nautilus-sendto - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Files to send
fi: Lähetettävät tiedostot

en: Output version information and exit
fi: Tulosta versiotiedot ja poistu

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
fi: Paketti

en: Could not parse command-line options: %s
fi: Komentorivivalitsimia ei voi tulkita: %s

en: No mail client installed, not sending files
fi: Sähköpostisovellusta ei ole asennettu, tiedostoja ei lähetetä

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
fi: Olettaa parametreina annettavan URI:t tai tiedostonimiä

en: Nautilus Send to
fi: Nautilus-lähetä

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
fi: Integroi sähköpostisovellukset Nautilus-tiedostohallintaan
