nautilus-sendto - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
pl: Uruchamia z katalogu budowania (ignorowane)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
pl: Używa XID jako elementu nadrzędnego dla okna wysyłania (ignorowane)

en: Files to send
pl: Pliki do wysłania

en: Output version information and exit
pl: Wyświetla informację o wersji i kończy działanie

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
pl: Archiwum

en: Could not parse command-line options: %s
pl: Nie można przetworzyć opcji wiersza poleceń: %s

en: No mail client installed, not sending files
pl: Nie zainstalowano żadnego klienta poczty, pliki nie zostaną wysłane

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
pl: Oczekuje adresów URI lub nazw plików podanych jako opcje

en: Nautilus Send to
pl: Nautilus — Wyślij do

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
pl: Integruje klienta poczty z menedżerem plików Nautilus
