nautilus - en to nl translation catalogue (1094 entries)

en: Run Software
nl: Software starten

en: Files
nl: Bestanden

en: Access and organize files
nl: Gebruik en organiseer bestanden

en: Files, also known as Nautilus, is the default file manager of the GNOME desktop. It provides a simple and integrated way of managing your files and browsing your file system.
nl: Bestanden, ook bekend onder de naam Nautilus, is het standaard bestandsbeheerprogramma voor de GNOME-werkomgeving. Op een eenvoudige en geïntegreerde wijze kunt u hiermee uw bestanden beheren en uw bestandssysteem verkennen.

en: Nautilus supports all the basic functions of a file manager and more. It can search and manage your files and folders, both locally and on a network, read and write data to and from removable media, run scripts, and launch apps. It has three views: Icon Grid, Icon List, and Tree List. Its functions can be extended with plugins and scripts.
nl: Nautilus ondersteunt alle basisfuncties van een bestandsbeheerprogramma en meer. U kunt uw bestanden en mappen doorzoeken en beheren, zowel lokaal als op een netwerk, gegevens lezen van en schrijven naar verwijderbare media, scripts uitvoeren, en toepassingen starten. Er zijn drie vormen van weergave: pictogrammenraster, pictogrammenlijst en boomstructuurlijst. De functies kunnen uitgebreid worden met plug-ins en scripts.

en: Grid View
nl: Rasterweergave

en: List View
nl: Lijstweergave

en: Search
nl: Zoekopdracht

en: Selection of Multiple Files
nl: Selectie van meerdere bestanden

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: folder;manager;explore;disk;filesystem;nautilus;
nl: folder;manager;explore;disk;filesystem;nautilus;map;beheer;verkenner;schijf;bestandssysteem;

en: New Window
nl: Nieuw venster

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
nl: Altijd het locatieveld gebruiken in plaats van de pad-balk

en: If set to true, Files will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
nl: Indien ingeschakeld gebruikt Bestanden altijd een tekstueel invoerveld voor de locatie-werkbalk, in plaats van de pad-balk.

en: Where to perform recursive search
nl: Waar recursief zoeken uit te voeren

en: Locations in which Files should search subfolders. Available values are “local-only”, “always”, “never”.
nl: Bepaalt in welke locaties Bestanden ook de submappen moet doorzoeken. Mogelijke waarden zijn ‘local-only’ (alleen lokaal), ‘always’ (altijd) en ‘never’ (nooit).

en: Filter the search dates using either last used or last modified
nl: Filter de zoekdatums op laatst gebruikt of laatst gewijzigd

en: Filter the search dates using either last used or last modified.
nl: Filter de zoekdatums op laatst gebruikt of laatst gewijzigd.

en: Whether to show a context menu item to delete permanently
nl: Of er een contextmenu wordt getoond om het item definitief te verwijderen

en: If set to true, Files will show a delete permanently context menu item to bypass the Trash.
nl: Indien ingeschakeld laat Bestanden een definitief verwijderen contextmenu-item zien om de prullenbak te omzeilen.

en: Whether to show context menu items to create links from copied or selected files
nl: Of er een contextmenu wordt getoond om verwijzingen naar gekopieerde of geselecteerde bestanden te maken

en: If set to true, Files will show context menu items to create links from the copied or selected files.
nl: Indien ingeschakeld zal Bestanden contextmenu-items tonen om verwijzingen te maken naar de gekopieerde of geselecteerde bestanden.

en: When to show number of items in a folder
nl: Wanneer het aantal items in een map te tonen

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to “always” then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to “local-only” then only show counts for local file systems. If set to “never” then never bother to compute item counts.
nl: Instelling voor het tonen van het aantal items in een map. Indien ingesteld op ‘always’ wordt het totale aantal items altijd getoond, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op ‘local_only’ worden alleen de totalen voor lokale bestandssystemen getoond. Indien ingesteld op ‘never’ wordt het totale aantal items nooit berekend.

en: Type of click used to launch/open files
nl: Soort klik om bestanden te starten/openen

en: Possible values are “single” to launch files on a single click, or “double” to launch them on a double click.
nl: Mogelijke waarden zijn ‘single’ (enkel) om bestanden met een enkele klik te starten, of ‘double’ (dubbel) om ze met een dubbelklik te starten.

en: Show the package installer for unknown MIME types
nl: Het pakketbeheer tonen voor onbekende MIME-types

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown MIME type is opened, in order to search for an app to handle it.
nl: Of er een venster voor pakketinstallatie getoond dient te worden als er een onbekend MIME-type geopend wordt, zodat naar een geschikte toepassing gezocht kan worden.

en: Use extra mouse button events in Files
nl: Extra muisknopgebeurtenissen inschakelen in Bestanden

en: For users with mice that have “Forward” and “Back” buttons, this key will determine if any action is taken inside of Files when either is pressed.
nl: Voor gebruikers met ‘Vooruit’- en ‘Terug’-knoppen bepaalt deze sleutel of er een actie wordt ondernomen in Bestanden wanneer één van beide wordt ingedrukt.

en: Mouse button to activate the “Forward” command in browser window
nl: Muisknop die de opdracht ‘Vooruit’ activeert in het browservenster

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Forward” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
nl: Voor gebruikers met een muis met een knop voor ‘Terug’ en ‘Verder’ geeft deze sleutel aan welke knop de ‘Verder’-actie in een browservenster activeert. Mogelijke waarden liggen tussen 6 en 14.

en: Mouse button to activate the “Back” command in browser window
nl: Muisknop die de opdracht ‘Terug’ activeert in het browservenster

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Back” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
nl: Voor gebruikers met een muis met een knop voor ‘Terug’ en ‘Verder’ geeft deze sleutel aan welke knop de ‘Terug’-actie in een browservenster activeert. Mogelijke waarden liggen tussen 6 en 14.

en: When to show thumbnails of files
nl: Wanneer miniaturen van bestanden te tonen

en: Speed trade-off for when to show a file as a thumbnail. If set to “always” then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to “local-only” then only show thumbnails for local file systems. If set to “never” then never bother to thumbnail files, just use a generic icon. Despite what the name may suggest, this applies to any previewable file type.
nl: Instelling voor het tonen van een bestand als miniatuur. Indien ingesteld op ‘always’ wordt er altijd een miniatuur gemaakt, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op ‘local_only’ worden miniaturen alleen voor lokale bestandssystemen getoond. Indien ingesteld op ‘never’ wordt er nooit een miniatuur van een afbeelding gemaakt, maar slechts een algemeen pictogram gebruikt. Ondanks wat de naam suggereert, is dit van toepassing op elk bestandstype waar een miniatuur van gemaakt kan worden.

en: Maximum image size for thumbnailing
nl: Maximum afbeeldingsgrootte voor miniaturiseren

en: Images over this size (in megabytes) won’t be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
nl: Van afbeeldingen boven deze grootte (in megabytes) wordt geen miniatuur gemaakt. Het doel van deze instelling is het vermijden van het miniaturiseren van grote afbeeldingen, hetgeen veel tijd kan kosten of veel geheugen gebruikt.

en: Default sort order
nl: Standaard sorteervolgorde

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are “name”, “size”, “type”, “mtime”, “atime” and “starred”.
nl: Standaard sorteervolgorde voor de items in pictogrammenweergave. Mogelijke waarden zijn: ‘name’, ‘size’, ‘type’, ‘mtime’, ‘atime’ en ‘starred’.

en: Reverse sort order in new windows
nl: Sorteervolgorde omdraaien in nieuwe vensters

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. I.e., if sorted by name, then instead of sorting the files from “a” to “z”, they will be sorted from “z” to “a”; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
nl: Indien ingeschakeld worden bestanden in nieuwe vensters in omgekeerde volgorde gesorteerd. D.w.z. als ze op naam gesorteerd zijn, dan zullen de bestanden niet van ‘a’ tot ‘z’ gesorteerd zijn, maar in plaats daarvan van ‘z’ naar ‘a’; als ze op grootte gesorteerd zijn, dan worden ze niet oplopend maar aflopend gesorteerd.

en: Default folder viewer
nl: Standaard mapweergave

en: When a folder is visited this viewer is used. Possible values are “list-view”, and “icon-view”.
nl: Wanneer een map bezocht wordt, wordt deze weergave gebruikt. Mogelijke waarden zijn ‘list-view’ (lijstweergave) en ‘icon-view’ (pictogramweergave).

en: Whether to show hidden files
nl: Al dan niet tonen van verborgen bestanden

en: This key is deprecated and ignored. The “show-hidden” key from “org.gtk.Settings.FileChooser” is now used instead.
nl: Deze sleutel is uitgefaseerd en wordt genegeerd. De sleutel ‘show-hidden’ van ‘org.gtk.Settings.FileChooser’ wordt nu gebruikt in plaats daarvan.

en: Whether GTK 4 settings migration happened
nl: Of de GTK 4-instellingsmigratie voltooid is

en: Whether settings shared with GtkFileChooser have been migrated from their GTK 3 keys to the GTK 4 ones.
nl: Of de instellingen die gedeeld worden met GtkFileChooser gemigreerd zijn van hun GTK 3-sleutels naar de GTK 4-sleutels.

en: Whether to open the hovered folder after a timeout when drag and drop operation
nl: Of de map waarover gezweefd wordt tijdens een slepen-en-neerzetten-bewerking, geopend wordt na een onderbreking

en: If this is set to true, when performing a drag and drop operation the hovered folder will open automatically after a timeout.
nl: Indien ingeschakeld zal de map waarover gezweefd wordt tijdens een slepen-en-neerzetten-bewerking worden geopend na een onderbreking.

en: Whether to have full text search enabled by default when opening a new window/tab
nl: Of volledige tekst doorzoeken standaard ingeschakeld is bij het openen van een nieuw tabblad/venster

en: If set to true, Files will also match the file contents besides the name. This toggles the default active state, which can still be overridden in the search popover
nl: Indien ingeschakeld, zal Bestanden ook overeenkomsten zoeken in de inhoud van het bestand, naast de bestandsnaam. Dit schakelt de standaard actieve status in/uit, wat nog steeds overreden kan worden in het dialoogvenster zoeken

en: How to display file timestamps in the views
nl: Hoe tijdstempels van bestanden tonen in de weergaven

en: If set to 'simple', Files will show Today and Yesterday with time, otherwise the exact date without time. If set to 'detailed', it will always show the exact date and time.
nl: Indien ingesteld op ‘simple’ (eenvoudig), zal Bestanden bij ‘Vandaag’ en ‘Gisteren’ de tijd plaatsen, anders enkel de datum zonder de tijd. Indien ingesteld op ‘gedetailleerd’ wordt altijd zowel de datum als de tijd getoond.

en: Default format for compressing files
nl: Standaardformaat voor het inpakken van bestanden

en: The format that will be selected when compressing files.
nl: Het formaat dat wordt geselecteerd bij het inpakken van bestanden.

en: List of possible captions on icons
nl: Lijst van mogelijke bijschriften bij pictogrammen

en: A list of captions below an icon in the icon view. The actual number of captions shown depends on the zoom level. Some possible values are: “size”, “type”, “date_modified”, “owner”, “group”, “permissions”, and “mime_type”.
nl: Een lijst van bijschriften onder een pictogram in pictogrammenweergave. Het werkelijke aantal getoonde bijschriften hangt af van de zoomfactor. Mogelijke waarden zijn: ‘size’, ‘type’, ‘date_modified’, ‘owner’, ‘group’, ‘permissions’ en ‘mime_type’.

en: Default icon view zoom level
nl: Standaard zoomfactor pictogrammenweergave

en: Default list view zoom level
nl: Standaard zoomfactor lijstweergave

en: Columns visible in list view
nl: Kolommen zichtbaar in lijstweergave

en: Column order in list view
nl: Kolomvolgorde in lijstweergave

en: Use tree view
nl: Boomweergave gebruiken

en: Whether a tree should be used for list view navigation instead of a flat list.
nl: Geeft aan of een boomweergave gebruikt wordt voor navigatie in plaats van een platte lijst.

en: Initial size of the window
nl: Initiële venstergrootte

en: A tuple containing the initial width and height of the app window.
nl: Een tupel met daarin de initiële breedte en hoogte van het toepassingsvenster.

en: Whether the navigation window should be maximized
nl: Of het navigatievenster moet worden gemaximaliseerd

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
nl: Of het navigatievenster standaard moet worden gemaximaliseerd.

en: You can stop this operation by clicking cancel.
nl: U kunt deze operatie stoppen door op annuleren te klikken.

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

note: 0 seconds
en: 0 seconds
nl: 0 seconden

en: Title
nl: Titel

en: Artist
nl: Artiest

en: Comment
nl: Opmerking

en: Year
nl: Jaar

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Video Codec
nl: Video-codec

en: Video Bit Rate
nl: Bitsnelheid van video

en: %0.2f frame per second | %0.2f frames per second
nl[0]: %0.2f frame per seconde
nl[1]: %0.2f frames per seconde

en: Frame Rate
nl: Framesnelheid

en: Audio Codec
nl: Audio-codec

en: Audio Bit Rate
nl: Bitsnelheid van audio

en: Sample Rate
nl: Samplefrequentie

en: Channels
nl: Kanalen

note: Some sort of failure occurred. How 'bout we tell the user?
en: Oops! Something went wrong.
nl: Oeps! Er ging iets mis.

en: Audio and Video Properties
nl: Audio- en video-eigenschappen

en: Audio Properties
nl: Audio-eigenschappen

en: Video Properties
nl: Video-eigenschappen

en: Duration
nl: Lengte

en: Audio/Video Properties
nl: Audio-/video-eigenschappen

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Camera Brand
nl: Merk camera

en: Camera Model
nl: Model camera

en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

en: Exposure Program
nl: Belichtingsprogramma

en: Aperture Value
nl: Diafragma-waarde

en: ISO Speed Rating
nl: ISO-waarde

en: Flash Fired
nl: Geflitst

en: Metering Mode
nl: Meetmodus

en: Focal Length
nl: Brandpuntafstand

en: Description
nl: Omschrijving

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Creator
nl: Maker

en: Created On
nl: Aangemaakt op

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Rating
nl: Waardering

en: S
nl: Z

note: Translators: "E" and "W" stand for * east and west in GPS coordinates.
en: E
nl: O

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Failed to load image information
nl: Afbeeldingsinformatie laden mislukt

en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Unable to create a required folder. Please create the following folder, or set permissions such that it can be created:
    %s
nl: Kan een vereiste map niet aanmaken. Gelieve de volgende map aan te maken, of de rechten zodanig in te stellen dat deze aangemaakt kan worden:
    %s

en: Unable to create required folders. Please create the following folders, or set permissions such that they can be created:
    %s
nl: Kan vereiste mappen niet aanmaken. Gelieve de volgende mappen aan te maken, of de rechten zodanig in te stellen dat deze aangemaakt kunnen worden:
    %s

en: --quit cannot be used with URIs.
nl: --quit kan niet gebruikt worden met URI’s.

en: --select must be used with at least an URI.
nl: --select moet worden gebruikt met tenminste één URI.

en: There was an error displaying help
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst

en: _OK
nl: _Oké

en: “%s” is an internal protocol. Opening this location directly is not supported.
nl: ‘%s’ is een intern protocol. Het direct openen van deze locatie wordt niet ondersteund.

en: Show the version of the program.
nl: Toepassingsversie tonen.

en: Always open a new window for browsing specified URIs
nl: Altijd een nieuw venster openen voor opgegeven URI’s

en: Quit Nautilus.
nl: Sluit Nautilus af.

en: Select specified URI in parent folder.
nl: De opgegeven URI in de bovenliggende map selecteren.

en: Could not set as default
nl: Als standaard instellen mislukt

en: Error while setting “%s” as default app: %s
nl: Fout bij instellen van ‘%s’ als standaardtoepassing: %s

note: Translators: %s is the filename.  i.e. "Choose an app to open test.jpg"
en: Choose an app to open <b>%s</b>
nl: Kies een toepassing om <b>%s</b> mee te openen

en: Open Items
nl: Items openen

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Open File
nl: Bestand openen

en: Unable to start the program:
    %s
nl: Kan het programma niet starten:
    %s

en: The program is not marked as executable.
nl: Het programma is niet gemarkeerd als uitvoerbaar bestand.

en: Unable to locate the program
nl: Kan het programma niet vinden

en: Oops! There was a problem running this software.
nl: Oeps! Er was een probleem met het starten van deze software.

en: If you don’t trust this location or aren’t sure, press Cancel.
nl: Als u deze locatie niet vertrouwt of het niet zeker weet, drukt u op Annuleren.

en: “%s” contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?
nl: ‘%s’ bevat software bedoeld om automatisch te starten. Wilt u het uitvoeren?

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: “%s” would not be a unique new name.
nl: ‘%s’ is geen unieke nieuwe naam.

en: “%s” would conflict with an existing file.
nl: ‘%s’ heeft een conflict met een bestaand bestand.

en: Name cannot be empty.
nl: Naamveld mag niet leeg zijn.

en: Name cannot contain “/”.
nl: Bestandsnamen kunnen geen ‘/’ bevatten.

en: “.” is not a valid name.
nl: ‘.’ is geen geldige naam.

en: “..” is not a valid name.
nl: ‘..’ is geen geldige naam.

en: Rename %d Folder | Rename %d Folders
nl[0]: %d map hernoemen
nl[1]: %d mappen hernoemen

en: Rename %d File | Rename %d Files
nl[0]: %d bestand hernoemen
nl[1]: %d bestanden hernoemen

note: To translators: %d is the total number of files and folders. * Singular case of the string is never used
en: Rename %d File and Folder | Rename %d Files and Folders
nl[0]: %d map en bestand hernoemen
nl[1]: %d mappen en bestanden hernoemen

en: Original Name (Ascending)
nl: Originele naam (oplopend)

en: Original Name (Descending)
nl: Originele naam (aflopend)

en: First Modified
nl: Eerst gewijzigd

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: First Created
nl: Eerst gemaakt

en: Last Created
nl: Laatst gemaakt

en: Camera model
nl: Model camera

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Season number
nl: Nummer van seizoen

en: Episode number
nl: Nummer van episode

en: Track number
nl: Muzieknummer

en: Artist name
nl: Artiestennaam

en: Album name
nl: Albumnaam

en: Original file name
nl: Oorspronkelijke bestandsnaam

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Clipboard string cannot be NULL.
nl: Tekenreeks in klembord kan niet NULL zijn.

note: Translators: Do not translate 'cut' and 'copy'. These are literal keywords.
en: Nautilus Clipboard must begin with “cut” or “copy”.
nl: Het Nautilus-klembord moet beginnen met ‘cut’ (knippen) of ‘copy’ (plakken).

en: Nautilus Clipboard must not have empty lines.
nl: Het Nautilus-klembord mag geen lege regels bevatten.

en: View More
nl: Meer tonen

en: Name
nl: Naam

en: The name and icon of the file.
nl: De naam en het pictogram van het bestand.

en: Size
nl: Grootte

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The type of the file.
nl: Het type van het bestand.

note: Translators: This refers to a date time
en: Modified
nl: Gewijzigd

en: The date the file was modified.
nl: De datum waarop het bestand gewijzigd is.

en: Detailed Type
nl: Type gedetailleerd

en: The detailed type of the file.
nl: Het gedetailleerde type van het bestand.

en: Accessed
nl: Benaderd

en: The date the file was accessed.
nl: De datum waarop het bestand benaderd is.

note: Translators: This refers to a date time
en: Created
nl: Aangemaakt

en: The date the file was created.
nl: De datum waarop het bestand aangemaakt is.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: The owner of the file.
nl: De eigenaar van het bestand.

en: Group
nl: Groep

en: The group of the file.
nl: De groep van het bestand.

en: Permissions
nl: Rechten

en: The permissions of the file.
nl: De rechten van het bestand.

en: Recency
nl: Recentheid

en: The date the file was accessed by the user.
nl: De datum waarop de gebruiker het bestand benaderde.

en: Shows if file is starred.
nl: Toont of bestand favoriet is.

en: Trashed On
nl: Verplaatst naar prullenbak op

en: Date when file was moved to the Trash
nl: Datum waarop het bestand naar de prullenbak werd verplaatst

en: Original Location
nl: Oorspronkelijke locatie

en: Original location of file before moved to the Trash
nl: Oorspronkelijke locatie van het bestand voordat het naar de prullenbak verplaatst werd

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Relevance rank for search
nl: Relevantiescore voor zoekactie

en: Compatible with all operating systems.
nl: Compatibel met alle besturingssystemen.

en: Encrypted ZIP (.zip)
nl: Versleutelde ZIP (.zip)

en: Password-protected ZIP, must be installed on Windows and Mac.
nl: ZIP-bestand beschermd met wachtwoord, moet op Windows en Mac geïnstalleerd worden.

en: Smaller archives but Linux and Mac only.
nl: Kleinere archieven maar alleen voor Linux en Mac.

en: Smaller archives but must be installed on Windows and Mac.
nl: Kleinere archieven maar moet worden geïnstalleerd op Windows en Mac.

en: Since %s
nl: Sinds %s

en: There was an error launching the app.
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de toepassing.

en: Details: The proxy has not been created.
nl: Details: de proxy is niet aangemaakt.

en: _Move Here
nl: Hierheen _verplaatsen

en: _Copy Here
nl: Hierheen _kopiëren

en: _Link Here
nl: Hierheen ver_wijzen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Dropped Image
nl: Neergezette afbeelding

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of “%s”.
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de inhoud van ‘%s’ te bekijken.

en: “%s” could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
nl: ‘%s’ is niet gevonden. Misschien is het onlangs verwijderd.

en: Sorry, could not display all the contents of “%s”: %s
nl: Het weergeven van de inhoud van ‘%s’ is mislukt: %s

en: This location could not be displayed.
nl: Deze locatie kon niet weergeven worden.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of “%s”.
nl: U hebt de benodigde rechten niet om de groep van ‘%s’ te wijzigen.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of “%s”: %s
nl: Kon de groep van ‘%s’ niet wijzigen: %s

en: The group could not be changed.
nl: De groep kon niet gewijzigd worden.

en: Sorry, could not change the owner of “%s”: %s
nl: Kon de eigenaar van ‘%s’ niet wijzigen: %s

en: The owner could not be changed.
nl: De eigenaar kon niet gewijzigd worden.

en: Sorry, could not change the permissions of “%s”: %s
nl: Kon de rechten van ‘%s’ niet wijzigen: %s

en: The permissions could not be changed.
nl: De rechten konden niet gewijzigd worden.

en: The name “%s” is already used in this location. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is al in gebruik in deze locatie. Kies alstublieft een andere naam.

en: There is no “%s” in this location. Perhaps it was just moved or deleted?
nl: Er is geen ‘%s’ in deze map. Misschien is het kort geleden verplaatst of verwijderd?

en: You do not have the permissions necessary to rename “%s”.
nl: U hebt niet de benodigde rechten om ‘%s’ te hernoemen.

en: The name “%s” is not valid because it contains the character “%c”. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is ongeldig omdat hij het teken ‘%c’ bevat. Kies een andere naam.

en: The name “%s” is not valid. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is ongeldig. Kies alstublieft een andere naam.

en: The name “%s” is too long. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is te lang. Kies alstublieft een andere naam.

en: Could not rename “%s” because a process is using it. If it's open in another application, close it before renaming it.
nl: Kon ‘%s’ niet hernoemen omdat een proces het gebruikt. Als het in een andere toepassing geopend is, sluit die dan eerst voordat u het hernoemt.

note: fall through
en: Sorry, could not rename “%s” to “%s”: %s
nl: Kon ‘%s’ niet hernoemen naar ‘%s’: %s

en: The item could not be renamed.
nl: Het item kon niet hernoemd worden.

en: Renaming “%s” to “%s”.
nl: Hernoemen van ‘%s’ naar ‘%s’.

en: This file cannot be mounted
nl: Kan dit bestand niet aankoppelen

en: This file cannot be unmounted
nl: Kan dit bestand niet ontkoppelen

en: This file cannot be ejected
nl: Kan dit bestand niet uitwerpen

en: This file cannot be started
nl: Kan dit bestand niet starten

en: This file cannot be stopped
nl: Kan dit bestand niet stoppen

en: Slashes are not allowed in filenames
nl: Schuine strepen zijn niet toegestaan in bestandsnamen

en: Toplevel files cannot be renamed
nl: Bestanden op het hoogste niveau kunnen niet hernoemd worden

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Not allowed to set permissions
nl: Instellen van rechten niet toegestaan

en: Not allowed to set owner
nl: Eigenaar instellen niet toegestaan

en: Specified owner “%s” doesn’t exist
nl: Gespecificeerde eigenaar ‘%s’ bestaat niet

en: Not allowed to set group
nl: Groep instellen niet toegestaan

en: Specified group “%s” doesn’t exist
nl: Gespecificeerde groep ‘%s’ bestaat niet

note: Translators: This is a username followed by "(You)" to indicate the file is owned by the current user
en: %s (You)
nl: %s (U)

en: %'u folder | %'u folders
nl[0]: %'u map
nl[1]: %'u mappen

en: %'u file | %'u files
nl[0]: %'u bestand
nl[1]: %'u bestanden

note: Translators: This about a file type.
en: Unknown type
nl: Onbekend type

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Program
nl: Programma

en: Font
nl: Lettertype

en: Image
nl: Afbeelding

en: Archive
nl: Archief

en: Markup
nl: Opmaak

en: Text
nl: Tekst

en: Contacts
nl: Contacten

en: Calendar
nl: Agenda

en: Presentation
nl: Presentatie

note: Refers to a file type which is known but not one of the basic types
en: Other
nl: Overig

en: Binary
nl: Binair

en: Folder
nl: Map

en: Link
nl: Verwijzing

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). Translators: File name for new symlink. %s is target's name
en: Link to %s
nl: Verwijzing naar %s

en: Link (broken)
nl: Verwijzing (gebroken)

note: Translators: This refers to available space in a folder; e.g.: 100 MB Free
en: %s Free
nl: %s beschikbaar

note: Translators: A "." is added in between file name and starring * action description as a useful pause in the screen reader * announcement.
en: %s. Starred
nl: %s. Toegevoegd aan favorieten

en: Replace When Saving?
nl: Vervangen bij opslaan?

en: “%s” already exists in “%s”. Saving will replace or overwrite its contents.
nl: ‘%s’ bestaat al in ‘%s’. Opslaan zal de inhoud ervan vervangen of overschrijven.

en: _Replace
nl: Ve_rvangen

en: Folder names cannot contain “/”
nl: Mapnamen kunnen geen ‘/’ bevatten

en: File names cannot contain “/”
nl: Bestandsnamen kunnen geen ‘/’ bevatten

en: A folder cannot be called “.”
nl: Een map kan niet ‘.’ worden genoemd

en: A file cannot be called “.”
nl: Een bestand kan niet ‘.’ worden genoemd

en: A folder cannot be called “..”
nl: Een map kan niet ‘..’ worden genoemd

en: A file cannot be called “..”
nl: Een bestand kan niet ‘..’ worden genoemd

en: Folder name is too long
nl: De naam van de map is te lang

en: File name is too long
nl: De bestandsnaam is te lang

note: We must warn about the side effect
en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden
nl: Mappen waarvan de naam begint met ‘.’ zijn verborgen

en: Files with “.” at the beginning of their name are hidden
nl: Bestanden waarvan de naam begint met ‘.’ zijn verborgen

en: A folder with that name already exists
nl: Er bestaat al een map met die naam

en: A file with that name already exists
nl: Er bestaat al een bestand met die naam

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: S_kip All
nl: Alle _overslaan

en: _Retry
nl: Opnieu_w

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: Delete _All
nl: Alles ver_wijderen

en: Replace _All
nl: Alles ve_rvangen

en: _Merge
nl: _Samenvoegen

en: Merge _All
nl: Alles sa_menvoegen

en: Copy _Anyway
nl: _Toch kopiëren

en: Proceed _Anyway
nl: _Toch verdergaan

en: Empty _Trash
nl: _Prullenbak legen

en: %'d second | %'d seconds
nl[0]: %'d seconde
nl[1]: %'d seconden

en: %'d minute | %'d minutes
nl[0]: %'d minuut
nl[1]: %'d minuten

en: %'d hour | %'d hours
nl[0]: %'d uur
nl[1]: %'d uur

en: unknown
nl: onbekend

en: Permanently Delete “%s”?
nl: ‘%s’ definitief verwijderen?

en: Permanently Delete %'d Selected Item? | Permanently Delete %'d Selected Items?
nl[0]: %'d geselecteerd item definitief verwijderen?
nl[1]: %'d geselecteerde items definitief verwijderen?

en: Permanently deleted items can not be restored
nl: Definitief verwijderde items kunnen niet hersteld worden

en: Empty Trash?
nl: Prullenbak legen?

en: All items in the Trash will be permanently deleted
nl: Alle objecten in de prullenbak zullen definitief verwijderd worden

note: Translators: This action removes a file from Recent
en: Cleared “%s”
nl: ‘%s’ gewist

en: Deleted “%s”
nl: ‘%s’ verwijderd

note: Translators: This action removes a file from Recent
en: Clearing “%s”
nl: ‘%s’ wissen

en: Deleting “%s”
nl: ‘%s’ verwijderen

note: Translators: This action removes file(s) from Recent
en: Cleared %'d file | Cleared %'d files
nl[0]: %'d bestand gewist
nl[1]: %'d bestanden gewist

en: Deleted %'d file | Deleted %'d files
nl[0]: %'d bestand verwijderd
nl[1]: %'d bestanden verwijderd

note: Translators: This action removes file(s) from Recent
en: Clearing %'d file | Clearing %'d files
nl[0]: Bezig met wissen van %'d bestand
nl[1]: Bezig met wissen van %'d bestanden

en: Deleting %'d file | Deleting %'d files
nl[0]: Bezig met verwijderen van %'d bestand
nl[1]: Bezig met verwijderen van %'d bestanden

note: To translators: %'d is the number of files completed for the operation, * so it will be something like 2/14.
en: %'d / %'d
nl: %'d van %'d

note: To translators: %s will expand to a time duration like "2 minutes". * So the whole thing will be something like "1 / 5 -- 2 hours left (4 files/s)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %s argument).
en: %'d / %'d — %s left | %'d / %'d — %s left
nl[0]: %'d / %'d — %s resterend
nl[1]: %'d / %'d — %s resterend

en: (%d file/s) | (%d files/s)
nl[0]: (%d bestand/s)
nl[1]: (%d bestanden/s)

en: Failed to delete all child files
nl: Kon alle onderliggende bestanden niet verwijderen

en: Error while deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: You do not have sufficient permissions to delete the folder “%s”.
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de map ‘%s’ te verwijderen.

en: There was an error deleting the folder “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de map ‘%s’.

en: You do not have sufficient permissions to delete the file “%s”.
nl: U hebt niet de benodigde rechten om het bestand ‘%s’ te verwijderen.

en: There was an error deleting the file “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van bestand ‘%s’.

en: Trashing “%s”
nl: ‘%s’ verplaatsen naar prullenbak

en: Trashed “%s”
nl: ‘%s’ verplaatst naar prullenbak

en: Trashing %'d file | Trashing %'d files
nl[0]: %'d bestand verplaatsen naar prullenbak
nl[1]: %'d bestanden verplaatsen naar prullenbak

en: Trashed %'d file | Trashed %'d files
nl[0]: %'d bestand verplaatst naar prullenbak
nl[1]: %'d bestanden verplaatst naar prullenbak

note: Translators: %s is a file name
en: “%s” can’t be put in the trash. Do you want to delete it immediately?
nl: ‘%s’ kan niet naar de prullenbak verplaatst worden. Wilt u het direct verwijderen?

en: This remote location does not support sending items to the trash.
nl: Deze externe locatie biedt geen ondersteuning om items naar de prullenbak te verplaatsen.

en: Trashing Files
nl: Bestanden verplaatsen naar prullenbak

en: Deleting Files
nl: Bestanden verwijderen

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to eject “%s”
nl: Kan ‘%s’ niet uitwerpen

en: Unable to unmount “%s”
nl: Kan ‘%s’ niet ontkoppelen

en: Empty Trash Before Ejecting?
nl: Prullenbak legen voor uitwerpen?

en: Empty the trash to free up space on “%s”. All trashed items will be permanently deleted.
nl: Leeg de prullenbak om ruimte vrij te maken op ‘%s’. Alle items in de prullenbak zullen voorgoed verwijderd worden.

en: Do _Not Empty
nl: _Niet legen

note: Translators: This is an action in a dialog to * clear trashed items.
en: _Empty
nl: L_egen

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to access “%s”
nl: Kan ‘%s’ niet benaderen

en: Preparing to copy %'d file (%s) | Preparing to copy %'d files (%s)
nl[0]: Kopiëren van %'d bestand voorbereiden (%s)
nl[1]: Kopiëren van %'d bestanden voorbereiden (%s)

en: Preparing to move %'d file (%s) | Preparing to move %'d files (%s)
nl[0]: Verplaatsen van %'d bestand voorbereiden (%s)
nl[1]: Verplaatsen van %'d bestanden voorbereiden (%s)

en: Preparing to delete %'d file (%s) | Preparing to delete %'d files (%s)
nl[0]: Verwijderen van %'d bestand voorbereiden (%s)
nl[1]: Verwijderen van %'d bestanden voorbereiden (%s)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
nl[0]: Prullenbak voorbereiden voor %'d bestand
nl[1]: Prullenbak voorbereiden voor %'d bestanden

en: Preparing to compress %'d file | Preparing to compress %'d files
nl[0]: Inpakken van %'d bestand voorbereiden
nl[1]: Inpakken van %'d bestanden voorbereiden

en: Error while copying.
nl: Fout tijdens het kopiëren.

en: Error while moving.
nl: Fout tijdens het verplaatsen.

en: Error while moving files to trash.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verplaatsen van bestanden naar de prullenbak.

en: Error while compressing files.
nl: Er is een fout opgetreden bij het inpakken van bestanden.

en: Files in the folder “%s” cannot be handled because you do not have permissions to see them.
nl: Bestanden in de map ‘%s’ kunnen niet verwerkt worden omdat u niet de nodige rechten hebt om ze te zien.

en: There was an error getting information about the files in the folder “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over bestanden in de map ‘%s’.

en: The folder “%s” cannot be handled because you do not have permissions to read it.
nl: De map ‘%s’ kan niet verwerkt worden omdat u er geen leesrechten voor hebt.

en: There was an error reading the folder “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de map ‘%s’.

en: The file “%s” cannot be handled because you do not have permissions to read it.
nl: Het bestand ‘%s’ kan niet verwerkt worden omdat u er geen leesrechten voor hebt.

en: There was an error getting information about “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over ‘%s’.

en: Error while copying to “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren naar ‘%s’.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
nl: U beschikt niet over de nodige rechten om de doelmap te benaderen.

en: There was an error getting information about the destination.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over het doel.

en: The destination is not a folder.
nl: Het doel is geen map.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
nl: Er is onvoldoende ruimte op de bestemmingslocatie. Probeer enkele bestanden te verwijderen om ruimte te maken.

en: %s more space is required to copy to the destination.
nl: Er is %s meer ruimte vereist om naar doel te kopiëren.

en: File too Large for Destination
nl: Bestand te groot voor bestemming

en: Files bigger than 4.3 GB cannot be copied onto a FAT filesystem.
nl: Bestanden groter dan 4,3 GB kunnen niet gekopieerd worden naar een FAT-bestandssysteem.

en: The destination is read-only.
nl: Het doel is alleen-lezen.

en: Moving “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ verplaatsen

en: Moved “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ verplaatst

en: Copying “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ kopiëren

en: Copied “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ gekopieerd

en: Duplicating “%s”
nl: ‘%s’ dupliceren

en: Duplicated “%s”
nl: ‘%s’ gedupliceerd

en: Moving %'d file to “%s” | Moving %'d files to “%s”
nl[0]: %'d bestand naar ‘%s’ verplaatsen
nl[1]: %'d bestanden naar ‘%s’ verplaatsen

en: Copying %'d file to “%s” | Copying %'d files to “%s”
nl[0]: %'d bestand naar ‘%s’ kopiëren
nl[1]: %'d bestanden naar ‘%s’ kopiëren

en: Moved %'d file to “%s” | Moved %'d files to “%s”
nl[0]: %'d bestand verplaatst naar ‘%s’
nl[1]: %'d bestanden verplaatst naar ‘%s’

en: Copied %'d file to “%s” | Copied %'d files to “%s”
nl[0]: %'d bestand gekopieerd naar ‘%s’
nl[1]: %'d bestanden gekopieerd naar ‘%s’

en: Duplicating %'d file in “%s” | Duplicating %'d files in “%s”
nl[0]: %'d bestand in ‘%s’ dupliceren
nl[1]: %'d bestanden in ‘%s’ dupliceren

en: Duplicated %'d file in “%s” | Duplicated %'d files in “%s”
nl[0]: %'d bestand gedupliceerd in ‘%s’
nl[1]: %'d bestanden gedupliceerd in ‘%s’

note: To translators: %s will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kB / 4 MB" To translators: %s will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB". To translators: %s will expand to a size like "2 bytes" or * "3 MB", so something like "4 kB / 4 MB"
en: %s / %s
nl: %s van %s

note: To translators: %s will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %s to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kB / 4 MB -- 2 hours left (4 kB/s)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %s argument). To translato
en: %s / %s — %s left (%s/s) | %s / %s — %s left (%s/s)
nl[0]: %s / %s — %s resterend (%s/s)
nl[1]: %s / %s — %s resterend (%s/s)

note: To translators: %s will expand to a time duration like "2 minutes". * So the whole thing will be something like "1 / 5 -- 2 hours left (4 kB/s)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %s argument).
en: %'d / %'d — %s left (%s/s) | %'d / %'d — %s left (%s/s)
nl[0]: %'d / %'d — %s resterend (%s/s)
nl[1]: %'d / %'d — %s resterend (%s/s)

en: The folder “%s” cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
nl: Kan de map ‘%s’ niet kopiëren omdat u niet de nodige rechten hebt om deze aan te maken op de bestemmingslocatie.

en: There was an error creating the folder “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map ‘%s’.

en: Files in the folder “%s” cannot be copied because you do not have permissions to see them.
nl: Kan bestanden in de map ‘%s’ niet kopiëren omdat u niet de nodige rechten hebt om ze te zien.

en: _Skip files
nl: Bestanden _overslaan

en: The folder “%s” cannot be copied because you do not have permissions to read it.
nl: Kan de map ‘%s’ niet kopiëren omdat u er niet de nodige leesrechten voor hebt.

en: Error while moving “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsen van ‘%s’.

en: Could not remove the source folder.
nl: Kon de bronmap niet verwijderen.

en: There was an error getting information about the source.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over de bron.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a folder into itself.
nl: Een map kan niet naar zichzelf verplaatst worden.

en: You cannot copy a folder into itself.
nl: Een map kan niet naar zichzelf gekopieerd worden.

en: The destination folder is inside the source folder.
nl: De doelmap bevindt zich binnenin de bronmap.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a file over itself.
nl: Een bestand kan niet naar zichzelf verplaatst worden.

en: You cannot copy a file over itself.
nl: Een bestand kan niet naar zichzelf gekopieerd worden.

en: The source file would be overwritten by the destination.
nl: Het bronbestand zou door het doelbestand overschreven worden.

en: Error while copying “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het kopiëren van ‘%s’.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %s.
nl: Kon het bestaande bestand met dezelfde naam in %s niet verwijderen.

en: There was an error copying the file into %s.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het kopiëren van het bestand naar %s.

en: Copying Files
nl: Bestanden kopiëren

en: Preparing to move to “%s”
nl: Verplaatsen naar ‘%s’ voorbereiden

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
nl[0]: Verplaatsen van %'d bestand voorbereiden
nl[1]: Verplaatsen van %'d bestanden voorbereiden

en: There was an error moving the file into %s.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsten van het bestand naar %s.

en: Moving Files
nl: Verplaatsen van bestanden

en: Creating links in “%s”
nl: Aanmaken van verwijzingen in ‘%s’

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
nl[0]: Aanmaken van verwijzing naar %'d bestand
nl[1]: Aanmaken van verwijzingen naar %'d bestanden

en: Error while creating link to “%s”.
nl: Fout bij aanmaken van verwijzing naar ‘%s’.

en: Symbolic links only supported for local files
nl: Symbolische verwijzingen alleen ondersteund voor lokale bestanden

en: The target doesn’t support symbolic links.
nl: Dit doel ondersteunt geen symbolische verwijzingen.

en: There was an error creating the symlink in %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de symbolische verwijzing in %s.

en: Setting permissions
nl: Toegangsrechten instellen

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
nl: Naamloze map

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
nl: Naamloos document

en: Error while creating directory “%s”.
nl: Fout bij aanmaken van map ‘%s’.

en: Error while creating file “%s”.
nl: Fout bij aanmaken van bestand ‘%s’.

en: There was an error creating the directory in %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map %s.

en: Saving image to file
nl: Afbeelding wordt opgeslagen naar bestand

en: Successfully saved image to file
nl: Afbeelding opgeslagen naar bestand

en: Failed to save image
nl: Kon afbeelding niet opslaan

note: Translators: This is used to auto-generate a file name for pasted images from * the clipboard i.e. "Pasted image.png", "Pasted image 1.png", ...
en: Pasted image
nl: Geplakte afbeelding

en: Retrieving clipboard data
nl: Klembordgegevens worden opgehaald

en: Retrieving image data
nl: Afbeeldingsgegevens worden opgehaald

en: Emptying Trash
nl: Prullenbak wordt geleegd

en: Verifying destination
nl: Bestemming verifiëren

en: Extracting “%s”
nl: ‘%s’ uitpakken

en: Error extracting “%s”
nl: Fout bij het uitpakken van ‘%s’

en: There was an error while extracting “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitpakken van ‘%s’.

en: Not enough free space to extract “%s”
nl: Niet genoeg vrije ruimte om ‘%s’ uit te pakken

en: Extracted “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ uitgepakt

en: Extracted %'d file to “%s” | Extracted %'d files to “%s”
nl[0]: %'d bestand uitgepakt naar ‘%s’
nl[1]: %'d bestanden uitgepakt naar ‘%s’

en: Preparing to extract
nl: Uitpakken wordt voorbereid

en: Extracting Files
nl: Bestanden worden uitgepakt

en: Compressing “%s” into “%s”
nl: Inpakken van ‘%s’ naar ‘%s’

en: Compressing %'d file into “%s” | Compressing %'d files into “%s”
nl[0]: Inpakken van %'d bestand naar ‘%s’
nl[1]: Inpakken van %'d bestanden naar ‘%s’

en: Error compressing “%s” into “%s”
nl: Fout bij het inpakken van ‘%s’ naar ‘%s’

en: Error compressing %'d file into “%s” | Error compressing %'d files into “%s”
nl[0]: Fout bij het inpakken van %'d bestand naar ‘%s’
nl[1]: Fout bij het inpakken van %'d bestanden naar ‘%s’

en: There was an error while compressing files.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het inpakken van bestanden.

en: Compressed “%s” into “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ ingepakt

en: Compressed %'d file into “%s” | Compressed %'d files into “%s”
nl[0]: %'d bestand ingepakt naar ‘%s’
nl[1]: %'d bestanden ingepakt naar ‘%s’

en: Compressing Files
nl: Bestanden inpakken

en: Searching…
nl: Zoeken…

en: Loading…
nl: Laden…

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Could not paste files
nl: Kon bestanden niet plakken

en: Cannot paste files into Starred
nl: Kan niet plakken in favorieten

en: Cannot paste files into Recent
nl: Kan niet plakken in recente bestanden

en: Cannot paste files into Trash
nl: Kan niet plakken in prullenbak

en: Permissions do not allow pasting files in this directory
nl: Toegangsrechten staan het plakken van bestanden in deze map niet toe

en: “%s” selected
nl: ‘%s’ geselecteerd

en: %'d folder selected | %'d folders selected
nl[0]: %'d map geselecteerd
nl[1]: %'d mappen geselecteerd

en: (containing %'d item) | (containing %'d items)
nl[0]: (bevat %'d item)
nl[1]: (bevat %'d items)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en: (containing a total of %'d item) | (containing a total of %'d items)
nl[0]: (bevatten in totaal %'d item)
nl[1]: (bevatten in totaal %'d items)

en: %'d item selected | %'d items selected
nl[0]: %'d item geselecteerd
nl[1]: %'d items geselecteerd

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
nl[0]: %'d ander item geselecteerd
nl[1]: %'d andere items geselecteerd

en: Search _Settings
nl: Zoekin_stellingen

en: Search _Everywhere
nl: Ov_eral zoeken

en: More locations can be added to search in the settings
nl: U kunt extra zoeklocaties toevoegen in de instellingen

note: Translators: %s is the name of the search location formatted for display
en: No matches in “%s”
nl: Geen resultaten in ‘%s’

en: No Results Found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Trash is Empty
nl: Prullenbak is leeg

en: No Starred Files
nl: Geen favoriete bestanden

en: No Recent Files
nl: Geen recente bestanden

en: No Known Connections
nl: Geen bekende verbindingen

en: Enter an address to connect to a network location.
nl: Voer een adres in om te verbinden met een netwerklocatie.

en: Folder is Empty
nl: Map is leeg

en: Select Move Destination
nl: Verplaatsbestemming kiezen

en: Select Copy Destination
nl: Kopieerbestemming kiezen

en: _Select
nl: _Selecteren

en: Select Extract Destination
nl: Uitpakbestemming kiezen

en: Error sending email.
nl: Fout bij verzenden van e-mail.

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to remove “%s”
nl: Kan ‘%s’ niet verwijderen

en: Unable to stop drive
nl: Kan het station niet stoppen

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to start “%s”
nl: Kan ‘%s’ niet starten

en: New Folder with Selection (%'d Item) | New Folder with Selection (%'d Items)
nl[0]: Nieuwe map met selectie (%'d item)
nl[1]: Nieuwe map met selectie (%'d items)

en: Open With %s
nl: Openen met %s

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Extract
nl: Uitpakken

en: Extract to…
nl: Uitpakken naar…

en: Open
nl: Openen

en: _Start
nl: _Starten

en: _Connect
nl: _Verbinden

en: _Start Multi-disk Drive
nl: Multi-schijfstation _starten

en: U_nlock Drive
nl: Station _vrijgeven

en: Stop Drive
nl: Station stoppen

en: _Safely Remove Drive
nl: _Station veilig verwijderen

en: _Disconnect
nl: Ver_breken

en: _Stop Multi-disk Drive
nl: Multi-schijfstation _stoppen

en: _Lock Drive
nl: Station ver_grendelen

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: Dropped Text.txt
nl: Versleepte tekst.txt

en: Drag and drop is not supported.
nl: Slepen en neerzetten wordt niet ondersteund.

en: An invalid drag type was used.
nl: Er werd een ongeldig sleeptype gebruikt.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo last action
nl: Laatste handeling ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo last undone action
nl: Laatste handeling opnieuw uitvoeren

en: Move %d item back to “%s” | Move %d items back to “%s”
nl[0]: Terugplaatsen van %d item naar ‘%s’
nl[1]: Terugplaatsen van %d items naar ‘%s’

en: Move %d item to “%s” | Move %d items to “%s”
nl[0]: %d bestand verplaatst naar ‘%s’
nl[1]: %d bestanden verplaatst naar ‘%s’

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
nl[0]: Verplaatsen van %d item _ongedaan maken
nl[1]: Verplaatsen van %d items _ongedaan maken

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
nl[0]: Verplaatsen van %d item op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Verplaatsen van %d items op_nieuw uitvoeren

en: Move “%s” back to “%s”
nl: ‘%s’ teruggeplaatst naar ‘%s’

en: Move “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ naar ‘%s’ verplaatsen

en: _Undo Move
nl: Verplaatsen _ongedaan maken

en: _Redo Move
nl: Verplaatsen op_nieuw uitvoeren

en: _Undo Restore From Trash
nl: Terughalen uit prullenbak _ongedaan maken

en: _Redo Restore From Trash
nl: Terughalen uit prullenbak opnieuw uitvoe_ren

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
nl[0]: Terugplaatsen van %d item naar prullenbak
nl[1]: Terugplaatsen van %d items naar prullenbak

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
nl[0]: Terughalen van %d item uit prullenbak
nl[1]: Terughalen van %d items uit prullenbak

en: Move “%s” back to trash
nl: Terugplaatsen van ‘%s’ naar prullenbak

en: Restore “%s” from trash
nl: Terughalen van ‘%s’ uit prullenbak

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
nl[0]: Verwijderen van %d gekopieerd item
nl[1]: Verwijderen van %d gekopieerde items

en: Copy %d item to “%s” | Copy %d items to “%s”
nl[0]: Kopiëren van %d item naar ‘%s’
nl[1]: Kopiëren van %d items naar ‘%s’

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
nl[0]: Kopiëren van %d item _ongedaan maken
nl[1]: Kopiëren van %d items _ongedaan maken

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
nl[0]: Kopiëren van %d item op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Kopiëren van %d items op_nieuw uitvoeren

en: Delete “%s”
nl: ‘%s’ verwijderen

en: Copy “%s” to “%s”
nl: Kopiëren van ‘%s’ naar ‘%s’

en: _Undo Copy
nl: Kopiëren _ongedaan maken

en: _Redo Copy
nl: Kopiëren op_nieuw uitvoeren

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
nl[0]: Verwijderen van %d gedupliceerd item
nl[1]: Verwijderen van %d gedupliceerde items

en: Duplicate %d item in “%s” | Duplicate %d items in “%s”
nl[0]: %d bestand gedupliceerd in ‘%s’
nl[1]: %d bestanden gedupliceerd in ‘%s’

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
nl[0]: Dupliceren van %d item _ongedaan maken
nl[1]: Dupliceren van %d items _ongedaan maken

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
nl[0]: Dupliceren van %d item op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Dupliceren van %d items op_nieuw uitvoeren

en: Duplicate “%s” in “%s”
nl: %s bestand gedupliceerd in ‘%s’

en: _Undo Duplicate
nl: Dupliceren _ongedaan maken

en: _Redo Duplicate
nl: Dupliceren op_nieuw uitvoeren

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
nl[0]: Verwijderen van verwijzingen naar %d item
nl[1]: Verwijderen van verwijzingen naar %d items

en: Create links to %d item | Create links to %d items
nl[0]: Aanmaken van verwijzing naar %d item
nl[1]: Aanmaken van verwijzingen naar %d items

en: Delete link to “%s”
nl: Verwijderen van verwijzing naar ‘%s’

en: Create link to “%s”
nl: Aanmaken van verwijzing naar ‘%s’

en: _Undo Create Link
nl: Verwijzing aanmaken _ongedaan maken

en: _Redo Create Link
nl: Verwijzing aanmaken op_nieuw uitvoeren

en: Create an empty file “%s”
nl: Een leeg bestand ‘%s’ aanmaken

en: _Undo Create Empty File
nl: Aanmaken van een leeg bestand _ongedaan maken

en: _Redo Create Empty File
nl: Aanmaken van een leeg bestand op_nieuw uitvoeren

en: Create a new folder “%s”
nl: Nieuwe map ‘%s’ aanmaken

en: _Undo Create Folder
nl: Map aanmaken _ongedaan maken

en: _Redo Create Folder
nl: Map aanmaken op_nieuw uitvoeren

en: Create new file “%s” from template
nl: Nieuw bestand ‘%s’ aanmaken vanaf sjabloon

en: _Undo Create From Template
nl: Nieuw bestand aanmaken vanaf sjabloon _ongedaan maken

en: _Redo Create From Template
nl: Nieuw bestand aanmaken vanaf sjabloon opnieuw uitvoe_ren

en: Rename “%s” as “%s”
nl: Hernoemen van ‘%s’ naar ‘%s’

en: _Undo Rename
nl: Hernoemen _ongedaan maken

en: _Redo Rename
nl: Hernoemen op_nieuw uitvoeren

en: Batch rename %d file | Batch rename %d files
nl[0]: %d bestand tegelijk hernoemen
nl[1]: %d bestanden tegelijk hernoemen

en: _Undo Batch Rename
nl: Tegelijk hernoemen _ongedaan maken

en: _Redo Batch Rename
nl: Tegelijk hernoemen op_nieuw uitvoeren

en: Unstar %d file | Unstar %d files
nl[0]: %d bestand verwijderen uit favorieten
nl[1]: %d bestanden verwijderen uit favorieten

en: Star %d file | Star %d files
nl[0]: %d bestand toevoegen aan favorieten
nl[1]: %d bestanden toevoegen aan favorieten

en: _Undo Starring
nl: Toevoegen aan favorieten _ongedaan maken

en: _Redo Starring
nl: Toevoegen aan favorieten _herhalen

en: _Undo Unstarring
nl: Verwijderen uit favorieten _ongedaan maken

en: _Redo Unstarring
nl: Verwijderen uit favorieten _herhalen

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
nl[0]: %d item verplaatsen naar prullenbak
nl[1]: %d items verplaatsen naar prullenbak

en: Restore “%s” to “%s”
nl: ‘%s’ hernoemen naar ‘%s’

en: Move “%s” to trash
nl: ‘%s’ verplaatsen naar prullenbak

en: _Undo Trash
nl: Prullenbak _ongedaan maken

en: _Redo Trash
nl: Prullenbak op_nieuw uitvoeren

en: Restore original permissions of items enclosed in “%s”
nl: Originele toegangsrechten van items in ‘%s’ herstellen

en: Set permissions of items enclosed in “%s”
nl: De rechten van items in ‘%s’ instellen

en: _Undo Change Permissions
nl: Wijzigen van toegangsrechten _ongedaan maken

en: _Redo Change Permissions
nl: Wijzigen van toegangsrechten op_nieuw uitvoeren

en: Restore original permissions of “%s”
nl: Originele toegangsrechten van ‘%s’ herstellen

en: Set permissions of “%s”
nl: Toegangsrechten van ‘%s’ instellen

en: Restore group of “%s” to “%s”
nl: Groep van ‘%s’ naar ‘%s’ terugzetten

en: Set group of “%s” to “%s”
nl: Groep van ‘%s’ naar ‘%s’ instellen.

en: _Undo Change Group
nl: Wijzigen van groep _ongedaan maken

en: _Redo Change Group
nl: Wijzigen van groep op_nieuw uitvoeren

en: Restore owner of “%s” to “%s”
nl: Eigenaar van ‘%s’ naar ‘%s’ terugzetten

en: Set owner of “%s” to “%s”
nl: Eigenaar van ‘%s’ naar ‘%s’ instellen.

en: _Undo Change Owner
nl: Wijzigen van eigenaar _ongedaan maken

en: _Redo Change Owner
nl: Wijzigen van eigenaar op_nieuw uitvoeren

en: _Undo Extract
nl: Uitpakken _ongedaan maken

en: _Redo Extract
nl: Uitpakken op_nieuw uitvoeren

en: Delete %d extracted file | Delete %d extracted files
nl[0]: %d uitgepakt bestand verwijderen
nl[1]: %d uitgepakte bestanden verwijderen

en: Extract “%s”
nl: ‘%s’ uitpakken

en: Extract %d file | Extract %d files
nl[0]: %d bestand uitpakken
nl[1]: %d bestanden uitpakken

en: Compress “%s”
nl: ‘%s’ inpakken

en: Compress %d file | Compress %d files
nl[0]: %d bestand inpakken
nl[1]: %d bestanden inpakken

en: _Undo Compress
nl: Inpakken _ongedaan maken

en: _Redo Compress
nl: Inpakken op_nieuw uitvoeren

en: Could not determine original location of “%s”
nl: Kan de oorspronkelijke locatie van ‘%s’ niet bepalen

en: The item cannot be restored from trash
nl: Het bestand kan niet uit de prullenbak teruggehaald worden

note: translators: these describe the contents of removable media
en: Photo CD
nl: Foto-cd

en: Contains digital photos
nl: Bevat digitale foto’s

en: Contains music
nl: Bevat muziek

en: Contains software to run
nl: Bevat uitvoerbare software

en: Contains software to install
nl: Bevat installeerbare software

en: Detected as “%s”
nl: Gevonden als ‘%s’

note: translators: these describe the contents of removable media
en: Contains music and photos
nl: Bevat muziek en foto’s

en: Contains photos and music
nl: Bevat foto’s en muziek

[ctx: Noun]
note: Translators: This is appended to a file name when a copy of a file is created.
en: Copy
nl: kopie

[ctx: Noun]
note: Translators: This is appended to a file name when a copy of an already copied file is created. * `%zu` will be replaced with a number one higher than that of the previous copy.
en: Copy %zu
nl: kopie %zu

note: Translators: File name for new symlink. %s is target's name, %zu is number of symlink.
en: Link to %s (%zu)
nl: Verwijzing naar %s (%zu)

[ctx: Stop an ongoing operation]
en: Stop
nl: Stoppen

en: Content View
nl: Inhoudsweergave

en: View of the current location
nl: Weergave van de huidige locatie

en: Network
nl: Netwerk

en: Starred
nl: Favoriet

en: Files in the trash are permanently deleted after 1 hour
nl: Bestanden in de prullenbak worden definitief verwijderd na 1 uur

en: Files in the trash are permanently deleted after %d day | Files in the trash are permanently deleted after %d days
nl[0]: Bestanden in de prullenbak worden definitief verwijderd na %d dag
nl[1]: Bestanden in de prullenbak worden definitief verwijderd na %d dagen

en: Executable files in this folder will appear in the Scripts menu
nl: Uitvoerbare bestanden in deze map zullen verschijnen in het Scripts-menu

en: Turn on File Sharing to share the contents of this folder over the network
nl: Schakel ‘Bestanden delen’ in om de inhoud van deze map over het netwerk te delen

en: Sharing Settings
nl: Delen-instellingen

en: Put files in this folder to use them as templates for new documents
nl: Plaats bestanden in deze map om deze te gebruiken als sjablonen voor nieuwe documenten

en: _Learn More
nl: _Meer informatie

en: _Empty Trash…
nl: Prullenbak l_egen…

en: _Trash Settings
nl: Prullenbakins_tellingen

en: Clear Entry
nl: Ingang wissen

en: Go to Location
nl: Ga naar locatie

en: Running as root is not supported. Consider running `nautilus admin:///` instead.
nl: Uitvoeren als root wordt niet ondersteund. Probeer in de plaats ‘nautilus admin:///’ uit te voeren.

en: Anything
nl: Eender wat

en: Folders
nl: Mappen

en: Documents
nl: Documenten

en: Illustration
nl: Illustratie

en: Music
nl: Muziek

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Text File
nl: Tekst

en: This link cannot be used because it has no target.
nl: Deze verwijzing kan niet gebruikt worden omdat het doel ontbreekt.

en: This link cannot be used because its target “%s” doesn’t exist.
nl: Deze verwijzing kan niet gebruikt worden omdat haar doel ‘%s’ niet bestaat.

en: The link “%s” is broken. Move it to Trash?
nl: De verwijzing ‘%s’ werkt niet. Wilt u deze verplaatsen naar de prullenbak?

en: Mo_ve to Trash
nl: Verplaatsen naar _prullenbak

en: The link “%s” is broken.
nl: De verwijzing ‘%s’ is loos.

en: Are you sure you want to open all files?
nl: Weet u zeker dat u alle bestanden wilt openen?

en: This will open %d separate tab and window. | This will open %d separate tabs and windows.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk tabblad en ven
    
    openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke tabbladen en vensters openen.

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk tabblad openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke tabbladen openen.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk venster openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke vensters openen.

en: _Open All
nl: _Alles openen

en: Could Not Display “%s”
nl: Kon ‘%s’ niet weergeven

en: The file is of an unknown type
nl: Het bestandstype is onbekend

en: There is no app installed for “%s” files
nl: Er is geen toepassing geïnstalleerd voor ‘%s’-bestanden

en: _Select App
nl: Toepassing _selecteren

en: There was an internal error trying to search for apps:
nl: Er is een interne fout opgetreden bij het zoeken naar toepassingen:

en: Unable to search for app
nl: Kon niet zoeken naar een toepassing

en: _Search in Software
nl: Zoeken in _Software

en: There is no app installed for “%s” files. Do you want to search for an app to open this file?
nl: Er is geen toepassing geïnstalleerd voor ‘%s’-bestanden. Wilt u zoeken naar een toepassing om dit bestand mee te openen?

note: if it wasn't cancelled show a dialog
en: Unable to access location
nl: Kan de locatie niet benaderen

en: Unable to start location
nl: Kan de locatie niet starten

en: Opening “%s”.
nl: Openen van ‘%s’.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
nl[0]: Bezig met openen van %d item.
nl[1]: Bezig met openen van %d items.

en: _Close
nl: Sl_uiten

note: Restore from Cancel to Connect
en: Con_nect
nl: _Verbinden

note: Allow to cancel the operation
en: Cance_l
nl: Annu_leren

en: Unable to get remote server location
nl: Kan de locatie van server op afstand niet ophalen

note: Translators: do not translate ftp:// and ftps://
en: ftp:// or ftps://
nl: ftp:// of ftps://

note: Translators: do not translate sftp:// and ssh://
en: sftp:// or ssh://
nl: sftp:// of ssh://

note: Translators: do not translate dav:// and davs://
en: dav:// or davs://
nl: dav:// of davs://

note: Online accounts do not currently have a target URI.
en: Online Account
nl: Online-account

note: Translators: This refers to network places which are currently mounted
en: Connected
nl: Verbonden

note: Translators: This refers to network servers the user has previously connected to
en: Previous
nl: Vorige

en: Available on Current Network
nl: Beschikbaar op huidig netwerk

en: You are trying to replace the destination folder “%s” with a symbolic link.
nl: U probeert de bestemmingsmap ‘%s’ te vervangen door een symbolische koppeling.

en: This is not allowed in order to avoid the deletion of the destination folder’s contents.
nl: Dit is niet toegestaan om te vermijden dat de inhoud van de bestemmingsmap wordt verwijderd.

en: Please rename the symbolic link or press the skip button.
nl: Hernoem de symbolische koppeling of druk op de overslaan-knop.

en: Merge folder “%s”?
nl: Map ‘%s’ samenvoegen?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
nl: Bij samenvoegen zal eerst om bevestiging gevraagd worden voordat bestanden in de map die conflicteren met de verplaatste bestanden, vervangen worden.

en: An older folder with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een oudere map met dezelfde naam in ‘%s’.

en: A newer folder with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een nieuwere map met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Another folder with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een map met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Replace folder “%s”?
nl: Map ‘%s’ vervangen?

en: Replacing it will remove all files in the folder.
nl: Bij het vervangen ervan zullen alle bestanden in de map verwijderd worden.

en: A folder with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een map met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Replace file “%s”?
nl: Bestand ‘%s’ vervangen?

en: Replacing it will overwrite its content.
nl: Bij vervangen zal de inhoud worden overschreven.

en: An older file with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een ouder bestand met dezelfde naam in ‘%s’.

en: A newer file with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een nieuwer bestand met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een bestand met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Original Folder
nl: Oorspronkelijke map

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Original File
nl: Oorspronkelijk bestand

en: Size:
nl: Grootte:

en: Last modified:
nl: Laatste wijziging:

en: Merge With
nl: Samenvoegen met

en: Replace With
nl: Vervangen door

en: Merge Folder
nl: Map samenvoegen

en: File and Folder Conflict
nl: Bestands- en mapconflict

en: File Conflict
nl: Bestandsconflict

en: Password-protected archives are not yet supported. This list contains apps that can open the archive.
nl: Archieven met een wachtwoord worden nog niet ondersteund. Deze lijst bevat toepassingen die het archief kunnen openen.

en: “%s” is password-protected.
nl: ‘%s’ is beveiligd met een wachtwoord.

en: Current Folder Menu
nl: Menu huidige map

note: Translators: This is the label used in the pathbar when seeing * the root directory (also known as /)
en: Operating System
nl: Besturingssysteem

note: Translators: This is the filesystem root directory (also known * as /) when seen as administrator
en: Administrator Root
nl: Beheerder Root

en: _Open
nl: _Openen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Open Read-Only
nl: Alleen-lezen openen

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions the user has in a directory.
en: None
nl: Geen

note: Translators: Both %s will be replaced with formatted timestamps.
en: Examples: “%s”, “%s”
nl: Voorbeelden: ‘%s’, ‘%s’

en: Single-Click
nl: Enkele muisklik

en: Double-Click
nl: Dubbelklik

en: On This Device Only
nl: Enkel op dit apparaat

en: All Locations
nl: Alle locaties

en: Never
nl: Nooit

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Folders
nl: Alle mappen

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
nl: U kunt geen opdrachten vanaf een locatie op afstand uitvoeren.

en: This is disabled due to security considerations.
nl: Dit is uitgeschakeld vanuit veiligheidsoverwegingen.

note: all files are non-local some files are non-local
en: This drop target only supports local files.
nl: Dit sleepdoel accepteert alleen lokale bestanden.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze naar een lokale map te kopiëren en ze opnieuw neer te zetten.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze naar een lokale map te kopiëren en ze opnieuw neer te zetten. De lokale bestanden die u hebt gesleept zijn reeds geopend.

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Preparing
nl: Voorbereiden

note: Translators: This describes an operation, such as copying or compressing files, as being completed.
en: Operation Completed
nl: Opdracht voltooid

en: File Operations
nl: Bestandsbewerkingen

en: Show Details
nl: Details tonen

en: %'d file operation active | %'d file operations active
nl[0]: %'d bestandsbewerking actief
nl[1]: %'d bestandsbewerkingen actief

en: All file operations have been completed
nl: Alle bestandsoperaties zijn voltooid

en: Read and Write
nl: Lezen en schrijven

en: Create and Delete Files
nl: Bestanden aanmaken en verwijderen

en: Read and Write, No Access
nl: Lezen en schrijven, geen toegang

en: Read-Only
nl: Alleen-lezen

en: Access Files
nl: Bestanden gebruiken

en: List Files Only
nl: Alleen inventariseren

en: Write-Only
nl: Alleen-schrijven

en: Write-Only, No Access
nl: Alleen-schrijven, geen toegang

en: Access-Only
nl: Alleen-toegang

en: Custom icon removed
nl: Aangepast pictogram verwijderd

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
nl: U kunt niet meer dan één eigen pictogram per keer toekennen!

en: Please drop just one image to set a custom icon.
nl: Sleep alstublieft slechts één afbeelding om een aangepast pictogram in te stellen.

en: The file that you dropped is not local.
nl: Het bestand dat u hebt neergezet is niet lokaal.

en: You can only use local images as custom icons.
nl: U kunt alleen lokale afbeeldingen als eigen pictogrammen gebruiken.

en: The file that you dropped is not an image.
nl: Het bestand dat u hebt neergezet is geen afbeelding.

note: Unmarks a file as starred (starred)
en: Unstar
nl: Verwijderen uit favorieten

[ctx: Verb]
en: Star
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Cancel Group Change?
nl: Verandering van groep annuleren?

en: Cancel Owner Change?
nl: Verandering van eigenaar annuleren?

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Empty folder
nl: Lege map

en: Contents unreadable
nl: Inhoud niet leesbaar

en: %'d item, with size %s | %'d items, totalling %s
nl[0]: %'d item, met grootte %s
nl[1]: %'d items, in totaal %s

en: (some contents unreadable)
nl: (sommige inhoud niet leesbaar)

note: Translators: %s will be filled with a filesystem type, such as 'ext4' or 'msdos'.
en: %s Filesystem
nl: %s-bestandssysteem

en: The permissions of “%s” could not be determined.
nl: De rechten van ‘%s’ kunnen niet bepaald worden.

en: Creating Properties window.
nl: Aanmaken eigenschappenvenster.

en: Select Custom Icon
nl: Aangepast pictogram selecteren

en: Search may be slow and will not include subfolders or file contents
nl: Zoeken kan lang duren en zal geen submappen of bestandsinhoud weergeven

en: Search may be slow and will not include file contents
nl: Zoeken kan lang duren en zal geen bestandsinhoud weergeven

en: Remote Location
nl: Locatie op afstand

en: External Drive
nl: Externe schijf

en: Folder Not in Search Locations
nl: Map niet in zoeklocaties

en: Subfolders Not in Search Locations
nl: Submappen niet in zoeklocaties

en: Some subfolders will not be included in search results
nl: Sommige submappen zullen niet verschijnen in de zoekresultaten

en: Search will be slower and will not include file contents for some folders
nl: Zoeken zal langer duren en zal voor sommige mappen geen bestandsinhoud weergeven

note: translators: This opens the search panel in the Settings app.
en: _Search Settings
nl: Zoekin_stellingen

en: Filter Search Results
nl: Zoekresultaten filteren

en: Search Information
nl: Zoekinformatie

en: Search current folder
nl: Zoeken in huidige map

en: Search everywhere
nl: Overal zoeken

en: Rename Folder
nl: Map hernoemen

en: Rename File
nl: Bestand hernoemen

en: Search for “%s”
nl: Zoeken naar ‘%s’

en: Unable to complete the requested search
nl: Kan de gevraagde zoekactie niet voltooien

en: Date Used
nl: Laatst gebruikt

en: Date Created
nl: Aangemaakt

en: Date Modified
nl: Laatst gewijzigd

note: trash
en: Trash
nl: Prullenbak

en: Disconnect
nl: Verbreken

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Unmount
nl: Ontkoppelen

en: Open Personal Folder
nl: Persoonlijke map openen

en: Recent Files
nl: Recente bestanden

en: Starred Files
nl: Favoriete bestanden

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Open the contents of your desktop in a folder
nl: De inhoud van uw bureaublad in een map openen

en: Open Network Locations
nl: Netwerklocaties openen

en: Open Trash
nl: Prullenbak openen

en: Mount and Open “%s”
nl: ‘%s’ aankoppelen en openen

en: New bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

en: Add a new bookmark
nl: Een nieuwe bladwijzer toevoegen

note: Translators: This means that unlocking an encrypted storage * device failed. %s is the name of the device.
en: Error unlocking “%s”
nl: Fout bij ontgrendelen van ‘%s’

en: This name is already taken
nl: Deze naam bestaat al

en: _Rename
nl: _Hernoem

en: Unable to stop “%s”
nl: Kan ‘%s’ niet stoppen

en: Unable to poll “%s” for media changes
nl: Kan ‘%s’ niet controleren op mediawijzigingen

en: Open in New _Tab
nl: Openen in nieuw _tabblad

en: Open in New _Window
nl: Openen in nieuw _venster

en: _Remove from Bookmarks
nl: _Verwijderen uit bladwijzers

en: _Mount
nl: _Koppelen

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: _Eject
nl: Uit_werpen

en: _Detect Media
nl: _Media bespeuren

en: _Power On
nl: _Inschakelen

en: _Connect Drive
nl: Station _aansluiten

en: _Start Multi-disk Device
nl: Multischijvenapparaat _starten

en: _Unlock Device
nl: Apparaat _ontgrendelen

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Disconnect Drive
nl: Station _loskoppelen

en: _Stop Multi-disk Device
nl: Multischijvenapparaat _stoppen

en: _Lock Device
nl: Apparaat _vergrendelen

en: Format…
nl: Formatteren…

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Device
nl: Apparaat

en: Sidebar
nl: Zijpaneel

en: List of common shortcuts, mountpoints, and bookmarks.
nl: Lijst van veelvoorkomende snelkoppelingen, aankoppelingspunten en bladwijzers.

en: starred
nl: toegevoegd aan favorieten

en: unstarred
nl: verwijderd uit favorieten

en: New tab
nl: Nieuw tabblad

en: Close current view
nl: Huidige weergave sluiten

note: Translators: only one item has been moved to trash and %s is its name.
en: “%s” moved to trash
nl: ‘%s’ naar prullenbak verplaatst

note: Translators: one or more items might have been moved to trash, and %d * is the count.
en: %d file moved to trash | %d files moved to trash
nl[0]: %d bestand naar prullenbak verplaatst
nl[1]: %d bestanden naar prullenbak verplaatst

note: Translators: one item has been unstarred and %s is its name.
en: “%s” unstarred
nl: ‘%s’ verwijderd uit favorieten

note: Translators: one or more items have been unstarred, and %d * is the count.
en: %d file unstarred | %d files unstarred
nl[0]: %d bestand verwijderd uit favorieten
nl[1]: %d bestanden verwijderd uit favorieten

en: _Redo
nl: O_pnieuw

en: The GNOME Project
nl: Het GNOME-project

en: No plugins currently installed.
nl: Er zijn momenteel geen plug-ins geïnstalleerd.

en: Currently installed plugins:
nl: Momenteel geïnstalleerde plug-ins:

en: For bug testing only, the following command can be used:
nl: Voor enkel foutopsporing kan de volgende opdracht worden gebruikt:

en: Parent folder
nl: Bovenliggende map

en: Back
nl: Terug

en: Forward
nl: Vooruit

en: Search Everywhere
nl: Overal zoeken

en: Find files and folders in all search locations
nl: Vind bestanden en mappen in alle zoeklocaties

en: Search Settings
nl: Zoekinstellingen

en: Unable to display the contents of this folder.
nl: Kan de inhoud van deze map niet weergeven.

en: This location doesn’t appear to be a folder.
nl: Deze locatie lijkt geen map te zijn.

en: Unable to find “%s”. Please check the spelling and try again.
nl: Kan ‘%s’ niet vinden. Controleer de spelling en probeer het opnieuw.

en: Unable to find the requested file. Please check the spelling and try again.
nl: Kan het gevraagde bestand niet vinden. Controleer de spelling en probeer het opnieuw.

en: “%s” locations are not supported.
nl: ‘%s’-locaties worden niet ondersteund.

en: Unable to handle this kind of location.
nl: Kan dit type locatie niet verwerken.

en: Unable to access the requested location.
nl: Kan de gevraagde locatie niet benaderen.

en: Don’t have permission to access the requested location.
nl: U hebt niet de nodige rechten om de gevraagde locatie te benaderen.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Unable to find the requested location. Please check the spelling or the network settings.
nl: Kan de gevraagde locatie niet vinden. Gelieve de spelling of de netwerkinstellingen te controleren.

note: This case can be hit when server application is not installed * or is inactive in the system user is trying to connect to.
en: The server has refused the connection. Typically this means that the firewall is blocking access or that the remote service is not running.
nl: De server heeft de verbinding geweigerd. Dit betekent meestal dat de firewall de toegang blokkeert, of dat de externe dienst niet actief is.

en: Unhandled error message: %s
nl: Niet-afgehandelde foutmelding: %s

en: Open with:
nl: Openen met:

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: New Window
nl: Nieuw venster

[ctx: shortcut window]
en: Close Window or Tab
nl: Venster of tabblad sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Search Everywhere
nl: Overal zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Search Current Folder
nl: Zoeken in huidige map

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark Current Location
nl: Bladwijzer voor de huidige locatie toevoegen

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show Preferences
nl: Voorkeuren tonen

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: shortcut window]
en: Redo
nl: Opnieuw

[ctx: shortcut window]
en: Opening
nl: Openen

[ctx: shortcut window]
en: Open
nl: Openen

[ctx: shortcut window]
en: Open in New Tab
nl: Openen in nieuw tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Open in New Window
nl: Openen in nieuw venster

[ctx: shortcut window]
en: Open Item Location (Search and Recent Only)
nl: Bestandslocatie openen (alleen voor zoeken en recent)

[ctx: shortcut window]
en: Open With Default App
nl: Openen met standaardtoepassing

[ctx: shortcut window]
en: Open Current Directory in Console
nl: Huidige map openen in _Console

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
nl: Tabbladen

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Go to Previous Tab
nl: Ga naar vorig tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Go to Next Tab
nl: Ga naar volgend tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Open Tab
nl: Tabblad openen

[ctx: shortcut window]
en: Move Tab Left
nl: Tabblad naar links verplaatsen

[ctx: shortcut window]
en: Move Tab Right
nl: Tabblad naar rechts verplaatsen

[ctx: shortcut window]
en: Restore Closed Tab
nl: Gesloten tabblad herstellen

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: shortcut window]
en: Go Back
nl: Terugkeren

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward
nl: Verdergaan

[ctx: shortcut window]
en: Go Up
nl: Ga omhoog

[ctx: shortcut window]
en: Go Down
nl: Ga omlaag

[ctx: shortcut window]
en: Go to Home Folder
nl: Ga naar persoonlijke map

[ctx: shortcut window]
en: Enter Location
nl: Locatie invoeren

[ctx: shortcut window]
en: Location Bar With Root Location
nl: Locatiebalk met root-locatie

[ctx: shortcut window]
en: Location Bar With Home Location
nl: Locatiebalk met locatie van persoonlijke map

[ctx: shortcut window]
en: View
nl: Beeld

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
nl: Inzoomen

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
nl: Zoomniveau herstellen

[ctx: shortcut window]
en: Refresh View
nl: Weergave herladen

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide Hidden Files
nl: Verborgen bestanden tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide Sidebar
nl: Zijbalk tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Open Current Folder Menu
nl: Menu huidige map openen

[ctx: shortcut window]
en: Open Context Menu
nl: Contextmenu openen

[ctx: shortcut window]
en: List View
nl: Lijstweergave

[ctx: shortcut window]
en: Grid View
nl: Rasterweergave

[ctx: shortcut window]
en: Expand Folder
nl: Map uitvouwen

[ctx: shortcut window]
en: Collapse Folder
nl: Map inklappen

[ctx: shortcut window]
en: Editing
nl: Bewerken

[ctx: shortcut window]
en: Create Folder
nl: Map aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

[ctx: shortcut window]
en: Delete Permanently
nl: Definitief verwijderen

[ctx: shortcut window]
en: Create Link to Copied Item
nl: Verwijzing naar gekopieerd item aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Create Link to Selected Item
nl: Verwijzing naar geselecteerd item aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: shortcut window]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: shortcut window]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: shortcut window]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

[ctx: shortcut window]
en: Select Items Matching
nl: Items selecteren overeenkomend met

[ctx: shortcut window]
en: Show Item Properties
nl: Eigenschappen van item weergeven

en: Choose an app to open the selected files
nl: Kies een toepassing om de geselecteerde bestanden mee te openen

en: Always use for this file type
nl: Altijd gebruiken voor dit bestandstype

en: Automatic Numbers
nl: Automatische nummers

en: Creation Date
nl: Aanmaakdatum

en: Season Number
nl: Nummer van seizoen

en: Episode Number
nl: Nummer van episode

en: Track Number
nl: Muzieknummer

en: Artist Name
nl: Artiestennaam

en: Album Name
nl: Albumnaam

en: Original File Name
nl: Oorspronkelijke bestandsnaam

en: Rename _using a template
nl: Hernoemen met een _sjabloon

en: Find and replace _text
nl: _Tekst zoeken en vervangen

note: Translators: This is a noun, not a verb
en: Format
nl: Formaat

en: Add
nl: Toevoegen

en: Automatic Numbering Order
nl: Automatische nummeringsvolgorde

[ctx: title]
en: Replace
nl: Vervangen

en: Existing Text
nl: Bestaande tekst

en: Next Conflict
nl: Volgend conflict

en: Previous Conflict
nl: Vorig conflict

en: Visible Columns
nl: Zichtbare kolommen

en: This folder uses custom settings
nl: Deze map gebruikt aangepaste instellingen

en: _Revert
nl: Te_rugdraaien

en: _Only Apply to Current Folder
nl: Alleen t_oepassen op huidige map

en: Move _Up
nl: Naar _boven

en: Move _Down
nl: Om_laag verplaatsen

en: Compress Files and Folders
nl: Bestanden en mappen inpakken

en: C_ompress
nl: _Inpakken

en: Archive _Name
nl: Archief_naam

en: Co_mpression Method
nl: Inpak_methode

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Encrypt contents of the archive with a password when the compression method supports password-protection.
nl: Versleutel de inhoud van het archief met een wachtwoord, indien de inpakmethode ondersteuning biedt voor wachtwoordbescherming.

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: _Confirm Password
nl: Wachtwoord _bevestigen

en: Pick Date
nl: Datum kiezen

en: Add Date Filter
nl: Datumfilter toevoegen

en: Filter by Date
nl: Filteren op datum

en: _Date Range
nl: _Datumbereik

note: Keep in sync with code
en: Single Day
nl: Eén dag

en: ± 1 day
nl: ± 1 dag

en: ± 3 days
nl: ± 3 dagen

en: ± 7 days
nl: ± 7 dagen

en: ± 14 days
nl: ± 14 dagen

en: Specify Range
nl: Bereik specifiëren

en: _Date
nl: _Datum

en: Fro_m
nl: Va_n

en: _To
nl: _Tot

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: _Folder Name
nl: Map_naam

en: _Create
nl: Aanma_ken

en: Show Sidebar
nl: Zijbalk tonen

en: Edit File Name
nl: Bestandsnaam bewerken

en: Reset File Name
nl: Bestandsnaam opnieuw instellen

en: File Name
nl: Bestandsnaam

[ctx: File Chooser tooltips]
note: Translators: 'Show' is a verb
en: Show Options
nl: Opties tonen

en: Visible Files Filter
nl: Filter zichtbare bestanden

en: Select a _new name for the destination
nl: Geef het doel een _nieuwe naam

en: R_eset
nl: B_eginwaarden

en: _Apply this action to all files and folders
nl: Deze actie op _alle mappen en bestanden toepassen

en: Change Permissions for Enclosed Files
nl: Rechten wijzigen voor bestanden in de map

en: C_hange
nl: Wijzi_gen

en: F_olders
nl: M_appen

en: Fi_les
nl: Best_anden

en: Fol_ders
nl: Ma_ppen

en: Others
nl: Anderen

en: Fil_es
nl: B_estanden

en: Folde_rs
nl: Mappe_n

en: New _Folder…
nl: Nieuwe _map…

en: New _Document
nl: Nieuw _document

en: Open _With…
nl: Openen _met…

en: Open in Consol_e
nl: Openen in _Console

en: _Paste
nl: _Plakken

en: Paste as _Link
nl: Plakken als _verwijzing

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: _Visible Columns
nl: _Zichtbare kolommen

en: Empty _Trash…
nl: _Prullenbak legen…

en: P_roperties
nl: _Eigenschappen

en: _Extract
nl: _Uitpakken

en: E_xtract to…
nl: Uitpakken _naar…

en: _Run as a Program
nl: Als een _programma draaien

en: _Open Item Location
nl: _Item-locatie openen

en: _Scripts
nl: S_cripts

en: _Open Scripts Folder
nl: _Scriptsmap openen

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: Move to…
nl: Verplaatsen naar…

en: Copy to…
nl: Kopiëren naar…

en: Rena_me…
nl: _Hernoemen…

en: _Paste Into Folder
nl: In map _plakken

en: Create _Link
nl: Verwij_zing aanmaken

en: C_ompress…
nl: _Inpakken…

en: Set as Background…
nl: Instellen als bureaubladachtergrond…

note: Translators: This is the transitive verb meaning 'to send via email' (e.g. 'email this document to Angela).
en: Email…
nl: E-mail…

en: _Delete From Trash…
nl: Verwij_deren uit prullenbak…

en: _Delete Permanently…
nl: _Definitief verwijderen…

en: _Restore From Trash
nl: Terughalen uit _prullenbak

en: _Remove From Recent
nl: Ve_rwijderen uit recent

en: _Copy Address
nl: Adres _kopiëren

en: _Remove
nl: Verwij_deren

en: Select Items Matching
nl: Items selecteren overeenkomend met

en: Pattern
nl: Patroon

en: Full Text Match
nl: Volledige tekstovereenkomst

en: Server Addresses
nl: Serveradressen

en: Server addresses are made up of a protocol prefix and an address. Examples:
nl: Serveradressen bestaan uit een protocol-voorvoegsel en een adres. Voorbeelden:

en: Available Protocols
nl: Beschikbare protocollen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Server address
nl: Serveradres

en: Server Address Information
nl: Informatie over serveradres

en: Password Required
nl: Wachtwoord vereist

en: Enter password…
nl: Wachtwoord invoeren…

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: R_eload
nl: He_rladen

en: St_op
nl: St_oppen

en: Add to _Bookmarks
nl: Toevoegen aan _Bladwijzers

en: Remove from _Bookmarks
nl: Verwijderen uit _bladwijzers

en: _Star Folder
nl: Toevoegen aan _favorieten

en: _Unstar Folder
nl: Verwijderen _uit favorieten

en: _Copy Location
nl: Locatie _kopiëren

en: _Open in File Manager
nl: _Openen met bestandsbeheer

en: Paste as Lin_k
nl: Pla_kken als verwijzing

en: General
nl: Algemeen

en: Sort _Folders Before Files
nl: _Mappen vóór bestanden sorteren

en: _Expandable Folders in List View
nl: _Uitklapbare mappen in Lijstweergave

en: _Action to Open Items
nl: _Actie om items te openen

en: Optional Context Menu Actions
nl: Optionele acties in het contextmenu

en: Show more actions in the menus. Keyboard shortcuts can be used even if the actions are not shown.
nl: Meer acties tonen in de menu's. Er kunnen sneltoetsen worden gebruikt, zelfs wanneer de acties niet getoond worden.

en: _Delete Permanently
nl: _Definitief verwijderen

en: Performance
nl: Prestaties

en: These features may cause slowdowns and excess network usage, especially when browsing files outside this device, such as on a remote server.
nl: Deze functies kunnen zorgen voor vertraging en overmatig netwerkgebruik, vooral wanneer er gebladerd wordt door bestanden buiten deze computer, zoals op een externe server.

en: Search in Su_bfolders
nl: Zoeken in su_bmappen

en: Show _Thumbnails
nl: Minia_turen tonen

en: _Count Number of Files in Folders
nl: _Aantal bestanden in mappen tellen

en: Date and Time Format
nl: Formaat voor datum en tijd

en: Choose how dates and times are displayed in list and grid views.
nl: Kies hoe datums en tijdstippen weergegeven worden in de lijst- en rasterweergave.

en: _Simple
nl: _Eenvoudig

en: Deta_iled
nl: Gedeta_illeerd

en: Add information to be displayed beneath file and folder names. More information will appear when zooming closer.
nl: Voeg informatie toe die onder bestands- en mapnamen moet worden weergegeven. Meer informatie verschijnt zodra u verder inzoomt.

en: Grid View Captions
nl: Rasterweergavebijschriften

[ctx: the n-th position of an icon caption]
note: Translators: This is an ordinal number
en: Fi_rst
nl: Ee_rst

[ctx: the n-th position of an icon caption]
note: Translators: This is an ordinal number
en: Seco_nd
nl: T_weede

[ctx: the n-th position of an icon caption]
note: Translators: This is an ordinal number
en: T_hird
nl: _Derde

en: Show File Operations
nl: Bestandsbewerkingen tonen

en: Set Custom Icon
nl: Aangepast pictogram instellen

en: Remove Custom Icon
nl: Aangepast pictogram verwijderen

en: Unknown Filesystem
nl: Onbekend bestandssysteem

en: total
nl: totaal

note: Refers to the capacity of the filesystem
en: used
nl: gebruikt

note: Refers to the capacity of the filesystem
en: free
nl: vrij

note: Disks refers to GNOME Disks.
en: _Open in Disks
nl: _Openen met Schijven

en: _Link Target
nl: Verwijzingsdoe_l

en: Open Link Target
nl: Verwijzingsdoel openen

en: Parent _Folder
nl: Bovenliggende _map

en: Open Parent Folder
nl: Bovenliggende map openen

en: _Permissions
nl: _Rechten

en: _Executable as Program
nl: _Uitvoerbaar als programma

en: Set Custom Permissions
nl: Aangepaste rechten instellen

en: Unknown Permissions
nl: Onbekende rechten

en: The permissions of the selected files could not be determined
nl: De rechten van de geselecteerde bestanden konden niet bepaald worden

en: Only the owner can edit these permissions
nl: Enkel de eigenaar kan deze rechten wijzigen

en: _Owner
nl: _Eigenaar

en: Access
nl: Toegang

en: Folder Access
nl: Maptoegang

en: File Access
nl: Bestandstoegang

en: _Group
nl: _Groep

en: Other Users
nl: Andere gebruikers

en: Security Context
nl: Beveiligingscontext

en: Change Permissions for _Enclosed Files…
nl: Rechten wijzigen voor b_estanden in de map…

en: New Filename
nl: Nieuwe bestandsnaam

en: File Types
nl: Bestandstypes

en: _Documents
nl: _Documenten

en: _Folders
nl: _Mappen

en: _Images
nl: Af_beelding

en: _PDF
nl: _Pdf

en: Te_xt
nl: Te_kst

en: _Videos
nl: _Video’s

en: Specific Type
nl: Specifiek type

note: Translators: This refers to a date time
en: Used
nl: Gebruikt

en: _Today
nl: _Vandaag

en: _Yesterday
nl: _Gisteren

en: Past _Week
nl: Vorige _week

en: Past _Month
nl: Vorige _maand

en: Past Y_ear
nl: Vorig _jaar

en: Custom Date Range
nl: Aangepast datumbereik

en: Text Matching
nl: Tekstovereenkomst

en: _Content & Filename
nl: Inhou_d & bestandsnaam

en: Search Inside Files
nl: Zoeken binnenin bestanden

en: _Only Filename
nl: _Alleen bestandsnaam

en: Don't Search Inside Files
nl: Niet zoeken binnenin bestanden

en: Only Co_ntents
nl: Alleen i_nhoud

en: Add File Type Filter
nl: Bestandstypefilter toevoegen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Search for file types
nl: Zoek naar bestandstypes

en: Search File Types
nl: Bestandstypes zoeken

en: Search by type, name, or description
nl: Zoek op type, naam of beschrijving

en: Try a different search
nl: Probeer een andere zoekopdracht

en: Search Current Folder
nl: Zoeken in huidige map

en: Last _Modified
nl: Laatst _gewijzigd

en: _First Modified
nl: _Eerst gewijzigd

en: _Size
nl: _Grootte

en: Last _Trashed
nl: Laatst naar _prullenbak verplaatst

en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

[ctx: menu item]
note: Translators: a menu item in a group of sorting options in a toolbar menu, with criterions such as "A-Z" or "Last Modified".
en: Sort
nl: Sorteren

en: Show _Hidden Files
nl: Verbor_gen bestanden tonen

en: _Visible Columns…
nl: Zichtbare _kolommen…

note: Translators: This is a noun, meaning the options pertaining to the view.
en: View Options
nl: Weergaveopties

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: New _Window
nl: Nieu_w venster

en: New _Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Keyboard Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Files
nl: _Over Bestanden

en: _New Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: Re_store Closed Tab
nl: Gesloten tabblad her_stellen

en: Move Tab to New _Window
nl: Tabblad verplaatsen naar _nieuw venster

note: Translators: use “Move Tab _Right” for RTL languages
en: Move Tab _Left
nl: Tabblad naar lin_ks verplaatsen

note: Translators: use “Move Tab _Left” for RTL languages
en: Move Tab _Right
nl: Tabblad naar _rechts verplaatsen

en: _Close Tab
nl: Tabblad sl_uiten

en: Close _Other Tabs
nl: _Andere tabbladen sluiten

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu
