nautilus-sendto master - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Run from build directory (ignored)
kk: Жинау бумасынан жіберу (елемейді)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
kk: Жіберу сұхбатына XID аталық элемент ретінде қолдану (елемейді)

en: Files to send
kk: Жіберілетін файлдар

en: Output version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
kk: Архив

en: Could not parse command-line options: %s
kk: Командалық жол опцияларын талдау мүмкін емес: %s

en: No mail client installed, not sending files
kk: Эл. пошта клиенті орнатылмаған, фалйдар жіберілмейді

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
kk: Опциялар ретінде берілетін URI не файл аттарын күтеді

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
kk: Эл. пошта клиенттерін Nautilus ішіне интеграциялайды
