nautilus-share - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
he: ‏Nautilus צריך להוסיף כמה הרשאות לתיקייה שלך "%s" כדי לשתף אותה

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
he: התיקייה "%s" זקוקה להרשאות הנוספות הבאות בכדי שהשיתוף יעבוד:
    ‏%s%s%sהאם ברצונך ש־Nautilus יוסיף הרשאות אלו לתיקייה באופן אוטומטי?

en:   - read permission by others
he:   - הרשאת קריאה על ידי אחרים

en:   - write permission by others
he:   - הרשאת כתיבה על ידי אחרים

en:   - execute permission by others
he:   - הרשאת הרצת תוכניות על ידי אחרים

en: Add the permissions automatically
he: הוספת ההרשאות אוטומטית

en: Could not change the permissions of folder "%s"
he: לא ניתן לשנות את ההרשאות של התיקייה "%s"

en: Share name is too long
he: שם השיתוף ארוך מידי

en: The share name cannot be empty
he: שם השיתוף לא יכול להישאר ריק

en: Error while getting share information: %s
he: שגיאה בקבלת מידע על השיתוף: %s

en: Another share has the same name
he: לשיתוף אחר יש את אותו השם

en: Modify _Share
he: שינוי ה_שיתוף

en: Create _Share
he: יצירת שי_תוף

en: There was an error while getting the sharing information
he: שגיאה בקבלת מידע על השיתוף

en: Share
he: שיתוף

en: Folder Sharing
he: שיתוף תיקיות

en: Sharing Options
he: אפשרויות שיתוף

en: Share this Folder
he: שיתוף תיקייה זו

en: %s %s %s returned with signal %d
he: ‏%s ‫%s ‫%s חזר עם האות %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
he: ‏%s ‫%s ‫%s נכשל מסיבה לא ידועה

en: 'net usershare' returned error %d: %s
he: ‏'net usershare' חזר עם שגיאה %d:‏ %s

en: 'net usershare' returned error %d
he: ‏'net usershare' חזר עם שגיאה %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
he: הפלט של 'net usershare' לא סופק בקידוד UTF-8 תקין

en: Failed
he: נכשל

en: Samba's testparm returned with signal %d
he: ה־testparm של Samba חזר עם האות %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
he: ה־testparm של Samba נכשל מסיבה לא ידועה

en: Samba's testparm returned error %d: %s
he: ה־testparm של Samba חזר עם שגיאה %d:‏ %s

en: Samba's testparm returned error %d
he: ה־testparm של Samba חזר עם שגיאה %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
he: לא ניתן להסיר את השיתוף מהנתיב %s: נתיב זה לא משותף

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
he: לא ניתן לשנות את הנתיב של שיתוף קיים; נא להסיר את השיתוף הישן ולאחר מכן להוסיף חדש

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
he: <big><b>שיתוף תיקיות</b></big>

en: Co_mment:
he: הע_רה:

en: Share _name:
he: _שם השיתוף:

en: Share this _folder
he: שיתוף _תיקייה זו

en: _Allow others to create and delete files in this folder
he: _אפשור לאחרים לכתוב בתיקייה זאת

en: _Guest access (for people without a user account)
he: חשבון _אורח (לאנשים אשר אין ברשותם חשבון משתמש)
