nautilus-sendto - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
cs: Spustit ze složky sestavení (ignorováno)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
cs: Použít XID jako rodiče pro dialogové okno odeslání (ignorováno)

en: Files to send
cs: Soubory k odeslání

en: Output version information and exit
cs: Vypsat informace o verzi a skončit

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
cs: Archiv

en: Could not parse command-line options: %s
cs: Nelze zpracovat volby příkazové řádky: %s

en: No mail client installed, not sending files
cs: Není nainstalován žádný poštovní klient, soubory nelze odesílat

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
cs: Očekává se adresa URI nebo názvy souborů zadané jako volby

en: Nautilus Send to
cs: Nautilus – Odeslat e-mailem

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
cs: Integruje poštovního klienta do správce souborů Nautilus
