones nun esiste.

en: An unknown error occurred.
ast: Hebo un fallu desconocíu

en: Unable to send file
ast: Nun ye dable unviar el ficheru

en: There is no connection to gajim remote service.
ast: Nun hai denguna conexón col serviciu remotu de gajim.

en: Sending file failed
ast: Falló l'unvíu del ficheru

en: Recipient is missing.
ast: Falta'l destinatariu.

en: Unknown recipient.
ast: Destinatariu desconocíu.

en: Instant Message (Gajim)
ast: Mensaxería nel Intre (Gajim)

en: New CD/DVD
ast: CD/DVD Nuevu

en: Existing CD/DVD
ast: CD/DVD Esistente

en: CD/DVD Creator
ast: Creador de CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
ast: Mensax instantáneu (Pidgin)

en: Removable disks and shares
ast: Soportes estrayibles y comparticiones

en: UPnP Media Server
ast: Sirvidor multimedia UPnP
