nautilus-share - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sk: Nautilus potrebuje pridať nejaké oprávnenia pre váš priečinok "%s", aby sa dal zdieľať

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
sk: Priečinok "%s" potrebuje nasledujúce extra oprávnenia, aby by zdieľanie fungovalo:
    %s%s%sChcete, aby Nautilus pridal tieto oprávnenia k priečinku automaticky?

en:   - read permission by others
sk:   - oprávnenie na čítanie pre ostatných

en:   - write permission by others
sk:   - oprávnenie na zapisovanie pre ostatných

en:   - execute permission by others
sk:   oprávnenie na spúšťanie pre ostatných

en: Add the permissions automatically
sk: Pridať oprávnenia automaticky

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sk: Nepodarilo sa zmeniť oprávnenia pre priečinok "%s"

en: Share name is too long
sk: Názov zdieľania je príliš dlhý

en: The share name cannot be empty
sk: Názov zdieľania nemôže byť prázdny

en: Error while getting share information: %s
sk: Chyba pri získavaní informácií o zdieľaní: %s

en: Another share has the same name
sk: Iné zdieľanie má taký istý názov

en: Modify _Share
sk: _Upraviť zdieľanie

en: Create _Share
sk: _Vytvoriť zdieľanie

en: There was an error while getting the sharing information
sk: Nastala chyba pri získavaní informácií o zdieľaní

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Folder Sharing
sk: Zdieľanie priečinka

en: Sharing Options
sk: Voľby zdieľania

en: Share this Folder
sk: Zdieľať tento priečinok

en: %s %s %s returned with signal %d
sk: %s %s %s sa vrátil so signálom %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sk: %s %s %s zlyhal z neznámeho dôvodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sk: Príkaz 'net usershare' vrátil chybu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sk: Príkaz 'net usershare' vrátil chybu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sk: Výstup príkazu 'net usershare' nie je v platnom kódovaní UTF-8

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Samba's testparm returned with signal %d
sk: Samba príkaz testparm sa vrátil so signálom %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sk: Samba príkaz testparm zlyhal z neznámeho dôvodu

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sk: Samba príkaz testparm vrátil chybu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sk: Samba príkaz testparm vrátil chybu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sk: Nie je možné odstrániť zdieľanie pre cestu %s: cesta nie je zdieľaná

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sk: Nie je možné zmeniť cestu existujúceho zdieľania: odstráňte, prosím, najskôr staré zdieľanie a potom pridajte nové

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
sk: <big><b>Zdieľanie priečinka</b></big>

en: Share _name:
sk: _Názov zdieľania:

en: Share this _folder
sk: _Zdieľať tento priečinok

en: Co_mment:
sk: _Komentár:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sk: _Povoliť ostatným vytvárať a odstraňovať súbory v tomto priečinku

en: _Guest access (for people without a user account)
sk: _Hosťovský prístup (pre ľudí bez používateľského účtu)
