nautilus-sendto master - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: Send To...
ms: Hantar Kepada...

en: Send file by mail, instant message...
ms: Hantar fail menggunakan surat, mesej instan...

en: Send files by mail, instant message...
ms: Hantar fail-fail menggunakan surat, mesej instan...

en: Files
ms: Fail-fail

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ms: URI mengharapkan atau nama fail akan disahkan sebagai pilihan

en: Could not parse command-line options: %s
ms: Tidak dapat menghuraikan pilihan baris perintah: %s

en: Could not load any plugins.
ms: Tidak dapat muatkan plugin.

en: Please verify your installation
ms: Sila menyemak pemasangan anda

en: <b>Compression</b>
ms: <b>Kompresi</b>

en: <b>Destination</b>
ms: <b>Destinasi</b>

en: Send _as:
ms: Hantar _sebagai:

en: Send _packed in:
ms: Hantar _dalam paket:

en: Send t_o:
ms: Hantar k_epada:

en: _Send
ms: _Hantar

en: Cannot get contact: %s
ms: Tidak dapat mendapat kenalan: %s

en: Could not find contact: %s
ms: Tidak dapat mencari kenalan: %s

en: Cannot create searchable view.
ms: Tidak boleh mencipta pandangan pencarian.

en: Success
ms: Berjaya

en: An argument was invalid.
ms: Sebuah hujah yang tidak sah.

en: The address book is busy.
ms: Buku alamat sedang sibuk.

en: The address book is offline.
ms: Buku alamat sedang offline.

en: The address book does not exist.
ms: Buku alamat tidak wujud.

en: The "Me" contact does not exist.
ms: Kenalan "Me" tidak wujud.

en: The address book is not loaded.
ms: Buku alamat tidak dimuatkan.

en: The address book is already loaded.
ms: Buku alamat sudah dimuatkan.

en: Permission was denied when accessing the address book.
ms: Keizinan ditolak ketika mengakses buku alamat.

en: The contact was not found.
ms: Kenalan tidak dijumpai.

en: This contact ID already exists.
ms: ID kenalan sudah wujud.

en: The protocol is not supported.
ms: Protokol tidak disokong

en: The operation was cancelled.
ms: Operasi dibatalkan

en: The operation could not be cancelled.
ms: Operasi tidak dapat dibatalkan

en: The address book authentication failed.
ms: Pengesahan buku alamat gagal.

en: Authentication is required to access the address book and was not given.
ms: Pengesahan diperlukan untuk mengakses buku alamat dan tidak diberikan.

en: A secure connection is not available.
ms: Sambungan selamat tidak ada.

en: A CORBA error occurred whilst accessing the address book.
ms: Terdapat ralat terjadi apabila CORBA sementara mengakses buku alamat.

en: The address book source does not exist.
ms: Sumber buku alamat tidak wujud.

en: An unknown error occurred.
ms: Ralat tidak diketahui berlaku.

en: Unable to send file
ms: Tidak dapat menghantar fail

en: There is no connection to gajim remote service.
ms: Tiada sambungan ke servis remote gajim.

en: Sending file failed
ms: Penghantaran fail gagal

en: Recipient is missing.
ms: Penerima tiada.

en: Unknown recipient.
ms: Penerima tidak diketahui.

en: Instant Message (Gajim)
ms: Mesej Instan (Gajim)

en: New CD/DVD
ms: CD/DVD Baru

en: Existing CD/DVD
ms: CD/DVD Sediaada

en: CD/DVD Creator
ms: Pencipta CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
ms: Mesej Instan (Pidgin)

en: Removable disks and shares
ms: Disk removable dan perkongsian

en: UPnP Media Server
ms: Pelayan Media UPnP
