nautilus-sendto master - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Run from build directory (ignored)
bg: Стартиране от папката за компилация (пренебрегва се)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
bg: Определяне на родителския прозорец, към който да се отвори прозореца, чрез XID (пренебрегва се)

en: Files to send
bg: Файлове за изпращане

en: Output version information and exit
bg: Извеждане на информация за версията и изход

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
bg: Архив

en: Could not parse command-line options: %s
bg: Опциите от командния ред не могат да се анализират: %s

en: No mail client installed, not sending files
bg: Липсва клиент за е-поща. Файлове не могат да се пращат

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
bg: За опции се очакват адреси или файлове
