nautilus-sendto - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
ca: Executa des del directori de construcció (ignorat)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
ca: Utilitza l'XID com a pare en el diàleg d'enviament (ignorat)

en: Files to send
ca: Fitxers per enviar

en: Output version information and exit
ca: Mostra la informació de la versió i surt

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
ca: Arxiu

en: Could not parse command-line options: %s
ca: No s'han pogut analitzar les opcions de línia d'ordres: %s

en: No mail client installed, not sending files
ca: No hi ha cap client de correu instal·lat, no es poden enviar els fitxers

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ca: Espera que es passin com a opcions els URI o noms de fitxers

en: Nautilus Send to
ca: «Enviar a» del Nautilus

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
ca: Integra clients de correu al gestor de fitxers del Nautilus
