nautilus-share - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Nautilus needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sr: Nautilus mora da doda neka ovlašćenja vašoj fascikli „%s“ da bi mogao da je deli

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nautilus to add these permissions to the folder automatically?
sr: Fascikli „%s“ su potrebna sledeća posebna ovlašćenja da bi deljenje radilo:
    %s%s%sDa li želite da Nautilus samostalno doda ta ovlašćenja fascikli?

en:   - read permission by others
sr:   - čita ovlašćenja drugima

en:   - write permission by others
sr:   - piše ovlašćenja drugima

en:   - execute permission by others
sr:   - izvršava ovlašćenja drugima

en: Add the permissions automatically
sr: Dodaje ovlašćenja samostalno

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sr: Ne mogu da promenim ovlašćenja za fasciklu „%s“

en: Share name is too long
sr: Naziv deljenja je predug

en: The share name cannot be empty
sr: Naziv deljenja ne može biti prazan

en: Error while getting share information: %s
sr: Greška prilikom dobavljanja podataka deljenja: %s

en: Another share has the same name
sr: Još jedno deljenje ima isti naziv

en: Modify _Share
sr: Izmeni _dešenje

en: Create _Share
sr: Napravi _deljenje

en: There was an error while getting the sharing information
sr: Došlo je do greške prilikom dobavljanja podataka o deljenju

en: Share
sr: Deli

en: Folder Sharing
sr: Deljenje fascikle

en: Sharing Options
sr: Opcije deljenja

en: Share this Folder
sr: Deli ovu fasciklu

en: %s %s %s returned with signal %d
sr: %s %s %s je vraćeno sa signalom %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sr: %s %s %s nije uspelo iz nepoznatog razloga

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sr: „mrežno korisničko deljenje“ je vratilo grešku %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sr: „mrežno korisničko deljenje“ je vratilo grešku %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sr: izlaz „mrežnog korisničkog deljenja“ nije ispravno UTF-8 kodiranje

en: Failed
sr: Nije uspelo

en: Samba's testparm returned with signal %d
sr: Sambin testparm je vraćen sa signalom %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sr: Sambin testparm nije uspeo zbog nepoznatog razloga

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sr: Sambin testparm je vratio grešku %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sr: Sambin testparm je vratio grešku %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sr: Ne mogu da uklonim deljenje za putanju „%s“: ta putanja nije deljena

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sr: Ne mogu da izmenim putanju postojećeg deljenja; molim prvo uklonite staro deljenje a zatim dodajte novo

en: <big><b>Folder Sharing</b></big>
sr: <big><b>Deljenje fascikli</b></big>

en: Co_mment:
sr: _Primedba:

en: Share _name:
sr: _Naziv deljenja:

en: Share this _folder
sr: Deli ovu _fasciklu

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sr: _Dopusti drugima da prave i brišu datoteke u ovoj fascikli

en: _Guest access (for people without a user account)
sr: _Gostinski pristup (za ljude koji nemaju korisnički nalog)
