nautilus-sendto master - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
lv: Palaist no būvējuma mapes (ignorēts)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
lv: Lietojiet XID kā vecāku, lai aizsūtītu dialoglodziņu (ignorēts)

en: Files to send
lv: Sūtāmās datnes

en: Output version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
lv: Arhīvs

en: Could not parse command-line options: %s
lv: Neizdevās parsēt komandrindas opcijas — %s

en: No mail client installed, not sending files
lv: Nav instalēts pasta klients, datnes netiks sūtītas

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
lv: Sagaida URI vai datnes nosaukumus kā opcijas

en: Nautilus Send to
lv: Nautilus “Sūtīt uz”

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
lv: Integrē pasta klientus Nautilus datņu pārvaldniekā
