nautilus-sendto master - en to sl_SI translation catalogue (9 entries)

en: Run from build directory (ignored)
sl_SI: Zaženi iz mape izgradnje (prezrto)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
sl_SI: Uporabi XID kot nadrejen predmet pogovornega okna pošiljanja (prezrto)

en: Files to send
sl_SI: Datoteke za pošiljanje

en: Output version information and exit
sl_SI: Izpiši podatke o različici in končaj

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: Could not parse command-line options: %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti možnosti ukazne vrstice: %s

en: No mail client installed, not sending files
sl_SI: Ni nameščenega poštnega odjemalca, zato pošiljanje sporočil ni mogoče.

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
sl_SI: Pričakovani naslovi URI ali imena datotek, ki so na voljo kot možnosti ukaza

en: Integrates mail clients into the Nautilus file manager
sl_SI: Omogoča uporabo poštnega odjemalca v upravljalnik datotek Nautilus
