nautilus-sendto master - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
gd: Ruith o phasgan an togail (air a leigeil seachad)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
gd: Cleachd XID mar phàrant a' chòmhraidh cuir (air a leigeil seachad)

en: Files to send
gd: Faidhlichean ri an cur

en: Output version information and exit
gd: Seall fiosrachadh an tionndaidh is fàg an-seo

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
gd: Tasg-lann

en: Could not parse command-line options: %s
gd: Cha b' urrainn dhuinn roghainnean na loidhne-àithne a pharsadh: %s

en: No mail client installed, not sending files
gd: Chan eil cliant puist stàlaichte ann 's cha chuir sinn na faidhlichean

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
gd: Tha dùil aige ri URIean no ainmean fhaidhle mar roghainnean

en: Nautilus Send to
gd: Cuir o Nautilus

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
gd: Amalaichidh seo cliantan puist le manaidsear faidhlichean Nautilus
