nautilus-sendto - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Run from build directory (ignored)
sk: Spustí sa z adresára zostavenia (ignorované)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
sk: Ako rodiča okna na poslanie použije identifikátor okna (ignorované)

en: Files to send
sk: Súbory na odoslanie

en: Output version information and exit
sk: Vypíše informácie o verzii a ukončí sa

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
sk: Archív

en: Could not parse command-line options: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať voľby príkazového riadka: %s

en: No mail client installed, not sending files
sk: Nie je nainštalovaný žiadny poštový klient, preto sa súbory neodošlú

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
sk: Očakáva, že URI alebo názvy súborov budú odovzdané ako voľby

en: Nautilus Send to
sk: Nautilus Odoslať do

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
sk: Integruje poštových klientov do správcu súborov Nautilus
