nautilus-sendto master - en to nn translation catalogue (63 entries)

en: Last plugin used to send
nn: Siste programtillegg brukt for å senda

en: Last type of archive used
nn: Siste typen arkiv bruk

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using nautilus-sendto.
nn: Brukt til å lagra kva for programtillegg som vart brukt sist gong filer vart sendt via nautilus-sendto.

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
nn: Brukt til å lagra kva for arkivtype som vart brukt sist gong (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: _Send to...
nn: _Send til …

en: Send files to remote devices, or people
nn: Send filer til eksterne einingar eller personar

note: the path to the shared library
en: Send to...
nn: Send til …

en: Send To...
nn: Send til …

en: Send file by mail, instant message...
nn: Send fil via e-post, lynmelding …

en: Send files by mail, instant message...
nn: Send filer via e-post, lynmelding …

en: Files
nn: Filer

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
nn: Vonar adresser eller filnamn til å verta gjevne som val

en: Could not parse command-line options: %s
nn: Klarte ikkje tyda kommandolinjevala : %s

en: Could not load any plugins.
nn: Klarte ikkje lasta inn nokre programtillegg.

en: Please verify your installation
nn: Kontroller installasjonen din

en: <b>Compression</b>
nn: <b>Komprimering</b>

en: <b>Destination</b>
nn: <b>Mål</b>

en: Send _as:
nn: Send s_om:

en: Send _packed in:
nn: Send _pakka inn:

en: Send t_o:
nn: Send t_il

en: Programming error, could not find the device in the list
nn: Programmeringsfeil, klarte ikkje finna eininga i lista

en: Obex Push file transfer unsupported
nn: Obex Push-filoverføring ikkje støtta

en: Bluetooth (OBEX Push)
nn: Blåtann (Obex Push)

en: The contact selected cannot receive files.
nn: Den valde kontakten kan ikkje motta filer.

en: The contact selected is offline.
nn: Den valde kontakten er fråkopla

en: No error message
nn: Inga feilmelding

en: Instant Message (Empathy)
nn: Lynmelding (Empathy)

en: Email
nn: E-post

en: Cannot get contact: %s
nn: Klarte ikkje henta kontakt: %s

en: Could not find contact: %s
nn: Klarte ikkje finna kontakt: %s

en: Cannot create searchable view.
nn: Klarte ikkje laga søkbar vising.

en: Success
nn: Vellukka

en: An argument was invalid.
nn: Eit argument var ugyldig.

en: The address book is busy.
nn: Adresseboka er oppteken.

en: The address book is offline.
nn: Adresseboka er fråkopla.

en: The address book does not exist.
nn: Adresseboka finst ikkje.

en: The "Me" contact does not exist.
nn: «Meg»-kontakten finst ikkje.

en: The address book is not loaded.
nn: Adresseboka er ikkje lasta.

en: The address book is already loaded.
nn: Adresseboka er alt lasta.

en: Permission was denied when accessing the address book.
nn: Nekta tilgang til adresseboka.

en: The contact was not found.
nn: Kontakten vart ikkje funne.

en: This contact ID already exists.
nn: Denne kontakt-ID-en finst alt.

en: The protocol is not supported.
nn: Protokollen er ikkje støtta.

en: The operation was cancelled.
nn: Handlinga vart avbroten

en: The operation could not be cancelled.
nn: Handlinga kunne ikkje avbryast.

en: The address book authentication failed.
nn: Autentisering til adresseboka feila.

en: Authentication is required to access the address book and was not given.
nn: Autentisering er påkravt for å få tilgang til andresseboka og inga vart gjeven.

en: A secure connection is not available.
nn: Ei sikker tilkopling er ikkje tilgjengeleg.

en: A CORBA error occurred whilst accessing the address book.
nn: Ein CORBA-feil oppstod medan adresseboka vart opna.

en: The address book source does not exist.
nn: Kjelda til adresseboka finst ikkje.

en: An unknown error occurred.
nn: Ein ukjend feil oppstod.

en: Unable to send file
nn: Klarte ikkje senda fil

en: There is no connection to gajim remote service.
nn: Det er inkje samband til den eksterne tenesten gajim.

en: Sending file failed
nn: Sending av fil feila

en: Recipient is missing.
nn: Mottakar manglar.

en: Unknown recipient.
nn: Ukjend mottakar.

en: Instant Message (Gajim)
nn: Lynmelding (Gajim)

en: New CD/DVD
nn: Ny CD/DVD

en: Existing CD/DVD
nn: Eksisterande CD/DVD

en: CD/DVD Creator
nn: CD/DVD-lagar

en: Instant Message (Pidgin)
nn: Lynmelding (Pidgin)

en: Removable disks and shares
nn: Fjernbare diskar og delte resuarsar

en: UPnP Media Server
nn: UPnP mediatenar
