nautilus-sendto - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
eo: Ruli de la kreo-dosierujo (ignorita)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
eo: Uzi XID-on kiel gepatro de la senddialogo (ignorita)

en: Files to send
eo: Sendotaj dosierojn

en: Output version information and exit
eo: Eligi versioinformon kaj eliri

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
eo: Arkivo

en: Could not parse command-line options: %s
eo: Ne eblas analizi komandliniajn opciojn: %s

en: No mail client installed, not sending files
eo: Neniu retpoŝt-programaro estas instalita, dosieroj ne estos senditaj

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
eo: Atendas URI-ojn aŭ dosiernomojn kiel opcioj

en: Nautilus Send to
eo: Naŭtilo Sendi al

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
eo: Integras retpoŝt-programoj en la dosieradministrilo Naŭtilo
