nautilus-share - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
pl: Program Nautilus musi nadać pewne uprawnienia na katalog "%s", aby można było go współdzielić

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
pl: Katalog "%s" wymaga następujących dodatkowych uprawnień, aby uruchomić współdzielenie:
    %s%s%sNadać te uprawnienia automatycznie?

en:   - read permission by others
pl:   - uprawnienia odczytu przez innych

en:   - write permission by others
pl:   - uprawnienia zapisu przez innych

en:   - execute permission by others
pl:   - uprawnienia wykonania przez innych

en: Add the permissions automatically
pl: Nadaj uprawnienia automatycznie

en: Could not change the permissions of folder "%s"
pl: Nie można zmienić uprawnień katalogu "%s"

en: Share name is too long
pl: Nazwa udziału jest zbyt długa

en: The share name cannot be empty
pl: Nazwa udziału nie może być pusta

en: Error while getting share information: %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania informacji o udziale: %s

en: Another share has the same name
pl: Inny udział ma już taką nazwę

en: Modify _Share
pl: _Zmodyfikuj udział

en: Create _Share
pl: _Utwórz udział

en: There was an error while getting the sharing information
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania informacji o współdzieleniu

en: Share
pl: Udostępnianie

en: Folder Sharing
pl: Współdzielenie katalogów

en: Sharing Options
pl: Opcje współdzielenia

en: Share this Folder
pl: Udostępnij ten katalog

en: %s %s %s returned with signal %d
pl: %s %s %s zwrócono z sygnałem %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
pl: %s %s %s nieudane z nieznanego powodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
pl: "net usershare" zwrócił błąd %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
pl: "net usershare" zwrócił błąd %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
pl: wiadomość zwrotna "net usershare" nie zawiera poprawnego kodowania UTF-8

en: Failed
pl: Nieudane

en: Samba's testparm returned with signal %d
pl: Testparm usługi Samba zwrócił sygnał %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
pl: Testparm usługi Samba nieudany z nieznanego powodu

en: Samba's testparm returned error %d: %s
pl: Testparm usługi Samba zwrócił błąd %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
pl: Testparm usługi Samba zwrócił błąd %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
pl: Nie można usunąć udziału dla ścieżki %s: ta ścieżka nie jest współdzielona

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
pl: Nie można zmienić ścieżki do istniejącego udziału; proszę najpierw usunąć poprzedni udział i utworzyć nowy

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
pl: <big><b>Współdzielenie katalogów</b></big>

en: Co_mment:
pl: K_omentarz:

en: Share _name:
pl: _Nazwa udziału:

en: Share this _folder
pl: Udostępnianie tego _katalogu

en: _Allow others to create and delete files in this folder
pl: Z_ezwolenie innym na zapisywanie i usuwanie plików w tym katalogu

en: _Guest access (for people without a user account)
pl: _Dostęp dla gości (dla osób bez konta użytkownika)
