nautilus-sendto - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
hr: Pokreni iz direktorija izgradnje (zanemareno)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
hr: Koristi XID kao nadređeni proces za slanje dijaloga (zanemareno)

en: Files to send
hr: Datoteke za slanje

en: Output version information and exit
hr: Prikaži informacije inačice i izađi

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
hr: Arhiva

en: Could not parse command-line options: %s
hr: Obrada mogućnosti naredbenog retka nije moguća: %s

en: No mail client installed, not sending files
hr: Klijent za slanje pošte nije instaliran, ne šaljem datoteke

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
hr: Očekuje URI-je ili nazive datoteka koji će se proslijediti kao mogućnosti

en: Nautilus Send to
hr: Nautilus Pošalji u

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
hr: Integrira klijent pošte u Nautilus upravitelja datotekama
