nautilus MASTER - en to et translation catalogue (1015 entries)

en: Nautilus, also known as Files, is the default file manager of the GNOME desktop. It provides a simple and integrated way of managing your files and browsing your file system.
et: Nautilus ehk "Failid" on GNOME töölaua vaikimisi failihaldur. See annab failide haldamiseks ja failisüsteemi sirvimiseks lihtsa ja lõimitud liidese.

en: Nautilus supports all the basic functions of a file manager and more. It can search and manage your files and folders, both locally and on a network, read and write data to and from removable media, run scripts, and launch applications. It has three views: Icon Grid, Icon List, and Tree List. Its functions can be extended with plugins and scripts.
et: Nautilus toetab kõiki failihalduri põhifunktsioone ning palju enam. See oskab otsida ja hallata nii kohalikke kui võrguressurssidel asuvaid faile, lugeda ja kirjutada andmeid välistele andmekandjatele, käivitada skripte ja rakendusi. Sellel on kolm vaadet: ikoonide ruudustik, ikoonide loetelu ja puuvaade. Nautiluse võimalusi saab laiendada pluginate ja skriptidega.

en: Run Software
et: Tarkvara käivitamine

note: set dialog properties
en: Connect to Server
et: Ühendumine serveriga

note: Set initial window title
en: Files
et: Failid

en: Access and organize files
et: Ligipääs failidele ning failipuu korrastamine

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
et: kaust;kataloog;haldur;haldus;sirvija;sirvimine;ketas;kõvaketas;failisüsteem;

en: Saved search
et: Salvestatud otsing

en: Text
et: Tekst

en: The text of the label.
et: Sildi tekst.

en: Justification
et: Joondamine

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
et: Sildi tekstis sõltuvad ridade joondused üksteisest. See EI mõjuta siltide paigutuse joondust. Tutvu GtkMisc::xalign'iga lähemalt.

en: Line wrap
et: Reamurdmine

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
et: Vastava seade korral murtakse ridu, kui tekst on liiga pikk.

en: Cursor Position
et: Kursori asukoht

en: The current position of the insertion cursor in chars.
et: Sisestuskursori käesolev asukoht märkides.

en: Selection Bound
et: Valiku piirid

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
et: Valiku vastasotsa kaugus tähemärkides.

note: name, stock id label, accelerator
en: Cu_t
et: _Lõika

note: name, stock id label, accelerator
en: _Copy
et: _Kopeeri

note: name, stock id label, accelerator
en: _Paste
et: _Aseta

en: Select All
et: Vali kõik

en: Show more _details
et: _Näita üksikasjalisemalt

note: Put up the timed wait window.
en: _Cancel
et: _Loobu

en: You can stop this operation by clicking cancel.
et: Seda tegevust saab peatada vajutades nupule "Loobu".

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unicode)

en: Home
et: Kodukataloog

en: The selection rectangle
et: Valiku ristkülik

note: tooltip
en: Cut the selected text to the clipboard
et: Märgitud teksti lõikamine lõikelauale

note: tooltip
en: Copy the selected text to the clipboard
et: Märgitud teksti kopeerimine lõikelauale

note: tooltip
en: Paste the text stored on the clipboard
et: Lõikelaual hoitava teksti asetamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Select _All
et: Vali _kõik

note: tooltip
en: Select all the text in a text field
et: Kogu tekstivälja teksti valimine

en: Move _Up
et: _Liiguta üles

en: Move Dow_n
et: Liiguta _alla

en: Use De_fault
et: _Lähtesta

en: Name
et: Nimi

en: The name and icon of the file.
et: Faili nimi ja ikoon.

en: Size
et: Suurus

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Type
et: Liik

en: The type of the file.
et: Faili liik.

en: Modified
et: Muudetud

en: The date the file was modified.
et: Faili viimase muutmise aeg.

en: Accessed
et: Pöördutud

en: The date the file was accessed.
et: Faili viimase pöörumise aeg.

en: Owner
et: Omanik

en: The owner of the file.
et: Faili omanik.

en: Group
et: Grupp

en: The group of the file.
et: Faili grupp.

en: Permissions
et: Õigused

en: The permissions of the file.
et: Faili pääsuõigused.

en: MIME Type
et: MIME-liik

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-liik.

en: Location
et: Asukoht

en: The location of the file.
et: Faili asukoht.

en: Trashed On
et: Kustutati

en: Date when file was moved to the Trash
et: Faili prügikasti viskamise aeg

en: Original Location
et: Algne asukoht

en: Original location of file before moved to the Trash
et: Faili esialgne asukoht enne prügikasti viskamist

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Relevance rank for search
et: Otsingu asjakohasushinnang

en: on the desktop
et: töölaual

en: You cannot move the volume “%s” to the trash.
et: Sul pole võimalik kettaseadet “%s” prügikasti visata.

en: If you want to eject the volume, please use Eject in the popup menu of the volume.
et: Kui soovid kettaseadme väljastada, vali paremklõpsumenüüst “Väljasta”.

en: _OK
et: _Olgu

en: If you want to unmount the volume, please use Unmount Volume in the popup menu of the volume.
et: Kui soovid kettaseadme lahti haakida, vali paremklõpsumenüüst “Haagi ketas lahti”.

en: _Move Here
et: _Tõsta siia

en: _Copy Here
et: _Kopeeri siia

en: _Link Here
et: L_ingi siia

en: Cancel
et: Loobu

en: This file cannot be mounted
et: Seda faili pole võimalik külge haakida

en: This file cannot be unmounted
et: Seda faili pole võimalik lahti haakida

en: This file cannot be ejected
et: Seda faili pole võimalik väljastada

en: This file cannot be started
et: Seda faili pole võimalik käivitada

en: This file cannot be stopped
et: Seda faili pole võimalik seisata

en: Slashes are not allowed in filenames
et: Failinimedes pole kaldkriipsud lubatud

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Toplevel files cannot be renamed
et: Ülemise taseme failide nime pole võimalik muuta

en: Unable to rename desktop icon
et: Töölauaikooni nime pole võimalik muuta

en: Unable to rename desktop file
et: Töölauafaili nime pole võimalik muuta

en: %b %-e
et: %-e. %b

en: %b %-d %Y
et: %-d. %b %Y

en: %a, %b %e %Y %I:%M:%S %p
et: %a, %e. %b %Y %I:%M:%S %p

en: %a, %b %e %Y %T
et: %a, %e. %b %Y %T

en: Not allowed to set permissions
et: Õiguseid pole lubatud määrata

en: Not allowed to set owner
et: Omanikku pole lubatud määrata

en: Specified owner '%s' doesn't exist
et: Määratud omanikku '%s' pole olemas

en: Not allowed to set group
et: Omanikgruppi pole lubatud määrata

en: Specified group '%s' doesn't exist
et: Määratud gruppi '%s' pole olemas

note: Translators: "Me" is used to indicate the file is owned by me (the current user)
en: Me
et: Mina

en: %'u item | %'u items
et[0]: %'u kirje
et[1]: %'u kirjet

en: %'u folder | %'u folders
et[0]: %'u kataloog
et[1]: %'u kataloogi

en: %'u file | %'u files
et[0]: %'u fail
et[1]: %'u faili

note: This means no contents at all were readable
en: ? items
et: ? kirjet

note: This means no contents at all were readable
en: ? bytes
et: ? baiti

en: Unknown
et: Tundmatu

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: unknown
et: tundmatu

en: Program
et: Programm

en: Font
et: Kiri

en: Image
et: Pilt

en: Archive
et: Arhiiv

en: Markup
et: Märgikeel

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Calendar
et: Kalender

en: Document
et: Dokument

en: Presentation
et: Esitlus

en: Spreadsheet
et: Arvutustabel

en: Binary
et: Binaarne

en: Folder
et: Kataloog

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). appended to new link file
en: Link to %s
et: Viit > %s

en: Link (broken)
et: Link (katkenud)

en: Merge folder “%s”?
et: Kas liita kataloog “%s”?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
et: Liitmise korral küsitakse kinnitust enne konfliktsete failide asendamist kaustas kopeeritavatega.

en: An older folder with the same name already exists in “%s”.
et: Vanem sama nimega kataloog on juba “%s” all olemas.

en: A newer folder with the same name already exists in “%s”.
et: Uuem sama nimega kataloog on juba “%s” all olemas.

en: Another folder with the same name already exists in “%s”.
et: Veel üks sama nimega kataloog on juba “%s” all olemas.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
et: Asendamine kustutab kõik selles kaustas olevad failid.

en: Replace folder “%s”?
et: Kas asendada kataloog “%s”?

en: A folder with the same name already exists in “%s”.
et: Sama nimega kataloog on juba “%s” all olemas.

en: Replace file “%s”?
et: Kas asendada fail “%s”?

en: Replacing it will overwrite its content.
et: Selle asendamisega kirjutatakse faili sisu üle.

en: An older file with the same name already exists in “%s”.
et: Vanem sama nimega fail on juba “%s” all olemas.

en: A newer file with the same name already exists in “%s”.
et: Uuem sama nimega fail on juba “%s” all olemas.

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
et: Veel üks sama nimega fail on juba “%s” all olemas.

en: Original file
et: Algne fail

en: Size:
et: Suurus:

en: Type:
et: Liik:

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Replace with
et: Asenda millega

en: Merge
et: Liida

note: Setup the expander for the rename action
en: _Select a new name for the destination
et: _Vali sihtfailile uus nimi

en: Reset
et: Taasta

note: Setup the checkbox to apply the action to all files
en: Apply this action to all files
et: See tegevus rakendatakse kõigile failidele

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Re_name
et: Muuda _nime

en: Replace
et: Asenda

en: File conflict
et: Failide vastuolu

en: S_kip All
et: _Jäta kõik vahele

en: _Retry
et: _Korda

note: name, stock id label, accelerator
en: _Delete
et: Kust_uta

en: Delete _All
et: Kustuta _kõik

en: _Replace
et: _Asenda

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: _Merge
et: L_iida

en: Merge _All
et: Liida _kõik

en: Copy _Anyway
et: Ko_peeri ikka

en: %'d second | %'d seconds
et[0]: %'d sekund
et[1]: %'d sekundit

en: %'d minute | %'d minutes
et[0]: %'d minut
et[1]: %'d minutit

en: %'d hour | %'d hours
et[0]: %'d tund
et[1]: %'d tundi

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
et[0]: ligikaudu %'d tund
et[1]: ligikaudu %'d tundi

note: appended to new link file
en: Another link to %s
et: Veel üks viit -> %s

note: Localizers: Feel free to leave out the "st" suffix * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
et: %'d. viit failile %s

note: appended to new link file
en: %'dnd link to %s
et: %'d. viit failile %s

note: appended to new link file
en: %'drd link to %s
et: %'d. viit failile %s

note: appended to new link file
en: %'dth link to %s
et: %'d. viit failile %s

note: Localizers: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. localizers: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
et:  (koopia)

note: localizers: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
et:  (veel üks koopia)

note: localizers: tag used to detect the x11th copy of a file localizers: tag used to detect the x12th copy of a file localizers: tag used to detect the x13th copy of a file localizers: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
et: . koopia)

note: localizers: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
et: . koopia)

note: localizers: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
et: . koopia)

note: localizers: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
et: . koopia)

note: localizers: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

note: localizers: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
et: %s (veel üks koopia)%s

note: localizers: appended to x11th file copy localizers: appended to x12th file copy localizers: appended to x13th file copy localizers: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

note: localizers: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". localizers: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

note: localizers: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

note: localizers: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: Are you sure you want to permanently delete “%B” from the trash?
et: Kas oled kindel, et soovid “%B” prügikastist jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
et[0]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud faili prügikastist jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud faili prügikastist jäädavalt kustutada?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
et: Kui kustutad kirje, on see jäädavalt kadunud.

en: Empty all items from Trash?
et: Kas tühjendada prügikast?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
et: Kõik prügikastis olevad kirjed kustutatakse jäädavalt.

en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügikast

en: Are you sure you want to permanently delete “%B”?
et: Kas oled kindel, et soovid “%B” jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
et[0]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirje jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirjet jäädavalt kustutada?

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
et[0]: Kustutada jäänud on veel %'d fail
et[1]: Kustutada jäänud on veel %'d faili

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

note: To translators: %T will expand to a time like "2 minutes". * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %T left | %T left
et[0]: %T jäänud
et[1]: %T jäänud

en: Error while deleting.
et: Viga kustutamisel.

en: Files in the folder “%B” cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas “%B” asuvaid faile pole võimalik kustutada, kuna sul pole nende nägemiseks õiguseid.

en: There was an error getting information about the files in the folder “%B”.
et: Kataloogis “%B” asuvate failide andmete hankimisel tekkis viga.

en: _Skip files
et: _Jäta failid vahele

en: The folder “%B” cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
et: Kausta “%B” pole võimalik kustutada, kuna sul puuduvad õigused selle lugemiseks.

en: There was an error reading the folder “%B”.
et: Kataloogi “%B” lugemisel tekkis viga.

en: Could not remove the folder %B.
et: Kataloogi %B pole võimalik eemaldada.

en: There was an error deleting %B.
et: %B kustutamisel tekkis viga.

en: Moving files to trash
et: Failide prügikasti viskamine

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
et[0]: Prügikasti visata on jäänud %'d fail
et[1]: Prügikasti visata on jäänud %'d faili

note: Translators: %B is a file name
en: “%B” can't be put in the trash. Do you want to delete it immediately?
et: “%B” pole võimalik prügikasti visata. Kas soovid selle koheselt kustutada?

en: This remote location does not support sending items to the trash.
et: See kaugasukoht ei toeta asjade prügikasti viskamist.

en: Trashing Files
et: Failide viskamine prügikasti

en: Deleting Files
et: Failide kustutamine

en: Unable to eject %V
et: %V väljastamine pole võimalik

en: Unable to unmount %V
et: %V lahtihaakimine pole võimalik

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
et: Kas soovid enne lahtihaakimist tühjendada prügikasti?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
et: Sellele seadmele täiendava vaba ruumi tekitamiseks tuleks prügikast tühjaks teha. Kõik prügikastis olevad kirjed lähevad siis jäädavalt kaotsi.

en: Do _not Empty Trash
et: Ä_ra tühjenda prügikasti

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to access “%s”
et: Ligipääs “%s”-le pole võimalik

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
et[0]: Ettevalmistused %'d faili kopeerimiseks (%S)
et[1]: Ettevalmistused %'d faili kopeerimiseks (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
et[0]: Ettevalmistused %'d faili ümbertõstmiseks (%S)
et[1]: Ettevalmistused %'d faili ümbertõstmiseks (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
et[0]: Ettevalmistused %'d faili kustutamiseks (%S)
et[1]: Ettevalmistused %'d faili kustutamiseks (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
et[0]: Ettevalmistused %'d faili viskamiseks prügikasti
et[1]: Ettevalmistused %'d faili viskamiseks prügikasti

en: Error while copying.
et: Viga kopeerimisel.

en: Error while moving.
et: Viga ümbertõstmisel.

en: Error while moving files to trash.
et: Viga failide prügikasti viskamisel.

en: Files in the folder “%B” cannot be handled because you do not have permissions to see them.
et: Kataloogis “%B” olevaid faile pole võimalik käsitleda, kuna sul puudub õigus nende nägemiseks.

en: The folder “%B” cannot be handled because you do not have permissions to read it.
et: Kataloogi “%B” pole võimalik käsitleda, kuna sul pole õigust seda lugeda.

en: The file “%B” cannot be handled because you do not have permissions to read it.
et: Faili “%B” pole võimalik käsitleda, kuna sul pole õigust seda lugeda.

en: There was an error getting information about “%B”.
et: “%B” kohta andmete hankimisel tekkis viga.

en: Error while copying to “%B”.
et: Viga “%B” kopeerimisel.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
et: Sul pole õigust sihtkataloogile ligi pääseda.

en: There was an error getting information about the destination.
et: Sihtkoha kohta andmete hankimisel tekkis viga.

en: The destination is not a folder.
et: Sihtkoht ei ole kataloog.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
et: Sihtkohas ei ole piisavalt vaba ruumi. Lisaruumi tekitamiseks proovi võimalusel sealt mõned tarbetud failid kustutada.

en: %S more space is required to copy to the destination.
et: Sihtkohta kopeerimiseks jääb puudu %S ruumi.

en: The destination is read-only.
et: Sihtkoht on kirjutuskaitsega.

en: Moving “%B” to “%B”
et: “%B” liigutamine sihtkohta “%B”

en: Copying “%B” to “%B”
et: “%B” kopeerimine sihtkohta “%B”

en: Duplicating “%B”
et: “%B” dubleerimine

en: Moving file %'d of %'d (in “%B”) to “%B”
et: %'d. faili %'d-st liigutamine kohast “%B” kohta “%B”

en: Copying file %'d of %'d (in “%B”) to “%B”
et: %'d. faili %'d-st kopeerimine kohast “%B” kohta “%B”

en: Moving file %'d of %'d to “%B”
et: %'d. faili %'d-st liigutamine kohta “%B”

en: Copying file %'d of %'d to “%B”
et: %'d. faili %'d-st kopeerimine kohta “%B”

en: Duplicating file %'d of %'d
et: %'d. faili %'d-st dubleerimine

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
et: %S %S-st

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
et[0]: %S %S-st, jäänud %T (%S sekundis)
et[1]: %S %S-st, jäänud %T (%S sekundis)

en: The folder “%B” cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
et: Kataloogi “%B” pole võimalik kopeerida, kuna sul puuduvad sihtkohas õigused selle loomiseks.

en: There was an error creating the folder “%B”.
et: Kataloogi “%B” loomisel tekkis viga.

en: Files in the folder “%B” cannot be copied because you do not have permissions to see them.
et: Kataloogis “%B” olevaid faile pole võimalik kopeerida, kuna sul pole õigust neid näha.

en: The folder “%B” cannot be copied because you do not have permissions to read it.
et: Kataloogi “%B” pole võimalik kopeerida, kuna sul pole õigust seda lugeda.

en: Error while moving “%B”.
et: Viga “%B” liigutamisel.

en: Could not remove the source folder.
et: Lähtekataloogi pole võimalik eemaldada.

en: Error while copying “%B”.
et: Viga “%B” kopeerimisel.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
et: Juba olemasolevast kataloogist %F pole võimalik faile eemaldada.

en: Could not remove the already existing file %F.
et: Juba olemasolevat faili %F pole võimalik eemaldada.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a folder into itself.
et: Kataloogi pole võimalik iseendasse tõsta.

en: You cannot copy a folder into itself.
et: Kataloogi pole võimalik iseendasse kopeerida.

en: The destination folder is inside the source folder.
et: Sihtkataloog asub lähtekataloogi sees.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a file over itself.
et: Faili pole võimalik iseenda peale tõsta.

en: You cannot copy a file over itself.
et: Faili pole võimalik iseenda peale kopeerida.

en: The source file would be overwritten by the destination.
et: Sihtkoht võib lähtefaili üle kirjutada.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
et: %F all juba olemasolevat sama nimega faili pole võimalik eemaldada.

en: There was an error copying the file into %F.
et: Faili kopeerimisel %F alla tekkis viga.

en: Copying Files
et: Failide kopeerimine

en: Preparing to Move to “%B”
et: Ettevalmistused liigutamiseks sihtkohta “%B”

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
et[0]: Ettevalmistused %'d faili ümbertõstmiseks
et[1]: Ettevalmistused %'d faili ümbertõstmiseks

en: There was an error moving the file into %F.
et: Faili ümbertõstmisel %F alla tekkis viga.

en: Moving Files
et: Failide ümbertõstmine

en: Creating links in “%B”
et: “%B” alla viitade loomine

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
et[0]: %'d failile viida loomine
et[1]: %'d failile viitade loomine

en: Error while creating link to %B.
et: Viga viida loomisel sihtkohta %B.

en: Symbolic links only supported for local files
et: Nimeviidad on toetatud ainult kohalike failide korral

en: The target doesn't support symbolic links.
et: Sihtkoht ei toeta nimeviitasid.

en: There was an error creating the symlink in %F.
et: Nimeviida loomisel asukohas %F tekkis viga.

en: Setting permissions
et: Õiguste seadmine

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
et: Nimetu kataloog

note: localizers: the initial name of a new template document
en: Untitled %s
et: Nimetu %s

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
et: Nimetu dokument

en: Error while creating directory %B.
et: Viga kataloogi %B loomisel.

en: Error while creating file %B.
et: Viga faili %B loomisel.

en: There was an error creating the directory in %F.
et: %F sisse kataloogi loomisel tekkis viga.

en: Emptying Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
et: Rakenduse käivitajat pole võimalik määrata usaldusväärseks (käivitatavaks)

note: Reset to default info
en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo last action
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

note: Reset to default info
en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo last undone action
et: Viimase tagasivõetud tegevuse uuesti tegemine

en: Move %d item back to '%s' | Move %d items back to '%s'
et[0]: %d kirje liigutamine tagasi kohta '%s'
et[1]: %d kirje liigutamine tagasi kohta '%s'

en: Move %d item to '%s' | Move %d items to '%s'
et[0]: %d kirje liigutamine kohta '%s'
et[1]: %d kirje liigutamine kohta '%s'

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
et[0]: %d kirje liigutamise _tagasivõtmine
et[1]: %d kirje liigutamise _tagasivõtmine

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
et[0]: %d kirje _uuesti liigutamine
et[1]: %d kirje _uuesti liigutamine

en: Move '%s' back to '%s'
et: '%s' liigutamine tagasi kohta '%s'

en: Move '%s' to '%s'
et: '%s' liigutamine kohta '%s'

en: _Undo Move
et: _Võta liigutamine tagasi

en: _Redo Move
et: Liiguta _uuesti

en: _Undo Restore from Trash
et: _Võta tagasi prügikastist taastamine

en: _Redo Restore from Trash
et: Viska _uuesti prügikasti

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
et[0]: %d kirje liigutamine tagasi prügikasti
et[1]: %d kirje liigutamine tagasi prügikasti

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
et[0]: %d kirje taastamine prügikastist
et[1]: %d kirje taastamine prügikastist

en: Move '%s' back to trash
et: '%s' liigutamine tagasi prügikasti

en: Restore '%s' from trash
et: '%s' taastamine prügikastist

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
et[0]: %d kopeeritud kirje kustutamine
et[1]: %d kopeeritud kirje kustutamine

en: Copy %d item to '%s' | Copy %d items to '%s'
et[0]: %d kirje kopeerimine kohta '%s'
et[1]: %d kirje kopeerimine kohta '%s'

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje kopeerimine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje kopeerimine

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
et[0]: Kopeeri _uuesti %d kirjet
et[1]: Kopeeri _uuesti %d kirjet

en: Delete '%s'
et: '%s' kustutamine

en: Copy '%s' to '%s'
et: '%s' kopeerimine kohta '%s'

en: _Undo Copy
et: _Võta kopeerimine tagasi

en: _Redo Copy
et: Kopeeri _uuesti

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
et[0]: %d duplikaatkirje kustutamine
et[1]: %d duplikaatkirje kustutamine

en: Duplicate %d item in '%s' | Duplicate %d items in '%s'
et[0]: %d kirje dubleerimine kohas '%s'
et[1]: %d kirje dubleerimine kohas '%s'

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje dubleerimine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje dubleerimine

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
et[0]: Dubleeri _uuesti %d kirjet
et[1]: Dubleeri _uuesti %d kirjet

en: Duplicate '%s' in '%s'
et: '%s' dubleerimine kohas '%s'

en: _Undo Duplicate
et: _Võta dubleerimine tagasi

en: _Redo Duplicate
et: Dubleeri _uuesti

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
et[0]: Viitade kustutamine %d kirjele
et[1]: Viitade kustutamine %d kirjele

en: Create links to %d item | Create links to %d items
et[0]: Viitade loomine %d kirjele
et[1]: Viitade loomine %d kirjele

en: Delete link to '%s'
et: Viida kustutamine kirjele '%s'

en: Create link to '%s'
et: Viida loomine kohta '%s'

en: _Undo Create Link
et: _Võta tagasi viida loomine

en: _Redo Create Link
et: Loo viit _uuesti

en: Create an empty file '%s'
et: Tühja faili '%s' loomine

en: _Undo Create Empty File
et: _Võta tagasi tühja faili loomine

en: _Redo Create Empty File
et: Loo _uuesti tühi fail

en: Create a new folder '%s'
et: Uue kataloogi '%s' loomine

en: _Undo Create Folder
et: _Võta tagasi uue kataloogi loomine

en: _Redo Create Folder
et: Loo _uuesti uus kataloog

en: Create new file '%s' from template
et: Uue faili '%s' loomine mallist

en: _Undo Create from Template
et: _Võta tagasi mallist loomine

en: _Redo Create from Template
et: Loo _uuesti mallist

en: Rename '%s' as '%s'
et: '%s' ümbernimetamine '%s'-ks

en: _Undo Rename
et: _Võta tagasi nime muutmine

en: _Redo Rename
et: Muuda _uuesti nime

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
et[0]: %d kirje liigutamine prügikasti
et[1]: %d kirje liigutamine prügikasti

en: Restore '%s' to '%s'
et: '%s' taastamine kohta '%s'

en: Move '%s' to trash
et: '%s' liigutamine prügikasti

en: _Undo Trash
et: _Võta tagasi prügikasti viskamine

en: _Redo Trash
et: Viska _uuesti prügikasti

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
et: '%s' kirjete esialgsete õiguste taastamine

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
et: '%s' kirjete õiguste määramine

en: _Undo Change Permissions
et: _Võta tagasi õiguste muutmine

en: _Redo Change Permissions
et: Muuda õigused _uuesti

en: Restore original permissions of '%s'
et: '%s' esialgsete õiguste taastamine

en: Set permissions of '%s'
et: '%s' õiguste määramine

en: Restore group of '%s' to '%s'
et: '%s' grupi taastamine kohta '%s'

en: Set group of '%s' to '%s'
et: '%s' grupi määramine kohta '%s'

en: _Undo Change Group
et: _Võta tagasi grupi muutmine

en: _Redo Change Group
et: Muuda gruppi _uuesti

en: Restore owner of '%s' to '%s'
et: '%s' eelmise omaniku '%s' taastamine

en: Set owner of '%s' to '%s'
et: '%s' omanikuks '%s' määramine

en: _Undo Change Owner
et: _Võta tagasi omaniku muutmine

en: _Redo Change Owner
et: _Muuda uuesti omanikku

en: Could not determine original location of “%s”
et: “%s” algset asukohta pole võimalik tuvastada

en: The item cannot be restored from trash
et: Kirjet pole võimalik prügikastist taastada

en: Error while adding “%s”: %s
et: Viga “%s” lisamisel: %s

en: Could not add application
et: Rakendust pole võimalik lisada

en: Could not forget association
et: Seost pole võimalik unustada

en: Forget association
et: Unusta seos

en: Error while setting “%s” as default application: %s
et: Viga “%s” määramisel vaikimisi rakenduseks: %s

en: Could not set as default
et: Pole võimalik vaikimisi väärtuseks määrata

note: Translators: the %s here is a file extension
en: %s document
et: %s dokument

note: Translators; %s here is a mime-type description
en: Open all files of type “%s” with
et: Kõik liigi “%s” alla kuuluvad failid avatakse rakendusega:

note: Translators: first %s is filename, second %s is mime-type description
en: Select an application to open “%s” and other files of type “%s”
et: Vali rakendus, millega faili “%s” ja teisi “%s”-liigilisi faile avada

en: _Add
et: _Lisa

en: Set as default
et: Määra vaikimisi

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
et: Vabandust, kuid kaugsaitides pole võimalik käske käivitada.

en: This is disabled due to security considerations.
et: See on turvakaalutlustel keelatud.

en: There was an error launching the application.
et: Rakenduse käivitamisel tekkis viga.

en: This drop target only supports local files.
et: Lohistamise sihtprogramm toetab ainult kohalike failide avamist.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
et: Arvutis mitteasuvate failide avamiseks kopeeri need kõigepealt arvutisse.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
et: Arvutis mitteasuvate failide avamiseks kopeeri need kõigepealt arvutisse.

en: Details:
et: Üksikasjad:

en: Preparing
et: Ettevalmistamine

en: Search
et: Otsing

en: Search for “%s”
et: “%s” otsing

en: Unable to complete the requested search
et: Küsitud otsingut polnud võimalik lõpetada

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
et: Kuhu paigutatakse sirvija akendes avatavad uued kaardid.

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
et: Kui väärtuseks on "after_current_tab", siis paigutatakse uued kaardid käesoleva kaardi järele. Kui väärtuseks on "end", siis paigutatakse uued kaardid kaartide nimekirja lõppu.

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
et: Rajariba asemel alati asukohakirje kasutamine

en: If set to true, then Nautilus browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
et: Kui märgitud, siis Nautiluse sirvimisaknad kasutavad asukoha tööribal rajariba asemel alati tekstilist sisendit.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
et: Kas failide kustutamisel ja prügikasti tühjendamisel küsitakse kinnitust või mitte

en: If set to true, then Nautilus will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
et: Kui märgitud, siis Nautilus küsib enne failide kustutamist või prügikasti tühjendamist kinnitust.

en: Whether to enable immediate deletion
et: Kas kohene kustutamine on lubatud

en: If set to true, then Nautilus will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
et: Kui märgitud, siis lubab Nautilus faile kustutada ilma neid prügikasti viskamata. See omadus võib olla ohtlik ja seda tuleks kasutada ettevaatlikult.

en: When to show number of items in a folder
et: Kas kataloogis olevate kirjete arvu näidatakse või mitte

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
et: Kompromiss kiiruse nimel kataloogis olevate kirjete arvu näitamisel. Kui väärtuseks on "always", siis näidatakse kirjete arvu alati (ka siis, kui kataloog asub kaugserveris). Kui väärtuseks on "local_only", siis näidatakse kirjete arvu ainult kohalike failisüsteemide korral. Kui väärtuseks on "never", siis kirjete arvu ei näidata.

en: Type of click used to launch/open files
et: Hiireklõpsu liik, millega faile avatakse

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
et: Võimalikud väärtused on "single" failide ühe klõpsuga käivitamiseks, või "double" topeltklõpsuga käivitamiseks.

en: What to do with executable text files when activated
et: Mida tehakse käivitatavate tekstifailidega neile klõpsamisel

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
et: Mida tehakse käivitatavate tekstifailidega nende aktiveerimisel (üksiku- või topeltklõpsuga). Võimalikud väärtused on "launch" nende programmina käivitamiseks, "ask" küsimusedialoogi kuvamiseks ja "display" nende tekstifailina kuvamiseks.

en: Show the package installer for unknown mime types
et: Tundmatute mime-tüüpide jaoks pakipaigaldaja näitamine

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown mime type is opened, in order to search for an application to handle it.
et: Kas tundmatute mime-tüüpide avamisel tuleb sobiva rakenduse leidmiseks näidata pakipaigaldaja dialoogi või mitte.

en: Use extra mouse button events in Nautilus' browser window
et: Nautiluse aknas kasutatakse hiire lisanuppe

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Nautilus when either is pressed.
et: Mõnel hiirel on "Edasi" ja "Tagasi" nupud. See võti määrab, mida teeb Nautilus nende nuppude vajutamisel.

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
et: Hiirenupp, millega aktiveeritakse brauseriaknas käsk "Edasi"

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
et: Mõnel hiirel on "Edasi" ja "Tagasi" nupud. See võti määrab, mis nupp aktiveerib brauseriaknas käsu "Edasi". Võimalikud on väärtused vahemikus 6 kuni 14.

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
et: Hiirenupp, millega aktiveeritakse brauseriaknas käsk "Tagasi"

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
et: Mõnel hiirel on "Edasi" ja "Tagasi" nupud. See võti määrab, mis nupp aktiveerib brauseriaknas käsu "Tagasi". Võimalikud on väärtused vahemikus 6 kuni 14.

en: When to show thumbnails of files
et: Kas pildifailidel näidatakse pisipilte või mitte

en: Speed tradeoff for when to show a file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show thumbnails for local file systems. If set to "never" then never bother to thumbnail files, just use a generic icon. Despite what the name may suggest, this applies to any previewable file type.
et: Kompromiss kiiruse nimel pildifailide eelvaateikoonide loomisel. Kui väärtuseks on "always", siis näidatakse pisipilti alati (ka siis, kui fail asub kaugserveris). Kui väärtuseks on "local_only", siis näidatakse pisipilti ainult kohalike failide korral. Kui väärtuseks on "never", siis ei näidata pisipilti vaid tavalist ikooni. Hoolimata nimest kehtib see kõigi eelvaadeldavate failitüüpide kohta.

en: Maximum image size for thumbnailing
et: Pildifaili maksimaalne suurus pisipildi näitamiseks

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
et: Sellest suurusest (baitides) suurematest piltidest pisipilte ei tehta. Selle valiku eesmärk on välistada olukorrad, kus suurtest piltidest pisipiltide tegemine võtab kaua aega ja kasutab palju mälu.

en: Show folders first in windows
et: Akendes kataloogide esimesena näitamine

en: If set to true, then Nautilus shows folders prior to showing files in the icon and list views.
et: Kui märgitud, siis Nautilus näitab ikooni- ja nimekirjavaates katalooge failidest eespool.

en: Default sort order
et: Vaikimisi järjestus

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type" and "mtime".
et: Ikoonivaate kirjete vaikimisi sortimisjärjekord. Võimalikud väärtused on "name" (nime järgi), "size" (suuruse järgi), "type" (liigi järgi) ja "mtime" (muutmisaja järgi).

en: Reverse sort order in new windows
et: Uutes akendes järjestatakse kirjed pööratud järjestuses

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
et: Kui märgitud, siis uutes akendes sorditakse failid pööratud järjestuses. See tähendab, et kui failid on sorditud näiteks nime alusel, siis tavapärase "a"-st kuni "ü"-ni sortmise asemel sorditakse järjestuses "ü"-st kuni "a"-ni. Kui sorditakse suuruse alusel, siis kasvava järjestuse asemel sorditakse kahanevas järjestuses.

en: Default folder viewer
et: Kataloogide vaikimisi vaataja

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", and "icon-view".
et: Kui ei ole määratud teisiti, siis kataloogi külastamisel kasutatakse vaatamiseks seda vaadet. Võimalikud väärtused on "list-view" (nimekirjavaade) ja "icon-view" (ikoonivaade).

en: Whether to show hidden files
et: Kas peidetud faile näidatakse või mitte

en: This key is deprecated and ignored. The "show-hidden" key from "org.gtk.Settings.FileChooser" is now used instead.
et: See võti on aegunud ja seda eiratakse. Nüüd kasutatakse selle asemel "show-hidden" võtit kohas  "org.gtk.Settings.FileChooser".

en: Bulk rename utility
et: Nimede hulgimuutmise utiliit

en: If set, Nautilus will append URIs of selected files and treat the result as a command line for bulk renaming. Bulk rename applications can register themselves in this key by setting the key to a space-separated string of their executable name and any command line options. If the executable name is not set to a full path, it will be searched for in the search path.
et: Kui määratud, siis kasutab Nautilus vailitud failide URI-sid käsureal failinimede hulgimuutmisel. Nimede hulgimuutmise rakendused saavad end selle võtme abil registreerida, kui määravad võtme väärtuseks tühikutega eraldatud stringi, milles on käivitatava programmifaili nimi ja käsureavõtmed. Kui käivitatav fail pole määratud täisrajaga, siis otsitakse seda kõigilt otsinguradadelt.

en: List of possible captions on icons
et: Võimalike ikoonipealkirjade nimekiri

en: A list of captions below an icon in the icon view and the desktop. The actual number of captions shown depends on the zoom level. Some possible values are: "size", "type", "date_modified", "owner", "group", "permissions", and "mime_type".
et: Ikoonivaates olevate ikoonipealkirjade loetelu. Tegelik võimaluste arv sõltub suurendusastmest. Mõned võimalikud väärtused on "size" (suurus), "type" (tüüp), "date_modified" (viimase muutmise aeg), "owner" (omanik), "group" (omanikgrupp), "permissions" (pääsuõigused), ja "mime_type" (mime-tüüp).

en: Default icon zoom level
et: Ikoonide vaikimisi suurendusaste

en: Default zoom level used by the icon view.
et: Ikoonivaate vaikimisi suurendus.

en: Default Thumbnail Icon Size
et: Vaikimisi pisipildi ikooni suurus

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
et: Ikoonivaates oleva pisipildi ikooni vaikimisi suurus.

en: Text Ellipsis Limit
et: Teksti väljajätmise piirang

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
et: Selle sõnega määratakse, kuidas liigpikkade failinimede osasid tuleb sõltuvalt suurendusastmest kolme punktiga asendada. Iga loetelu kirje on kujul "Suurendusaste:Täisarv". Iga nullist suurema arvuga suurendusastme korral ei ületa failinimi määratud arvu ridu. Kui arv on null või väiksem, siis määratud suurendusastmele piiranguid ei rakendata. Lubatud on ka vaikimisi täisarvuline kirje ilma määratud suurendusastmeta, see kirjeldab suurima ridade arvu kõikidele suurendusastmetele. Näited: 0 - liigpikki failinimesid kuvatakse alati; 3 - failinimesid lühendatakse, kui need ületavad kolme rida; smallest:5,smaller:4,0 - failinimesid lühendatakse suurendusastme "smallest" korral, kui need ületavad viite rida. Suurendusastme "smaller" korral lühendatakse failinimesid, kui need ületavad nelja rida. Ülejäänud suurendusastmete korral failinimesid ei lühendata. Saadaolevad suurendusastmed: väikseim (33%), väiksem (50%), väike (66%), tavaline (100%), suur (150%), suurem (200%), suurim (400%)

en: Default list zoom level
et: Nimekirjavaate vaikimisi suurendus

en: Default zoom level used by the list view.
et: Nimekirjavaate vaikimisi suurendus.

en: Default list of columns visible in the list view
et: Loendivaates vaikimisi nähtaval olevate veergude loetelu

en: Default list of columns visible in the list view.
et: Nimekirjavaate vaikimisi nähtavate veergude loetelu.

en: Default column order in the list view
et: Nimekirjavaate vaikimisi veerujärjestus

en: Default column order in the list view.
et: Nimekirjavaate vaikimisi suurendus.

en: Use tree view
et: Puuvaate kasutamine

en: Whether a tree should be used for list view navigation instead of a flat list
et: Kui märgitud, kasutatakse navigeerimiseks lameda loendi asemel puud

en: Desktop font
et: Töölaua kirjatüüp

en: The font description used for the icons on the desktop.
et: Töölaua ikoonidel kasutatava kirjastiili kirjeldus.

en: Home icon visible on desktop
et: Kodukataloogi ikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on kodukataloogile viitav ikoon töölaual nähtav.

en: Trash icon visible on desktop
et: Prügikastiikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on prügikastile viitav ikoon töölaual nähtav.

en: Show mounted volumes on the desktop
et: Haagitud kettaseadmete näitamine töölaual

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on haagitud kettaseadmete ikoonid töölaual nähtaval.

en: Network Servers icon visible on the desktop
et: Võrguserverite ikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on võrguserveritele viitav ikoon töölaual nähtav.

en: Desktop home icon name
et: Kodukataloogi ikooni nimi töölaual

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva kodukataloogiikooni nime kohandada.

en: Desktop trash icon name
et: Prügikastiikooni nimi töölaual

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva prügikastiikooni nime kohandada.

en: Network servers icon name
et: Võrguserverite ikooni nimi

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva võrguserverite ikooni nime kohandada.

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
et: Number, mis määrab, kuidas töölaual olevate liigpikkade failinimede kuvamisel failinime osasid kolme punktiga asendatakse. Kui number on nullist suurem, siis ei lasta failinimel ületada seda arvu ridu. Kui number on null või väiksem, siis failinime kuvamisel piirangut ei rakendata.

en: Fade the background on change
et: Tausta sujuv vahetamine

en: If set to true, then Nautilus will use a fade effect to change the desktop background.
et: Kui märgitud, vahetab Nautilus töölaua tausta sujuva üleminekuga.

en: The geometry string for a navigation window.
et: Navigeerimisakna geomeetriastring.

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
et: Sõne, mis sisaldab navigatsiooniakende salvestatud geometriat.

en: Whether the navigation window should be maximized.
et: Kas navigatsiooniaken peaks olema maksimeeritud.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
et: Kas navigatsiooniaken peaks vaikimisi olema maksimeeritud.

en: Width of the side pane
et: Külgpaani laius

en: The default width of the side pane in new windows.
et: Külgpaani vaikimisi laius uutes akendes.

en: Show location bar in new windows
et: Uutes akendes asukohariba näitamine

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
et: Kui märgitud, siis uutel akendel näidatakse asukohariba.

en: Show side pane in new windows
et: Uutes akendes külgpaani näitamine

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
et: Kui märgitud, siis uutel akendel näidatakse külgpaani.

en: Email…
et: E-kiri…

en: Send file by mail…
et: Faili saatmine e-postiga…

en: Send files by mail…
et: Failide saatmine e-postiga…

note: Some sort of failure occurred. How 'bout we tell the user?
en: Oops! Something went wrong.
et: Ups! Midagi läks nihu.

en: Unable to create a required folder. Please create the following folder, or set permissions such that it can be created:
    %s
et: Vajalikku kataloogi pole võimalik luua. Palun loo järgnev kataloog või säti õigused selliselt, et Nautilus saaks vajaliku kataloogi luua:
    %s

en: Unable to create required folders. Please create the following folders, or set permissions such that they can be created:
    %s
et: Vajalikke katalooge pole võimalik luua. Palun loo järgnevad kataloogid või säti õigused selliselt, et Nautilus saaks vajalikud kataloogid ise luua:
    %s

en: Nautilus 3.0 deprecated this directory and tried migrating this configuration to ~/.config/nautilus
et: Nautilusega 3.0 muutus see kataloog aegunuks ning seadistused püüti kohandada kausta ~/.config/nautilus

en: There was an error displaying help: 
    %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga:
    %s

en: --check cannot be used with other options.
et: --check võtit pole võimalik kasutada koos teiste võtmetega.

en: --quit cannot be used with URIs.
et: --quit võtit pole võimalik koos URI-dega kasutada.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
et: --geometry võtit pole võimalik rohkem kui ühe URI-ga kasutada.

en: --select must be used with at least an URI.
et: --select võti vajab vähemalt ühte URI-d.

en: --no-desktop and --force-desktop cannot be used together.
et: --no-desktop ja --force-desktop võtit pole võimalik korraga kasutada.

en: Perform a quick set of self-check tests.
et: Kiirete enesetestide läbiviimine.

en: Show the version of the program.
et: Programmi versiooni näitamine.

en: Create the initial window with the given geometry.
et: Esimese akna loomine näidatud suuruse ja asukohaga.

en: Always open a new window for browsing specified URIs
et: Määratud URI-de sirvimiseks avatakse alati uus aken

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
et: Aknad luuakse ainult määratud URI-dele.

en: Never manage the desktop (ignore the GSettings preference).
et: Töölaua tausta ei hallata kunagi (eirab GSettings eelistust).

en: Always manage the desktop (ignore the GSettings preference).
et: Töölaua tausta hallatakse alati (eirab GSettings eelistust).

en: Quit Nautilus.
et: Nautilusest väljumine.

en: Select specified URI in parent folder.
et: Valitud URI valimine ülemises kaustas.

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
et: 
    
    Failisüsteemi sirvimine failihalduriga

note: Translators: this is a fatal error quit message printed on the * command line
en: Could not parse arguments
et: Argumente pole võimalik analüüsida

note: Translators: this is a fatal error quit message printed on the * command line
en: Could not register the application
et: Rakendust pole võimalik registreerida

note: name, stock id
en: New _Window
et: _Uus aken

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect to _Server…
et: Ühendu _serveriga…

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

note: name, stock id, label
en: _Help
et: A_bi

note: name, stock id label, accelerator
en: _About
et: Nautilusest _lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Unable to start the program:
    %s
et: Rakenduse käivitamine pole võimalik:
    %s

en: Unable to locate the program
et: Programmi ei leitud

en: Oops! There was a problem running this software.
et: Ups! Esines probleem tarkvara käivitamisel.

en: “%s” contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?
et: “%s” sisaldab tarkvara, mida plaanitakse automaatselt tööle panna. Kas tahad selle käivitada?

en: If you don't trust this location or aren't sure, press Cancel.
et: Kui sa ei usalda seda asukohta või pole kindel, siis loobu.

en: _Run
et: _Käivita

en: No bookmarks defined
et: Järjehoidjaid pole kirjeldatud

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Remove
et: Eemalda

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: _Name
et: _Nimi

en: _Location
et: _Asukoht

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
et: Pööratud _järjestus

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
et: Ikoonide kuvamine pööratud järjestuses

note: name, stock id label, accelerator
en: _Keep Aligned
et: _Hoia reastatult

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
et: Ikoonide hoidmine ridadesse järjestatuna

en: _Manually
et: _Käsitsi

en: Leave icons wherever they are dropped
et: Ikoonide jätmine sinna, kuhu nad lohistatakse

en: By _Name
et: _Nime järgi

en: Keep icons sorted by name in rows
et: Ikooniridade sortimine nime järgi

en: By _Size
et: _Suuruse järgi

en: Keep icons sorted by size in rows
et: Ikooniridade sortimine suuruse järgi

en: By _Type
et: _Tüübi järgi

en: Keep icons sorted by type in rows
et: Ikooniridade sortimine tüübi järgi

en: By Modification _Date
et: _Muutmisaja järgi

en: Keep icons sorted by modification date in rows
et: Ikooniridade sortimine muutmisaja järgi

en: By _Access Date
et: _Kasutusaja järgi

en: Keep icons sorted by access date in rows
et: Ikoone hoitakse pöördusaja järgi sorditult ridades

en: By T_rash Time
et: _Kustutamise aja järgi

en: Keep icons sorted by trash time in rows
et: Ikoone hoitakse kustutamise aja järgi sorditult ridades

en: By Search Relevance
et: Asjakohasuse järgi

en: Keep icons sorted by search relevance in rows
et: Ikoonide sortimine asjakohasuse järgi

en: Icon View
et: Ikoonivaade

note: if it wasn't cancelled show a dialog
en: Unable to access location
et: Asukohale puudub ligipääs

en: Unable to display location
et: Asukohta pole võimalik kuvada

en: Print but do not open the URI
et: Prindi, kuid ära ava URI

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
et: 
    
    Ühenduse lisamine serveri jagatud kataloogile

en: This file server type is not recognized.
et: Selle failiserveri liiki ei suudetud tuvastada.

en: This doesn't look like an address.
et: See ei paista nagu aadress.

note: Translators: %s is a URI of the form "smb://foo.example.com"
en: For example, %s
et: Näiteks %s

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Clear All
et: _Puhasta kõik

en: _Server Address
et: _Serveri aadress

en: _Recent Servers
et: _Hiljutised serverid

en: C_onnect
et: Ü_hendu

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
et: _Tühjenda prügikast

note: label, accelerator
en: Restore Icons' Original Si_zes
et: Taasta ikoonide _algsed suurused

en: Restore Icon's Original Si_ze
et: _Taasta ikooni algne suurus

note: label, accelerator
en: Change Desktop _Background
et: Vaheta töölaua _taust

note: tooltip
en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
et: Töölaua taustamustri või -värvi valimise akna näitamine

note: label, accelerator
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
et: Prügikastist kõikide asjade kustutamine

note: label, accelerator
en: _Organize Desktop by Name
et: Töölaud _järjestatakse nime järgi

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
et: Aknas olevate ikoonide parem paigutus kattumise ärahoidmiseks

note: label, accelerator
en: Resize Icon…
et: Muuda ikooni suurust…

note: tooltip
en: Make the selected icons resizable
et: Valitud ikoonide suuruse muutmine

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
et: Kõigi valitud ikoonide algsete suuruste taastamine

en: Comment
et: Kommentaar

en: Description
et: Kirjeldus

en: Command
et: Käsk

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
et: Töölaud

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of “%s”.
et: Sul ei ole “%s” sisu vaatamiseks vajalikke õigusi.

en: “%s” could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
et: “%s” pole võimalik leida. Ilmselt on see hiljuti kustutatud.

en: Sorry, could not display all the contents of “%s”: %s
et: Vabandust, kataloogi “%s” kogu sisu pole võimalik kuvada: %s

en: This location could not be displayed.
et: Kataloogi sisu pole võimalik kuvada.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of “%s”.
et: Sul puuduvad vajalikud õigused grupi “%s” muutmiseks.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of “%s”: %s
et: Vabandust, “%s” gruppi pole võimalik muuta: %s

en: The group could not be changed.
et: Gruppi pole võimalik muuta.

en: Sorry, could not change the owner of “%s”: %s
et: Vabandust, “%s” omanikku pole võimalik muuta: %s

en: The owner could not be changed.
et: Omanikku pole võimalik muuta.

en: Sorry, could not change the permissions of “%s”: %s
et: Vabandust, “%s” pääsuõigusi pole võimalik muuta: %s

en: The permissions could not be changed.
et: Pääsuõigusi pole võimalik muuta.

en: The name “%s” is already used in this location. Please use a different name.
et: Nimi “%s” on siin kataloogis juba kasutusel. Palun vali teine nimi.

en: There is no “%s” in this location. Perhaps it was just moved or deleted?
et: “%s” ei asu siin kataloogis. Võib-olla on see äsja ümber tõstetud või kustutatud?

en: You do not have the permissions necessary to rename “%s”.
et: Sul puuduvad vajalikud õigused “%s” ümbernimetamiseks.

en: The name “%s” is not valid because it contains the character “/”. Please use a different name.
et: Nimi “%s” ei sobi, sest sisaldab märki “/”. Palun vali teine nimi.

en: The name “%s” is not valid. Please use a different name.
et: Nimi “%s” ei sobi. Palun vali teine nimi.

en: The name “%s” is too long. Please use a different name.
et: Nimi “%s” on liiga pikk. Palun vali teine nimi.

note: fall through
en: Sorry, could not rename “%s” to “%s”: %s
et: Vabandust, “%s” ümbernimetamine uue nimega “%s” pole võimalik: %s

en: The item could not be renamed.
et: Kirje nime pole võimalik muuta.

en: Renaming “%s” to “%s”.
et: “%s” ümbernimetamine “%s”-ks.

note: Translators: this is referred to captions under icons.
en: None
et: Puudub

en: Files Preferences
et: Failihalduri eelistused

en: Default View
et: Vaikimisi vaade

en: View _new folders using:
et: _Uute kataloogide vaade:

en: _Arrange items:
et: Kir_jed järjestatakse:

en: Sort _folders before files
et: _Kataloogid sorditakse enne faile

en: Show hidden and _backup files
et: Peidetud- ja varuk_oopiafailid on nähtaval

en: Icon View Defaults
et: Ikoonivaade

en: Default _zoom level:
et: Vaikimisi _suurendus:

en: List View Defaults
et: Nimekirjavaade

en: D_efault zoom level:
et: Vaikimisi suuren_dus:

en: Views
et: Vaade

en: Behavior
et: Käitumine

en: _Single click to open items
et: Avatakse ü_he klõpsuga

en: _Double click to open items
et: Avatakse _topeltklõpsuga

en: Executable Text Files
et: Käivitatavad tekstifailid

en: _Run executable text files when they are opened
et: Käivitatavate tekstifailide avamisel need käivitatakse

en: _View executable text files when they are opened
et: Käi_vitatavate tekstifailide avamisel näidatakse nende sisu

en: _Ask each time
et: _Küsitakse iga kord

note: trash
en: Trash
et: Prügikast

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
et: _Prügikasti tühjendamisel ja failide kustutamisel küsitakse luba

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
et: Menüüs on käsk kustutamiseks _ilma prügikasti viskamata

en: Icon Captions
et: Ikoonide pealdised

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
et: Vali ikooni all olevate andmete järjekord. Täpsemad andmed ilmuvad ikoonide suurendamisel.

en: List View
et: Nimekirjavaade

en: Navigate folders in a tree
et: Kaustade kujutamine puuna

en: Display
et: Kuvamine

en: Choose the order of information to appear in the list view.
et: Nimekirjavaates ilmuvate andmete järjekorra valimine.

en: List Columns
et: Nimekirja veerud

en: Show _thumbnails:
et: _Pisipilte näidatakse:

en: _Only for files smaller than:
et: Ainult _failidele, mis on väiksemad kui:

en: Folders
et: Kataloogid

en: Count _number of items:
et: _Kirjete arvu loendatakse:

en: Preview
et: Eelvaatlemine

en: Always
et: Alati

en: Local Files Only
et: Ainult kohalikel failidel

en: Never
et: Mitte kunagi

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Type
et: Tüübi järgi

en: By Modification Date
et: Muutmisaja järgi

en: By Access Date
et: Kasutusaja järgi

en: By Trashed Date
et: Kustutamise aja järgi

en: Image Type
et: Pildi liik

en: %d pixel | %d pixels
et[0]: %d piksel
et[1]: %d pikslit

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Created On
et: Loodud

en: Created By
et: Looja

note: Translators: this refers to a legal disclaimer string embedded in * the metadata of an image
en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Source
et: Allikas

en: Camera Brand
et: Kaamera tootjafirma

en: Camera Model
et: Kaamera mudel

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
et: Pildistamise aeg

en: Date Digitized
et: Digitaliseerimise aeg

en: Date Modified
et: Muutmisaeg

en: Exposure Time
et: Säriaeg

en: Aperture Value
et: Ava laius

en: ISO Speed Rating
et: ISO tundlikkus

en: Flash Fired
et: Välgu kasutamine

en: Metering Mode
et: Mõõtmisviis

en: Exposure Program
et: Säritusprogramm

en: Focal Length
et: Fookuskaugus

en: Software
et: Tarkvara

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Creator
et: Looja

en: Rating
et: Hinnang

en: Failed to load image information
et: Tõrge pildi andmete laadimisel

en: Loading…
et: Laadimine…

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: Use Default
et: Kasuta vaikimisi

en: %s Visible Columns
et: Kataloogis %s nähtavad veerud

en: Choose the order of information to appear in this folder:
et: Vali, mismoodi selles kataloogis andmeid järjestatakse:

note: name, stock id label, accelerator
en: Visible _Columns…
et: Nähtavad _veerud…

note: tooltip
en: Select the columns visible in this folder
et: Valib veerud, mida selles kataloogis näidata

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
et[0]: Kas soovid vaadata %d asukohta?
et[1]: Kas soovid vaadata %d asukohta?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
et[0]: See avab %d eraldi akna.
et[1]: See avab %d eraldi akent.

en: The link “%s” is broken. Move it to Trash?
et: Viit “%s” on kakti. Kas visata see prügikasti?

en: The link “%s” is broken.
et: Viit “%s” on katki.

en: This link cannot be used because it has no target.
et: Seda viita pole võimalik kasutada, kuna sellel pole sihtkohta.

en: This link cannot be used because its target “%s” doesn't exist.
et: Seda viita pole võimalik kasutada, kuna selle sihtkohta “%s” pole olemas.

note: name, stock id label, accelerator
en: Mo_ve to Trash
et: _Viska prügikasti

en: Do you want to run “%s”, or display its contents?
et: Kas soovid käivitada “%s” või kuvada selle sisu?

en: “%s” is an executable text file.
et: “%s” on käivitatav tekstifail.

en: Run in _Terminal
et: Käivita _terminalis

en: _Display
et: Ku_va

en: Are you sure you want to open all files?
et: Kas oled kindel, et soovid avada kõik failid?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
et[0]: See avab %d eraldi kaardi.
et[1]: See avab %d eraldi kaarti.

en: Could not display “%s”.
et: “”%s” ei ole kuvatav.

en: The file is of an unknown type
et: Tundmatut tüüpi fail

en: There is no application installed for “%s” files
et: Failitüübi “%s” jaoks pole ühtegi rakendust paigaldatud

en: _Select Application
et: _Vali rakendus

en: There was an internal error trying to search for applications:
et: Rakenduse otsimisel tekkis sisemine viga:

en: Unable to search for application
et: Rakendust pole võimalik otsida

en: There is no application installed for “%s” files.
    Do you want to search for an application to open this file?
et: Failitüübi “%s” jaoks pole ühtegi rakendust paigaldatud.
    Kas otsida seda faili avav rakendus?

en: Untrusted application launcher
et: Käivitaja pole usaldusväärne

en: The application launcher “%s” has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
et: Rakenduse käivitaja “%s” ei ole usaldusväärne. Kui selle käivitaja päritolu pole teada, võib selle käivitamine olla ohtlik.

en: _Launch Anyway
et: _Käivita ikkagi

en: Mark as _Trusted
et: Märgi _usaldusväärseks

en: This will open %d separate application. | This will open %d separate applications.
et[0]: See avab %d eraldi rakenduse.
et[1]: See avab %d eraldi rakendust.

en: Unable to start location
et: Asukohta pole võimalik käivitada

en: Opening “%s”.
et: “%s” avamine.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
et[0]: Avatakse %d kirje.
et[1]: Avatakse %d kirjet.

en: Close tab
et: Sulge kaart

en: File Operations
et: Failioperatsioonid

en: Show Details
et: Näita üksikasjalisemalt

en: %'d file operation active | %'d file operations active
et[0]: %'d aktiivne failioperatsioon
et[1]: %'d aktiivset failioperatsiooni

en: All file operations have been successfully completed
et: Kõik failioperatsioonid lõppesid edukalt

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
et: Korraga pole võimalik määrata rohkem kui ühte kohandatud ikooni!

en: Please drag just one image to set a custom icon.
et: Kohandatud ikooni seadmiseks lohista ainult ühte pilti.

en: The file that you dropped is not local.
et: Fail, mille poetasid, ei ole kohalik.

en: You can only use local images as custom icons.
et: Failiikoonideks saab kasutada vaid kohalikke pilte.

en: The file that you dropped is not an image.
et: Fail, mille poetasid, ei ole pilt.

en: _Name: | _Names:
et[0]: _Nimi:
et[1]: _Nimed:

en: Properties
et: Omadused

en: %s Properties
et: %s omadused

en: Cancel Group Change?
et: Kas katkestada grupi muutmine?

en: Cancel Owner Change?
et: Kas katkestada omaniku muutmine?

en: nothing
et: puudub

en: unreadable
et: loetamatu

en: %'d item, with size %s | %'d items, totalling %s
et[0]: %'d kirje suurusega %s
et[1]: %'d kirjet kogusuurusega %s

en: (some contents unreadable)
et: (osa sisust pole loetav)

note: Also set the title field here, with a trailing carriage return & * space if the value field has two lines. This is a hack to get the * "Contents:" title to line up with the first line of the * 2-line value. Maybe there's a better way to do this, but I * couldn't think of one.
en: Contents:
et: Sisu:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
et: kasutusel

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
et: vaba

en: Total capacity:
et: Kogumahtuvus:

en: Filesystem type:
et: Failisüsteemi liik:

en: Basic
et: Põhiline

en: Link target:
et: Viit osutab:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Volume:
et: Ketas:

en: Accessed:
et: Pöördutud:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Free space:
et: Vaba ruum:

note: translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
et: keelatud:

en: list
et: loendi võtmine

en: read
et: lugemine

en: create/delete
et: loomine/kustutamine

en: write
et: kirjutamine

en: access
et: ligipääs

en: List files only
et: Ainult failide loend

en: Access files
et: Ligipääs failidele

en: Create and delete files
et: Failide loomine ja kustutamine

en: Read-only
et: Ainult lugemine

en: Read and write
et: Lugemine ja kirjutamine

en: Access:
et: Pääsuõigused:

en: Folder access:
et: Kataloogi pääsuõigused:

en: File access:
et: Faili pääsuõigused:

en: _Owner:
et: _Omanik:

en: Owner:
et: Omanik:

en: _Group:
et: G_rupp:

en: Group:
et: Grupp:

en: Others
et: Teised

en: Execute:
et: Käivitamine:

en: Allow _executing file as program
et: Faili on lubatud _käivitada kui programmi

en: Change Permissions for Enclosed Files
et: Muuda ka sisalduvate failide õigused

en: Change
et: Muuda

en: Others:
et: Teised:

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
et: Sa ei ole omanik, seega pole sul võimalik neid pääsuõigusi muuta.

en: Security context:
et: Turvakontekst:

en: Change Permissions for Enclosed Files…
et: Muuda ka sisalduvate failide õiguseid…

en: The permissions of “%s” could not be determined.
et: “%s” pääsuõiguseid pole võimalik tuvastada.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
et: Valitud faili pääsuõiguseid pole võimalik tuvastada.

en: Open With
et: Avamine rakendusega

en: Creating Properties window.
et: Omaduste akna loomine.

en: Select Custom Icon
et: Kohandatud ikooni valimine

en: _Revert
et: _Taasta

note: name, stock id label, accelerator
en: _Open
et: _Ava

en: File Type
et: Faili liik

en: Documents
et: Dokument

en: Music
et: Muusika

en: Picture
et: Pilt

en: Illustration
et: Illustratsioon

en: Pdf / Postscript
et: PDF / PostScript

en: Text File
et: Tekstifail

en: Select type
et: Liigi valimine

en: Select
et: Vali

en: Any
et: Kõik

en: Other Type…
et: Muu liik…

en: Remove this criterion from the search
et: Otsingukriteeriumi eemaldamine otsingust

note: create the Current/All Files selector
en: Current
et: Praegune

en: All Files
et: Kõik failid

en: Add a new criterion to this search
et: Otsingule uue kriteeriumi lisamine

en: Files in this folder will appear in the New Document menu.
et: Failid selles kataloogis ilmuvad menüüsse „Uus dokument”.

en: Executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
et: Käivitatavad failid selles kataloogis ilmuvad Skriptide menüüsse.

note: Action Menu
en: Location options
et: Asukoha valikud

en: View options
et: Kuvamise valikud

en: Restore
et: Taasta

en: Restore selected items to their original position
et: Kõigi valitud kirjete taastamine nende algsele asukohale

note: Translators: "Empty" is an action (for the trash) , not a state
en: Empty
et: Tühjenda

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
et[0]: See avab %'d eraldi kaardi.
et[1]: See avab %'d eraldi kaarti.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
et[0]: See avab %'d eraldi akna.
et[1]: See avab %'d eraldi akent.

en: Select Items Matching
et: Valimine mustri järgi

en: _Select
et: _Vali

en: _Pattern:
et: _Muster:

en: Examples:
et: Näited:

en: Save Search as
et: Otsingu salvestamine faili

en: _Save
et: _Salvesta

en: Search _name:
et: Otsingu _nimi:

en: _Folder:
et: _Kataloog:

en: Select Folder to Save Search In
et: Otsingu salvestamiseks kataloogi valimine

en: Nautilus 3.6 deprecated this directory and tried migrating this configuration to ~/.local/share/nautilus
et: Nautilusega 3.6 muutus see kataloog aegunuks ning seadistused püüti kohandada kausta ~/.local/share/nautilus

en: Content View
et: Sisuvaade

en: View of the current folder
et: Käesoleva kataloogi vaade

en: “%s” selected
et: Valitud “%s”

en: %'d folder selected | %'d folders selected
et[0]: Valitud %'d kataloog
et[1]: Valitud %'d kataloogi

en: (containing %'d item) | (containing %'d items)
et[0]: (selles on %'d kirje)
et[1]: (selles on %'d kirjet)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en: (containing a total of %'d item) | (containing a total of %'d items)
et[0]: (nendes on kokku %'d kirje)
et[1]: (nendes on kokku %'d kirjet)

en: %'d item selected | %'d items selected
et[0]: valitud %'d kirje
et[1]: valitud %'d kirjet

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
et[0]: veel on valitud %'d kirje
et[1]: veel on valitud %'d kirjet

note: This is marked for translation in case a localizer * needs to change ", " to something else. The comma * is between the message about the number of folders * and the number of items in those folders and the * message about the number of other items and the * total size of those items.
en: %s %s, %s %s
et: %s %s, %s, %s

en: Open With %s
et: Ava programmiga %s

en: Use “%s” to open the selected item | Use “%s” to open the selected items
et[0]: “%s” kasutamine valitud kirje avamiseks
et[1]: “%s” kasutamine valitud kirjete avamiseks

en: Run “%s” on any selected items
et: Käivita “%s” mõnel valitud kirjel

en: Create a new document from template “%s”
et: Uue dokumendi loomine mallist “%s”

en: Select Move Destination
et: Liigutamise sihtkoha valimine

en: Select Copy Destination
et: Kopeerimise sihtkoha valimine

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to remove “%s”
et: “%s” eemaldamine pole võimalik

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to eject “%s”
et: “%s” väljastamine pole võimalik

en: Unable to stop drive
et: Ketta seiskamine pole võimalik

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to start “%s”
et: “%s” käivitamine pole võimalik

note: name, stock id, label
en: New _Document
et: Uus _dokument

note: name, stock id, label
en: Open Wit_h
et: Ava _programmiga...

en: Choose a program with which to open the selected item
et: Vali programm, millega valitud kirje avada

note: name, stock id label, accelerator
en: P_roperties
et: _Omadused

note: tooltip
en: View or modify the properties of each selected item
et: Valitud kirje omaduste vaatamine või muutmine

note: name, stock id label, accelerator
en: New _Folder
et: Uus _kataloog

note: tooltip
en: Create a new empty folder inside this folder
et: Selle kataloogi sisse uue tühja kataloogi loomine

note: name, stock id label, accelerator
en: New Folder with Selection
et: Uus kataloog valikuga

note: tooltip
en: Create a new folder containing the selected items
et: Uue kausta loomine mis sisaldab valitud kirjeid

note: tooltip
en: Open the selected item in this window
et: Valitud kirjete avamine praeguses aknas

note: name, stock id label, accelerator
en: Open _Item Location
et: Ava _asukoht

note: tooltip
en: Open the selected item's location in this window
et: Valitud kirje asukoha avamine praeguses aknas

note: name, stock id label, accelerator Location-specific actions
en: Open in Navigation Window
et: Ava navigatsiooniaknas

note: tooltip
en: Open each selected item in a navigation window
et: Kõikide navigatsiooniaknas valitud kirjete avamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in New _Tab
et: Ava uuel _kaardil

note: tooltip
en: Open each selected item in a new tab
et: Iga valitud kirje avamine uuel kaardil

note: name, stock id label, accelerator
en: Other _Application…
et: _Muu rakendus…

note: tooltip
en: Choose another application with which to open the selected item
et: Valitud kirje avamiseks teise rakenduse valimine

note: name, stock id label, accelerator
en: Open With Other _Application…
et: _Ava mõne muu rakendusega…

note: name, stock id label, accelerator
en: _Open Scripts Folder
et: _Ava skriptide kataloog

note: tooltip
en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
et: Selles menüüs olevate skriptide kataloogi avamine

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
et: Valitud failide ettevalmistamine ümbertõstmiseks "Aseta" käsuga

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
et: Valitud failide ettevalmistamine kopeerimiseks "Aseta" käsuga

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
et: Eelnevalt Lõika või Kopeeri käskudega valitud failide ümbertõstmine või kopeerimine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Paste Into Folder
et: _Aseta failid kataloogi

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
et: Eelnevalt käskudega Lõika/Kopeeri fail valitud failide valitud kataloogi ümbertõstmine või kopeerimine

note: name, stock id label, accelerator
en: Copy To…
et: Kopeeri kohta…

note: tooltip
en: Copy selected files to another location
et: Valitud failide kopeerimine teise kohta

note: name, stock id label, accelerator
en: Move To…
et: Liiguta kohta…

note: tooltip
en: Move selected files to another location
et: Valitud failide liigutamine teise kohta

note: tooltip
en: Select all items in this window
et: Kõigi selles aknas olevate kirjete avamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Select I_tems Matching…
et: _Valimine mustri järgi…

note: tooltip
en: Select items in this window matching a given pattern
et: Kõigi selles aknas olevate ja määratud mustrile vastavate kirjete avamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Invert Selection
et: _Pööra valik

note: tooltip
en: Select all and only the items that are not currently selected
et: Kõikide hetkel valimata kirjete valimine

note: name, stock id label, accelerator
en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
et[0]: Loo _viit
et[1]: Loo _viidad

note: tooltip
en: Create a symbolic link for each selected item
et: Igale valitud kirjele nimeviida loomine

note: name, stock id label, accelerator
en: Rena_me…
et: Muuda _nime…

note: tooltip
en: Rename selected item
et: Valitud kirje ümbernimetamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Set as Wallpaper
et: Määra taustapildiks

note: tooltip
en: Make item the wallpaper
et: Tee sellest taustapilt

note: tooltip
en: Move each selected item to the Trash
et: Kõigi märgitud kirjete prügikasti viskamine

note: tooltip
en: Delete each selected item, without moving to the Trash
et: Kõigi valitud kirjete kustutamine ilma neid prügikasti viskamata

note: name, stock id label, accelerator
en: _Restore
et: _Taasta

note: name, stock id label, accelerator
en: _Undo
et: _Tühista

note: tooltip
en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse tühistamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Redo
et: _Tee uuesti

note: tooltip
en: Redo the last undone action
et: Viimati tühistatud tegevuse uuesti tegemine

note: * multiview-TODO: decide whether "Reset to Defaults" should * be window-wide, and not just view-wide. * Since this also resets the "Show hidden files" mode, * it is a mixture of both ATM. name, stock id label, accelerator
en: Reset View to _Defaults
et: _Taasta vaikimisi vaade

note: tooltip
en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
et: Sortimisjärjestuse ja suurendusastme lähtestamine selle vaate jaoks vastavaks eelistustele

note: name, stock id label, accelerator
en: _Mount
et: Ü_henda

note: tooltip
en: Mount the selected volume
et: Valitud kettaseadme haakimine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Unmount
et: Ü_henda lahti

note: tooltip
en: Unmount the selected volume
et: Valitud kettaseadme lahtihaakimine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Eject
et: _Väljasta

note: tooltip
en: Eject the selected volume
et: Valitud andmekandja väljastamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Start
et: _Käivita

note: tooltip
en: Start the selected volume
et: Valitud andmeruumi käivitamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Stop
et: _Peata

note: tooltip
en: Stop the selected volume
et: Valitud andmeruumi peatamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Detect Media
et: _Tuvasta meedia

note: tooltip
en: Detect media in the selected drive
et: Tuvastab andmekandja valitud seadmes

note: tooltip
en: Mount the volume associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme haakimine

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lahtihaakimine

note: tooltip
en: Eject the volume associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud ketta väljastamine

note: tooltip
en: Start the volume associated with the open folder
et: Käivitab avatud kaustaga seotud andmeruumi

note: tooltip
en: Stop the volume associated with the open folder
et: Seiskab avatud kaustaga seotud andmeruumi

note: name, stock id label, accelerator
en: Open File and Close window
et: Ava fail ja sulge aken

note: name, stock id label, accelerator
en: Sa_ve Search
et: _Salvesta otsing

note: tooltip
en: Save the edited search
et: Muudetud otsingu salvestamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Sa_ve Search As…
et: S_alvesta otsing kui…

note: tooltip
en: Save the current search as a file
et: Praegune otsingu salvestamine failina

note: tooltip
en: Open this folder in a navigation window
et: Kataloogi avamine navigeerimisaknas

note: tooltip
en: Open this folder in a new tab
et: Selle kataloogi avamine uuel kaardil

note: tooltip
en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
et: Selle kataloogi ettevalmistamine ümbertõstmiseks "Aseta" käsuga

note: tooltip
en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
et: Selle kataloogi ettevalmistamine kopeerimiseks "Aseta" käsuga

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
et: Eelnevalt "Lõika" või "Kopeeri" käskudega valitud failide ümbertõstmine või kopeerimine sellesse kataloogi

note: tooltip
en: Move this folder to the Trash
et: Selle kataloogi prügikasti viskamine

note: tooltip
en: Delete this folder, without moving to the Trash
et: Selle kataloogi kustutamine ilma prügikasti viskamata

note: tooltip
en: Mount the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud kettaseadme haakimine

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud kettaseadme lahtihaakimine

note: tooltip
en: Eject the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud ketta väljastamine

note: tooltip
en: Start the volume associated with this folder
et: Käivitab selle kaustaga seotud andmeruumi

note: tooltip
en: Stop the volume associated with this folder
et: Seiskab selle kaustaga seotud andmeruumi

note: tooltip
en: View or modify the properties of this folder
et: Selle kataloogi omaduste vaatamine või muutmine

note: name, stock id label, accelerator
en: Show _Hidden Files
et: Kuva _peidetud failid

note: tooltip
en: Toggle the display of hidden files in the current window
et: Peidetud failide näitamise käesolevas aknas sisse- ja väljalülitamine

en: Run or manage scripts
et: Skriptide käivitamine või korrastamine

note: Create a script action here specially because its tooltip is dynamic
en: _Scripts
et: _Skriptid

en: Move the open folder out of the trash to “%s”
et: Avatud kataloogi tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected folder out of the trash to “%s”
et: Valitud kataloogi tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected folders out of the trash to “%s”
et: Valitud kataloogide tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected folder out of the trash
et: Valitud kataloogi tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected folders out of the trash
et: Valitud kataloogide tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected file out of the trash to “%s”
et: Valitud faili tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected files out of the trash to “%s”
et: Valitud failide tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected file out of the trash
et: Valitud faili tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected files out of the trash
et: Valitud failide tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected item out of the trash to “%s”
et: Valitud kirje tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected items out of the trash to “%s”
et: Valitud kirjete tõstmine prügikastist välja asukohta “%s”

en: Move the selected item out of the trash
et: Valitud kirje tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected items out of the trash
et: Valitud kirjete tõstmine prügikastist välja

en: Start the selected drive
et: Valitud kettaseadme käivitamine

en: _Connect
et: Ü_hendu

en: Connect to the selected drive
et: Ühendab valitud ketta

en: _Start Multi-disk Drive
et: _Käivita mitmekettaseade

en: Start the selected multi-disk drive
et: Mitmekettaseadme käivitamine

en: U_nlock Drive
et: _Võta ketas lukust lahti

en: Unlock the selected drive
et: Lukustab valitud ketta lahti

en: Stop the selected drive
et: Seiskab valitud ketta

en: _Safely Remove Drive
et: _Eemalda ketas turvaliselt

en: Safely remove the selected drive
et: Valitud kettaseadme turvaline eemaldamine

en: _Disconnect
et: Ü_henda lahti

en: Disconnect the selected drive
et: Valitud kettaseadme lahtiühendamine

en: _Stop Multi-disk Drive
et: _Seiska mitmekettaseade

en: Stop the selected multi-disk drive
et: Mitmekettaseadme seiskamine

en: _Lock Drive
et: _Lukusta ketas

en: Lock the selected drive
et: Valitud kettaseadme lukustamine

en: Start the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme käivitamine

en: Connect to the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme ühendamine

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud mitmekettaseadme käivitamine

en: _Unlock Drive
et: _Võta ketas lukust lahti

en: Unlock the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lukust lahti võtmine

en: _Stop the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme _seiskamine

en: Safely remove the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme turvaline eemaldamine

en: Disconnect the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lahtiühendamine

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud mitmekettaseadme seiskamine

en: Lock the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lukustamine

en: Open in New _Window
et: Ava uues _aknas

en: _Delete Permanently
et: Kustuta _jäädavalt

en: Delete the open folder permanently
et: Avatud kataloogi jäädavalt kustutamine

en: Move the open folder to the Trash
et: Avatud kataloogi prügikasti viskamine

en: New Folder with Selection (%'d Item) | New Folder with Selection (%'d Items)
et[0]: Uus kataloog valikuga (%'d kirje)
et[1]: Uus kataloog valikuga (%'d kirjet)

en: _Open With %s
et: _Ava programmiga %s

en: Run
et: Käivita

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
et[0]: Ava uues _aknas
et[1]: Ava %'d-s uues _aknas

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
et[0]: Ava uuel _kaardil
et[1]: Ava %'d-l uuel _kaardil

en: Delete all selected items permanently
et: Kõigi kirjete lõplik kustutamine

en: Remo_ve from Recent
et: Eemalda _hiljutistest

en: Remove each selected item from the recently used list
et: Kõigi märgitud kirjete eemaldamine hiljutiste loetelust

en: View or modify the properties of the open folder
et: Avatud kataloogi omaduste vaatamine või muutmine

en: Drag and drop is not supported.
et: Pukseerimine ei ole toetatud.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
et: Pukseerimine on võimalik vaid kohaliku failisüsteemi ulatuses.

en: An invalid drag type was used.
et: Kasutati vale lohistamisliiki.

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: Dropped Text.txt
et: Hiirega lohistatud tekst.txt

note: Translator: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
et: hiirega lohistatud andmed

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Format…
et: _Vorming…

en: _New Tab
et: _Uus kaart

en: Move Tab _Left
et: Tõsta kaart _vasakule

en: Move Tab _Right
et: Tõsta kaart _paremale

en: _Close Tab
et: Sul_ge kaart

note: Translators: these two strings here indicate the copyright time span, * e.g. 1999-2011.
en: Copyright © %Id–%Id The Files authors
et: Autoriõigused © %Id–%Id Failihalduri autorid

en: Access and organize your files.
et: Ligipääs failidele ning failide korrastamine.

note: name, stock id label, accelerator
en: _Close
et: Sul_ge

note: tooltip
en: Close this folder
et: Sulgeb selle kataloogi

en: Edit Nautilus preferences
et: Nautiluse eelistuste muutmine

note: name, stock id label, accelerator
en: Open _Parent
et: Ava ü_lemine

en: Open the parent folder
et: Ülemise kataloogi avamine

note: tooltip
en: Stop loading the current location
et: Käesoleva asukoha laadimise katkestamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Reload
et: _Laadi uuesti

note: tooltip
en: Reload the current location
et: Käesoleva asukoha uuestilaadimine

note: name, stock id label, accelerator
en: _All Topics
et: _Kõik teemad

note: tooltip
en: Display Nautilus help
et: Nautiluse abiteabe kuvamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Search for files
et: Failide otsing

note: tooltip
en: Locate files based on file name and type. Save your searches for later use.
et: Failide otsimine nime ja liigi järgi. Otsingute salvestamine hilisemaks kasutamiseks.

note: name, stock id label, accelerator
en: Sort files and folders
et: Failide ja kataloogide sorteerimine

note: tooltip
en: Arrange files by name, size, type, or when they were changed.
et: Failide järjestamine nime, suuruse, liigi ja muutmisaja järgi.

note: name, stock id label, accelerator
en: Find a lost file
et: Kadunud faili otsimine

note: tooltip
en: Follow these tips if you can't find a file you created or downloaded.
et: Järgi neid nõuanded, kui sa ei leia faili, mille oled loonud või alla laadinud.

note: name, stock id label, accelerator
en: Share and transfer files
et: Failide jagamine ja saatmine

note: tooltip
en: Easily transfer files to your contacts and devices from the file manager.
et: Failide lihtne saatmine kontaktidele ja seadmetesse otse failihaldurist.

note: tooltip
en: Display credits for the creators of Nautilus
et: Teabe kuvamine Nautiluse autorite ja tõlkijate kohta

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _In
et: _Suurenda

note: tooltip
en: Increase the view size
et: Vaate suuruse suurendamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _Out
et: _Vähenda

note: tooltip
en: Decrease the view size
et: Vaate suuruse vähendamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Normal Si_ze
et: Harilik _suurus

note: tooltip
en: Use the normal view size
et: Vaate hariliku suuruse kasutamine

note: tooltip
en: Connect to a remote computer or shared disk
et: Ühenduse loomine eemalasuva arvuti või jagatud kettaga

note: name, stock id label, accelerator
en: _Home
et: _Kodukataloog

note: tooltip
en: Open your personal folder
et: Isikliku kataloogi avamine

en: Open another Nautilus window for the displayed location
et: Näidatava asukoha jaoks Nautiluse uue akna avamine

note: name, stock id
en: New _Tab
et: _Uus kaart

en: Open another tab for the displayed location
et: Näidatava asukoha jaoks Nautiluse uue kaardi avamine

note: name, stock id
en: Close _All Windows
et: Sulge _kõik aknad

en: Close all Navigation windows
et: Kõigi navigatsiooniakende sulgemine

note: name, stock id
en: _Back
et: _Tagasi

en: Go to the previous visited location
et: Eelmise külastatud koha avamine

note: name, stock id
en: _Forward
et: _Edasi

en: Go to the next visited location
et: Järgmise külastatud koha avamine

note: name, stock id
en: Enter _Location…
et: Sisesta _asukoht…

en: Specify a location to open
et: Avatava asukoha määramine

note: name, stock id
en: Bookmark this Location
et: Lisa järjehoidja

en: Add a bookmark for the current location
et: Praeguse asukoha jaoks järjehoidja lisamine

note: name, stock id
en: _Bookmarks…
et: _Järjehoidjad…

en: Display and edit bookmarks
et: Järjehoidjate kuvamine ja muutmine

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: Activate previous tab
et: Eelmise kaardi aktiveerimine

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: Activate next tab
et: Järgmise kaardi aktiveerimine

en: Move current tab to left
et: Käesoleva kaardi tõstmine vasakule

en: Move current tab to right
et: Käesoleva kaardi tõstmine paremale

note: name, stock id label, accelerator
en: _Show Sidebar
et: _Külgriba näitamine

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's side pane
et: Selle akna külgpaani näitamine või peitmine

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Search for Files…
et: _Failide otsing…

note: tooltip
en: Search documents and folders by name
et: Dokumentide ja kataloogide otsing nime järgi

en: List
et: Nimekiri

en: View items as a list
et: Kirjete kuvamine nimekirjana

en: View items as a grid of icons
et: Kirjete kuvamine ikoonide ruudustikus

en: _Up
et: _Üles

en: Unable to load location
et: Asukoha laadimine pole võimalik

en: Unable to display the contents of this folder.
et: Selle kataloogi sisu kuvamine pole võimalik.

en: This location doesn't appear to be a folder.
et: Tundub, et see asukoht ei ole kataloog.

en: Unable to find the requested file. Please check the spelling and try again.
et: Soovitud faili ei leitud. Palun kontrolli õigekirja ja proovi uuesti.

en: “%s” locations are not supported.
et: “%s” asukoht ei ole toetatud.

en: Unable to handle this kind of location.
et: Seda liiki asukohta pole võimalik käsitleda.

en: Unable to access the requested location.
et: Soovitud asukohale puudub ligipääs.

en: Don't have permission to access the requested location.
et: Puuduvad õigused ligipääsuks soovitud asukohale.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Unable to find the requested location. Please check the spelling or the network settings.
et: Küsitud asukohta ei leitud. Palun kontrolli õigekirja või võrgusätteid.

en: Unhandled error message: %s
et: Käsitlematu veateade: %s

en: Searching…
et: Otsimine…

en: Audio CD
et: Audio-CD

en: Audio DVD
et: Audio-DVD

en: Video DVD
et: Video-DVD

en: Video CD
et: Video-CD

en: Photo CD
et: Foto-CD

en: Picture CD
et: Pildi-CD

en: Contains digital photos
et: Sisaldab digifotosid

en: Contains music
et: Sisaldab muusikat

en: Contains software
et: Sisaldab tarkvara

note: fallback to generic greeting
en: Detected as “%s”
et: Tuvastati kui “%s”

en: Contains music and photos
et: Sisaldab muusikat ja fotosid

en: Contains photos and music
et: Sisaldab fotosid ja muusikat

en: Open with:
et: Avamine rakendusega:
