nautilus-share - en to dz translation catalogue (34 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
dz:  ནའུ་ཊི་ལཱསི་ལུ་ཁྱོད་ཀྱི་སྣོད་འཛིན་ལུ་ "%s" རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་བརྡ་བཀོད་ནང་གནང་བ་ལ་ལོ་ཚུ་ཁ་སྐོང་འབད་དགོཔ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
dz: སྣོད་འཛིན་འདི་ལུ་ "%s" ལབད་ནི་ལུ་རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་གནང་བ་ཐེབས་ཚུ་དགོཔ་ཡོདཔ་ཨིན།
    %s%s%sཁྱོད་ཀྱིས་ནའུ་ཊི་ལཱསི་འདི་ལུ་གནང་བ་དེ་ཚུ་སྣོད་འཛིན་རང་བཞིན་གྱིས་ཁ་སྐོང་འབད་བཅུག་ནི་ཨིན་ན?

en:   - read permission by others
dz:   - གཞན་ཚུ་གིས་ལྷག་ནི་གནང་བ།

en:   - write permission by others
dz:   - གཞན་ཚུ་གིས་གནང་བ་འབྲི་ནི།

en:   - execute permission by others
dz:   - གཞན་ཚུ་གིས་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་གནང་བ

en: Add the permissions automatically
dz: གནང་བ་ཚུ་རང་བཞིན་གྱིས་ཁ་སྐོང་འབད།

en: Could not change the permissions of folder "%s"
dz: སྣོད་འཛིན་གྱི་གནང་བ་ཚུ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་མ་ཚུགས། "%s"

en: Share name is too long
dz: རུབ་སྤྱོད་མིག་འདི་གནམ་མེད་ས་མེད་རིངམོ།

en: The share name cannot be empty
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་མིང་འདི་སྟོངམ་བཏོན་མི་བཏུབ།

en: Error while getting share information: %s
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་བརྡ་དོན་ལེན་པའི་སྐབས་འཛོལ་བ། %s

en: Another share has the same name
dz: གཞན་རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཡང་མིང་ཅོག་འཐདཔ་ཡོདཔ།

en: There was an error while getting the sharing information
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་བརྡ་དོན་འདི་ལེན་པའི་སྐབས་འཛོལ་བ་ཅིག་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: Modify _Share
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་ལེགས་བཅོས་འབད།(_S)

en: Create _Share
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་གསར་བསྐྲུན་འབད།(_S)

en: Share
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི།

en: Sharing Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་རུབ་སྤྱོད་འབད་དོ།

en: Share this Folder
dz: སྣོད་འཛིན་འདི་རུབ་སྤྱོད་འབད།

en: %s %s %s returned with signal %d
dz: %s %s %s བརྡ་རྟགས་དང་གཅིག་ཁར་སླར་ལོག་ཡོདཔ%d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
dz: %s %s %sམ་ཤེས་པའི་རྒྱུ་མཚན་ཅིག་གི་དོན་ལུ་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: 'net usershare' returned error %d: %s
dz: 'net usershare' འཛོལ་བ་སླར་ལོག་ཡོདཔ %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
dz: 'net usershare' འཛོལ་བ་སླར་ལོག་ཡོདཔ %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
dz: 'net usershare' གི་་ཨའུཊི་པུཊི་འདི་ཡུ་ཊི་ཨེཕ་-༨་ཨིནཀོ་ཌིང་ནུས་ཅན་ནང་མེདཔ།

en: Failed
dz: འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: Samba's testparm returned with signal %d
dz: སམ་བ་གི་ཊེསིཊི་པརམ་བརྡ་རྟགས་དང་གཅིག་ཁར་སླར་ལོག་ཡོདཔ %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
dz: སམ་བ་གི་ཊེསིཊི་པརམ་མ་ཤེས་པའི་རྒྱུ་མཚན་ཅིག་གི་དོན་ལུ་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: Samba's testparm returned error %d: %s
dz: སམ་བ་གི་ཊེསིཊི་པརམ་གྱི་འཛོལ་བ་སླར་ལོག་ཡོདཔ %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
dz: སམ་བ་གི་ཊེསིཊི་པརམ་གི་འཛོལ་བ་སླར་ལོག་ཡོདཔ %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
dz: འགྲུལ་ལམ་གཡི་དོན་ལུ་རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་མི་ཚུགས %s: འགྲུལ་ལམ་དེ་རུབ་སྤྱོད་འབད་མེདཔ།

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
dz: གནས་ཡོད་པའི་རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་གི་འགྲུལ་ལམ་འདི་བསྒྱུརལ་བཅོས་འབད་མི་ཚུགས་ རུབ་སྤྱོད་འབད་ནི་རྙིངམ་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་དང་གསརཔ་ཅིག་ཁ་སྐོང་འབད་གནང་།

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
dz: <big><b>སྣོད་འཛིན་རུབ་སྤྱོད་འབད་དོ</b></big>

en: Co_mment:
dz: བསམ་བཀོད།(_m)

en: Share _name:
dz: མིང་རུབ་སྤྱོད་འབད།(_n)

en: Share this _folder
dz: སྣོད་འཛིན་འདི་རུབ་སྤྱོད་འབད།(_f)

en: _Allow other people to write in this folder
dz: སྣོད་འཛིན་འདི་ནང་གཞན་གང་ཟག་ལུ་འབྲི་ཆོགཔ་ཨིན།(_A)
