nautilus-share - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
ast: Nautilus necesita amestar dalgunos permisos a la so carpeta «%s» pa poder compartila

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
ast: La carpeta «%s» necesita los permisos darréu adicionales pa poder compartila:
    %s%s%s¿Quier que Nautilus ameste automáticamente estos permisos a la carpeta?

en:   - read permission by others
ast:   - permisos de llectura pa otros

en:   - write permission by others
ast:   - permisos d'escritura pa otros

en:   - execute permission by others
ast:   - permisos d'execución pa otros

en: Add the permissions automatically
ast: Amestar los permisos automáticamente

en: Could not change the permissions of folder "%s"
ast: Nun se pue camudar los permisos de la carpeta «%s»

en: Share name is too long
ast: El nome compartíu ye llargu abondo

en: The share name cannot be empty
ast: El nome compartíu nun pue tar vacíu

en: Error while getting share information: %s
ast: Fallu al garrar la informaci'on de compartición: %s

en: Another share has the same name
ast: Otru recursu compartíu tien el mesmu nome

en: Modify _Share
ast: Camudar _compartición

en: Create _Share
ast: Facer _compartición

en: There was an error while getting the sharing information
ast: Ocurrió un fallu al garrar la información de compartición

en: Share
ast: Compartir

en: Folder Sharing
ast: Compartición de Carpetes

en: Sharing Options
ast: Opciones de compartición

en: Share this Folder
ast: Compartir esta carpeta

en: %s %s %s returned with signal %d
ast: devolvióse %s %s %s cola señal %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
ast: %s %s %s falló por una razón descoñocía

en: 'net usershare' returned error %d: %s
ast: La «rede compartía» devolvió'l fallu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
ast: La «rede compartía» devolvió'l fallu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
ast: La salida de la «rede compartía» nun tá codificada en UTF-8

en: Failed
ast: Fallu

en: Samba's testparm returned with signal %d
ast: Devolvióse'l parámetru de prueba de Samba cola señal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
ast: El parámetru de prueba de Samba nun se sabe por que falló

en: Samba's testparm returned error %d: %s
ast: El parámetru de prueba de Samba devolvió'l fallu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
ast: El parámetru de prueba de Samba devolvió'l fallu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
ast: Nun se pue desaniciar la compartición pa la ruta %s: esa ruta nun ta compartida

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
ast: Nun se pue camudar la ruta d'una compartición esistente; desaniciar la compartición vieya primero y amiesta una nueva

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
ast: <big><b>Compartición de Carpetes</b></big>

en: Co_mment:
ast: Co_mentariu:

en: Share _name:
ast: _Nome pa compartir:

en: Share this _folder
ast: Compartir esta car_peta

en: _Allow others to create and delete files in this folder
ast: Permitir _a otros crear y esborrar ficheros nesta carpeta

en: _Guest access (for people without a user account)
ast: Accesu d'invi_táu (pa xente ensin cuenta d'usuariu)
