nautilus-share - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sr: Наутилус мора да дода нека овлашћења вашој фасцикли „%s“ да би могао да је дели

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
sr: Фасцикли „%s“ су потребна следећа посебна овлашћења да би дељење радило:
    %s%s%sДа ли желите да Наутилус самостално дода та овлашћења фасцикли?

en:   - read permission by others
sr:   - чита овлашћења другима

en:   - write permission by others
sr:   - пише овлашћења другима

en:   - execute permission by others
sr:   - извршава овлашћења другима

en: Add the permissions automatically
sr: Додаје овлашћења самостално

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sr: Не могу да променим овлашћења за фасциклу „%s“

en: Share name is too long
sr: Назив дељења је предуг

en: The share name cannot be empty
sr: Назив дељења не може бити празан

en: Error while getting share information: %s
sr: Грешка приликом добављања података дељења: %s

en: Another share has the same name
sr: Још једно дељење има исти назив

en: Modify _Share
sr: Измени _дешење

en: Create _Share
sr: Направи _дељење

en: There was an error while getting the sharing information
sr: Дошло је до грешке приликом добављања података о дељењу

en: Share
sr: Дели

en: Folder Sharing
sr: Дељење фасцикле

en: Sharing Options
sr: Опције дељења

en: Share this Folder
sr: Дели ову фасциклу

en: %s %s %s returned with signal %d
sr: %s %s %s је враћено са сигналом %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sr: %s %s %s није успело из непознатог разлога

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sr: „мрежно корисничко дељење“ је вратило грешку %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sr: „мрежно корисничко дељење“ је вратило грешку %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sr: излаз „мрежног корисничког дељења“ није исправно УТФ-8 кодирање

en: Failed
sr: Није успело

en: Samba's testparm returned with signal %d
sr: Самбин тестпарм је враћен са сигналом %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sr: Самбин тестпарм није успео због непознатог разлога

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sr: Самбин тестпарм је вратио грешку %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sr: Самбин тестпарм је вратио грешку %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sr: Не могу да уклоним дељење за путању „%s“: та путања није дељена

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sr: Не могу да изменим путању постојећег дељења; молим прво уклоните старо дељење а затим додајте ново

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
sr: <big><b>Дељење фасцикли</b></big>

en: Co_mment:
sr: _Примедба:

en: Share _name:
sr: _Назив дељења:

en: Share this _folder
sr: Дели ову _фасциклу

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sr: _Допусти другима да праве и бришу датотеке у овој фасцикли

en: _Guest access (for people without a user account)
sr: _Гостински приступ (за људе који немају кориснички налог)
