nautilus-sendto - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Run from build directory (ignored)
nl: Uitvoeren vanuit build-map (genegeerd)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
nl: XID als ouder gebruiken voor het verzenden-dialoogvenster (genegeerd)

en: Files to send
nl: Te verzenden bestanden

en: Output version information and exit
nl: Versie-informatie tonen en afsluiten

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
nl: Archief

en: Could not parse command-line options: %s
nl: Verwerken van opdrachtregelparameters mislukt: %s

en: No mail client installed, not sending files
nl: Geen e-mailcliënt geïnstalleerd, bestanden worden niet verzonden

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
nl: Verwacht URI's of bestandsnamen die als opties meegegeven worden
