nautilus-share - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
ca: El Nautilus ha d'afegir alguns permisos a la carpeta «%s» per a poder compartir-la

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
ca: La carpeta «%s» necessita els següents permisos addicionals perquè el recurs compartit funcioni:
    %s%s%sVoleu que el Nautilus afegisca estos permisos a la carpeta automàticament?

en:   - read permission by others
ca:   - permís de lectura per a altres

en:   - write permission by others
ca:   - permís d'escriptura per a altres

en:   - execute permission by others
ca:   - permís d'execució per a altres

en: Add the permissions automatically
ca: Afig els permisos automàticament

en: Could not change the permissions of folder "%s"
ca: No s'han pogut canviar els permisos de la carpeta «%s»

en: Share name is too long
ca: El nom del recurs compartit és massa llarg

en: The share name cannot be empty
ca: El nom del recurs compartit no pot ser buit

en: Error while getting share information: %s
ca: S'ha produït un error en obtindre la informació del recurs compartit: %s

en: Another share has the same name
ca: Un altre recurs compartit té el mateix nom

en: Modify _Share
ca: Modifica el _recurs compartit

en: Create _Share
ca: Crea un _recurs compartit

en: There was an error while getting the sharing information
ca: S'ha produït un error en obtindre la informació del recurs compartit

en: Share
ca: Recurs compartit

en: Folder Sharing
ca: Recursos compartits

en: Sharing Options
ca: Opcions dels recursos compartits

en: Share this Folder
ca: Comparteix esta carpeta

en: %s %s %s returned with signal %d
ca: %s %s %s ha retornat amb el senyal %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
ca: %s %s %s ha fallat per una raó desconeguda

en: 'net usershare' returned error %d: %s
ca: «net usershare» ha retornat l'error %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
ca: «net usershare» ha retornat l'error %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
ca: la eixida del «net usershare» no té una codificació UTF-8 vàlida

en: Failed
ca: Ha fallat

en: Samba's testparm returned with signal %d
ca: El testparm del Samba ha retornat amb el senyal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
ca: El testparm del Samba ha fallat per una raó desconeguda

en: Samba's testparm returned error %d: %s
ca: El testparm del Samba ha retornat l'error %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
ca: El testparm del Samba ha retornat l'error %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
ca: No es pot suprimir el recurs compartit per al camí %s: el camí no està compartit

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
ca: No es pot canviar el camí d'un recurs compartit existent. Primer heu de suprimir el recurs compartit antic i després afegir el nou

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
ca: <big><b>Recursos compartits</b></big>

en: Co_mment:
ca: Co_mentari:

en: Share _name:
ca: _Nom del recurs compartit:

en: Share this _folder
ca: Comparteix esta _carpeta

en: _Allow others to create and delete files in this folder
ca: _Permet que altres puguen crear i suprimir fitxers en esta carpeta

en: _Guest access (for people without a user account)
ca: _Accés de convidat (per a persones sense un compte d'usuari)
