nautilus-sendto - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Run from build directory (ignored)
ug: ھاسىللانغان مۇندەرىجىدىن ئىجرا قىلسۇن(پەرۋا قىلمىغان)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
ug: ئەۋەتىش سۆزلەشكۈسىدە XID نى ئاتا سۈپىتىدە ئىشلەتسۇن(پەرۋا قىلمىغان)

en: Files to send
ug: ئەۋەتىش مەغلۇپ بولدى

en: Output version information and exit
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسىتىپ ئاخىرلاشتۇرىدۇ

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
ug: ئارخىپلاش

en: Could not parse command-line options: %s
ug: بۇيرۇق قۇرى تاللانمىسىنى يېشەلمىدى: %s

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ug: URI ياكى ھۆججەت ئاتى تاللانما قىلىنىدۇ
