master - en to kk translation catalogue (1137 entries)

en: Run Software
kk: Бағд. қамтаманы іске қосу

en: Files
kk: Файлдар

en: Access and organize files
kk: Файлдарға қол жеткізу және оларды реттеу

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: folder;manager;explore;disk;filesystem;nautilus;
kk: folder;manager;explore;disk;filesystem;nautilus;бума;басқарушы;шолу;диск;файлдық жүйе;

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
kk: Жол жолағының орнына әрқашан орналасу элементін қолдану

en: If set to true, Files will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
kk: Ақиқат болса, Файлдар қолданбасының шолу терезесінде орналасуды көрсету тәсілі ретінде әрқашан да мәтіндік енгізу жолағы (батырмалар емес) қолданылатын болады.

en: Where to perform recursive search
kk: Рекурсивті іздеуді қайда қолдану керек

en: Locations in which Files should search subfolders. Available values are “local-only”, “always”, “never”.
kk: Файлдар қолданбасы қай ораналасуларда ішкі бумаларды іздеуі керек. Мүмкін мәндері "local-only", "always", "never".

en: Filter the search dates using either last used or last modified
kk: Ізделетін күндерді соңғы қолданылған немесе соңғы өзгертілген бойынша сүзгілеу

en: Filter the search dates using either last used or last modified.
kk: Ізделетін күндерді соңғы қолданылған немесе соңғы өзгертілген бойынша сүзгілеу.

en: Whether to show a context menu item to delete permanently
kk: Нәрселерді толығымен өшіру нұсқасын контекст мәзірінде көрсету керек пе

en: If set to true, Files will show a delete permanently context menu item to bypass the Trash.
kk: Ақиқат болса, Файлдар қолданбасының контекст мәзірінде қоқыс шелегін аттап кету үшін толығымен өшіру мәзір элементін көрсететін болады.

en: Whether to show context menu items to create links from copied or selected files
kk: Көшірілген немесе таңдалған файлдардан сілтемелерді жасау нұсқасын контекст мәзірінде көрсету керек пе

en: If set to true, Files will show context menu items to create links from the copied or selected files.
kk: Ақиқат болса, Файлдар қолданбасының контекст мәзірінде көшірілген немесе таңдалған файлдардан сілтемелерді жасау нұсқасын контекст мәзірінде көрсететін болады.

en: When to show number of items in a folder
kk: Бумадағы нәрселер санын көрсету керек пе

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to “always” then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to “local-only” then only show counts for local file systems. If set to “never” then never bother to compute item counts.
kk: Бумада объекттер санын көрсету критерийі. Егер мәні "always" болса, объекттер саны әрқашан есептеледі, бума қашықтағы серверде болса да. Егер мәні "local-only" болса, онда объекттер саны тек жергілікті файлдық жүйелер үшін есептеледі. Егер мәні "never" болса, онда объекттер саны ешқашан есептелмейді.

en: Type of click used to launch/open files
kk: Файлдарды жөнелту/ашу үшін қолданылатын шерту түрі

en: Possible values are “single” to launch files on a single click, or “double” to launch them on a double click.
kk: Мүмкін мәндері: файлдарды бірлік шертумен жөнелту үшін "single", ал, қос шертумен жөнелту үшін - "double".

en: Use extra mouse button events in Files
kk: Файлдар қолданбасында тышқанның қосымша батырмаларын қолдану

en: For users with mice that have “Forward” and “Back” buttons, this key will determine if any action is taken inside of Files when either is pressed.
kk: Пайдаланушы тышқанында "Алға" және "Артқа" батырмалары бар болса, бұл кілт осы батырмалар басылған кезде Файлдар қолданбасының ішінде қандай да бір әрекет орындала ма, соны анықтайды.

en: Mouse button to activate the “Forward” command in browser window
kk: Шолушы терезесінде "Алға" командасын белсендіру үшін тышқан батырмасы

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Forward” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
kk: Пайдаланушы тышқанында "Алға" және "Артқа" батырмалары бар болса, бұл кілт қай батырма шолушы терезесінде басылған кезде, "Алға" командасын орындайтынын анықтайды. Мүмкін мәндері 6 және 14 арасында жатуы керек.

en: Mouse button to activate the “Back” command in browser window
kk: Шолушы терезесінде "Артқа" командасын белсендіру үшін тышқан батырмасы

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Back” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
kk: Пайдаланушы тышқанында "Алға" және "Артқа" батырмалары бар болса, бұл кілт қай батырма шолушы терезесінде басылған кезде, "Артқа" командасын орындайтынын анықтайды. Мүмкін мәндері 6 және 14 арасында жатуы керек.

en: When to show thumbnails of files
kk: Файлдар үлгілерін қашан көрсету керек

en: Speed trade-off for when to show a file as a thumbnail. If set to “always” then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to “local-only” then only show thumbnails for local file systems. If set to “never” then never bother to thumbnail files, just use a generic icon. Despite what the name may suggest, this applies to any previewable file type.
kk: Файлдардың кіші көріністерін көрсету критерийі. Егер мәні "always" болса, кіші көріністер әрқашан көрсетіледі, бума қашықтағы серверде болса да. Егер мәні "local-only" болса, онда кіші көріністер тек жергілікті файлдық жүйелер үшін көрсетіледі. Егер мәні "never" болса, онда кіші көріністің орнына әрқашан да файл таңбашасы көрсетіледі. Бұл кіші көріністерін жасауға болатын барлық файлдар үшін іске асады.

en: Maximum image size for thumbnailing
kk: Үлгіні көрсету үшін суреттің максималды өлшемі

en: Images over this size (in megabytes) won’t be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
kk: Берілген өлшемнен (мегабайтпен) асатын суреттер үшін кіші көріністер жасалмайтын болады. Бұл баптаудың мақсаты - жүктеуге ұзақ уақыт алатын немесе көп жады қолданатын үлкен суреттердің кіші көріністер жасалуына жол бермеу.

en: Default sort order
kk: Негізгі сұрыптау тәсілі

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are “name”, “size”, “type”, “mtime”, “atime” and “starred”.
kk: Таңбашалар көрінісі үшін бастапқы сұрыптау реті. Мүмкін мәндері: "name", "size", "type", "mtime", "atime" және "starred".

en: Reverse sort order in new windows
kk: Жаңа терезелерде кері ретпен сұрыптау

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. I.e., if sorted by name, then instead of sorting the files from “a” to “z”, they will be sorted from “z” to “a”; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
kk: Егер бұл кілт орнатылса, жаңа терезелерде файлдар кері ретпен сұрыпталатын болады. Мысалы, егер атауы бойынша сұрыптау іске қосылған болса, онда файлдар "а"-дан "я"-ға дейін ретпен емес, "я"-дан "а"-ға дейін ретпен; ал, егер өлшемдері бойынша сұрыптау іске қосылған болса, онда файлдар кішіден үлкенге дейін ретпен емес, үлкеннен кішіге дейін ретпен сұрыпталатын болады.

en: Default folder viewer
kk: Бумалардың бастапқы көрсетушісі

en: When a folder is visited this viewer is used. Possible values are “list-view”, and “icon-view”.
kk: Буманы шолу кезінде бұл көрініс қолданылады. Мүмкін мәндері: "list-view" және "icon-view".

en: Whether to show hidden files
kk: Жасырын файлдарды көрсету керек пе

en: This key is deprecated and ignored. The “show-hidden” key from “org.gtk.Settings.FileChooser” is now used instead.
kk: Бұл кілт ескірген және қолданылмайды. Оның орнына "org.gtk.Settings.FileChooser" ішінен "show-hidden" кілті қолданылады.

en: Whether GTK 4 settings migration happened
kk: GTK 4 баптаулар миграциясы орын алды ма

en: Whether settings shared with GtkFileChooser have been migrated from their GTK 3 keys to the GTK 4 ones.
kk: GtkFileChooser қолданбасымен ортақ баптаулар олардың GTK 3 кілттерінен GTK 4 кілттеріне көшірілді ме.

en: Whether to open the hovered folder after a timeout when drag and drop operation
kk: Ұстап апару және тарту әрекеті кезінде бума үстінде тоқтап қалғанда, оны белгілі уақыттан кейін ашу керек пе

en: If this is set to true, when performing a drag and drop operation the hovered folder will open automatically after a timeout.
kk: Орнатылса, ұстап апару және тарту әрекеті кезінде бума үстінде тоқтап қалғанда, ол белгілі уақыттан кейін автоматты түрде ашылады.

en: Whether to have full text search enabled by default when opening a new window/tab
kk: Жаңа терезені/бетті ашқан кезде, толық мәтіндік іздеуі іске қосулы болу керек пе

en: If set to true, Files will also match the file contents besides the name. This toggles the default active state, which can still be overridden in the search popover
kk: Ақиқат болса, Файлдар қолданбасының файл атына қоса файл құрамасын да сәйкестейді. Бұл бастапқы белсенді күйін ауыстырады, оны іздеудің терезесінде үстінен жазуға болады

en: How to display file timestamps in the views
kk: Көріністерде файлдар уақыт белгілерін көрсету әдісі

en: If set to 'simple', Files will show Today and Yesterday with time, otherwise the exact date without time. If set to 'detailed', it will always show the exact date and time.
kk: Егер "simple" деп орнатылса, Файлдар бүгін және кешені уақытпен көрсетеді, әйтпесе уақытсыз нақты күн көрсетіледі. Егер "detailed" деп орнатылса, онда ол әрқашан нақты күн мен уақытты көрсетеді.

en: Default format for compressing files
kk: Сығылған файлдар үшін бастапқы пішім

en: The format that will be selected when compressing files.
kk: Файлдарды сығу кезінде таңдалатын пішім.

en: List of possible captions on icons
kk: Таңбашалардың мүмкін жазуларының тізімі

en: A list of captions below an icon in the icon view. The actual number of captions shown depends on the zoom level. Some possible values are: “size”, “type”, “date_modified”, “owner”, “group”, “permissions”, and “mime_type”.
kk: Таңбашалар көрінісінде таңбашалар үшін жазулар тізімі. Жазулар саны масштабқа тәуелді болады. Мүмкін мәндері: "size", "type", "date_modified", "owner", "group", "permissions", және "mime_type".

en: Default icon view zoom level
kk: Таңбашалардың бастапқы масштабы

en: Default list view zoom level
kk: Тізім көрінісінің бастапқы масштабы

en: Columns visible in list view
kk: Тізім көрінісіндегі көрінетін бағандар

en: Column order in list view
kk: Тізім көрінісіндегі бағандар реті

en: Use tree view
kk: Ағаш тектес көрінісін қолдану

en: Whether a tree should be used for list view navigation instead of a flat list.
kk: Тізім көрінісі навигациясы үшін жалпақ тізімі орнына ағаш тектес көрініс қолданылуы керек пе.

en: Initial size of the window
kk: Терезенің бастапқы өлшемі

en: A tuple containing the initial width and height of the app window.
kk: Қолданба терезесінің бастапқы енін және биіктігін сақтайтын жұп.

en: Whether the navigation window should be maximized
kk: Навигация терезесі жазық болуы тиіс пе, соны көрсетеді

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
kk: Навигация терезесі үнсіз келісім бойынша жазық болуы тиіс пе, соны көрсетеді.

en: Initial size of the file chooser window
kk: Файлды таңдау терезесінің бастапқы өлшемі

en: A tuple containing the initial width and height of the file chooser window.
kk: Файлды таңдау терезесінің бастапқы енін және биіктігін сақтайтын жұп.

en: Files, also known as Nautilus, is the default file manager of the GNOME desktop. It provides a simple and integrated way of managing your files and browsing your file system.
kk: Файлдар (сонымен қатар Nautilus ретінде белгілі) - бұл GNOME жұмыс үстелі үшін негізгі файлдық басқарушысы. Ол файлдарды басқару және жүйені шолудың қарапайым және интеграцияланған жолын ұсынады.

en: Nautilus supports all the basic functions of a file manager and more. It can search and manage your files and folders, both locally and on a network, read and write data to and from removable media, run scripts, and launch apps. It has three views: Icon Grid, Icon List, and Tree List. Its functions can be extended with plugins and scripts.
kk: Nautilus файлдар басқарушысының барлық қарапайым, және одан да көп мүмкіндіктерін қолдайды. Ол жергілікті және желідегі файлдар және бумаларды іздеп, оларды басқара алады, ауыстырмалы тасушылардан және оларға жазып, оқи алады, скрипттерді және қолданбаларды жөнелте алады. Оның үш көрінісі бар: таңбашалар торы, таңбашалар тізімі және ағаш тектес тізім. Оның мүмкіндіктерін плагиндер және скрипттермен кеңейтуге болады.

en: Grid View
kk: Тор көрінісі

en: List View
kk: Тізім көрінісі

en: Search
kk: Іздеу

en: Selection of Multiple Files
kk: Бірнеше файлды таңдау

en: You can stop this operation by clicking cancel.
kk: Бұл әрекетті бас тарту батырмасына басу арқылы тоқтата аласыз.

note: Cancel response is always available and the default response
en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

note: 0 seconds
en: 0 seconds
kk: 0 секунд

en: Title
kk: Атауы

en: Artist
kk: Әртіс

en: Album
kk: Альбом

en: Comment
kk: Түсіндірме

en: Year
kk: Жыл

en: %d kbps
kk: %d кб/с

en: Dimensions
kk: Өлшемдері

en: Video Codec
kk: Видео кодек

en: Video Bit Rate
kk: Видео битрейті

en: %0.2f frame per second | %0.2f frames per second
kk[0]: %0.2f кадр/сек

en: Frame Rate
kk: Кадрлар жиілігі

en: Audio Codec
kk: Аудио кодегі

en: Audio Bit Rate
kk: Аудио битрейті

en: Sample Rate
kk: Дискреттеу жиілігі

en: Surround
kk: Қоршаулы

en: Mono
kk: Моно

en: Stereo
kk: Стерео

en: Channels
kk: Арналар

en: Oops! Something went wrong.
kk: Қап! Бірнәрсе қате кетті.

en: Audio and Video Properties
kk: Аудио және видео қасиеттері

en: Audio Properties
kk: Аудио қасиеттері

en: Video Properties
kk: Видео қасиеттері

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: Container
kk: Контейнер

en: Audio/Video Properties
kk: Аудио/Видео қасиеттері

en: Image Type
kk: Сурет түрі

en: %d pixel | %d pixels
kk[0]: %d пиксель

en: Width
kk: Ені

en: Height
kk: Биіктігі

en: Camera Brand
kk: Камера жасаушысы

en: Camera Model
kk: Камера моделі

en: Exposure Time
kk: Экспозиция уақыты

en: Exposure Program
kk: Экспозиция бағдарламасы

en: Aperture Value
kk: Диафрагма мәні

en: ISO Speed Rating
kk: ISO сезімталдылық рейтингі

en: Flash Fired
kk: Жарқылдауы

en: Metering Mode
kk: Өлшеулер режимі

en: Focal Length
kk: Фокустық қашықтығы

en: Software
kk: Бағд. қамтамасы

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Keywords
kk: Кілт сөздер

en: Creator
kk: Жасаған

en: Created On
kk: Жасалған күні

en: Rating
kk: Рейтингі

note: Translators: "N" and "S" stand for * north and south in GPS coordinates.
en: N
kk: С

en: S
kk: О

note: Translators: "E" and "W" stand for * east and west in GPS coordinates.
en: E
kk: Б

en: W
kk: Ш

en: Coordinates
kk: Координаттары

en: Failed to load image information
kk: Сурет ақпаратын жүктеу сәтсіз

en: Image Properties
kk: Сірет қасиеттері

en: Could not set as default
kk: Негізгі ретінде орнату мүмкін емес

en: Error while setting “%s” as default app: %s
kk: "%s" үнсіз келісім қолданбасы ретінде орнату қатемен аяқталды: %s

en: _OK
kk: _ОК

note: Translators: %s is the filename.  i.e. "Choose an app to open test.jpg"
en: Choose an app to open <b>%s</b>
kk: <b>%s</b> ашу үшін қолданбаны таңдау

en: Open Items
kk: Элементтерді ашу

en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: No Home Directory
kk: Үй бумасы жоқ

en: Make sure the directory exists and has correct access permissions set.
kk: Буманың бар екеніне және оның дұрыс рұқсаттары орнатылғанына көз жеткізіңіз.

en: --quit cannot be used with URIs.
kk: --quit опциясын URI-мен бірге қолдануға болмайды.

en: --select must be used with at least an URI.
kk: --select опциясын кем дегенде бір URI-мен қолдануға керек.

en: There was an error displaying help
kk: Көмекті көрсету кезінде қате орын алды

en: “%s” is an internal protocol. Opening this location directly is not supported.
kk: "%s" - ішкі хаттама. Бұл орналасуды тікелей ашуға қолдау жоқ.

en: Show the version of the program.
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету.

en: Always open a new window for browsing specified URIs
kk: Көрсетілген URI-лар үшін әрқашан жаңа терезені ашу

en: Quit Nautilus.
kk: Nautilus жұмысын аяқтау.

en: Select specified URI in parent folder.
kk: Көрсетілген URI-ді аталық бумасында таңдау.

en: Unable to start the program:
    %s
kk: Бағдарламаны іске қосу мүмкін емес:
    %s

en: The program is not marked as executable.
kk: Бағдарлама орындалатын ретінде белгіленген жоқ.

en: Unable to locate the program
kk: Бағдарламаны табу мүмкін емес

en: Oops! There was a problem running this software.
kk: Қап! Бұл БҚ жөнелткен кезде қате орын алды.

en: If you don’t trust this location or aren’t sure, press Cancel.
kk: Егер сіз бұл орналасуға сенбей, не сенімді болмасаңыз, Бас тартуды басыңыз.

en: “%s” contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?
kk: "%s" құрамында автоматты түрде іске қосылатын БҚ бар. Оны жөнелтуді қалайсыз ба?

en: _Run
kk: О_рындау

en: “%s” would not be a unique new name.
kk: "%s" бірегей жаңа атау болмайды.

en: “%s” would conflict with an existing file.
kk: "%s" бар болып тұрған файл атымен ерегіседі.

en: Name cannot be empty.
kk: Атауы бос болмауы тиіс.

en: Name cannot contain “/”.
kk: Атауда "/" болмауы тиіс.

en: “.” is not a valid name.
kk: "." жарамды атау емес.

en: “..” is not a valid name.
kk: ".." жарамды атау емес.

en: Rename %d Folder | Rename %d Folders
kk[0]: %d бума атын ауыстыру

en: Rename %d File | Rename %d Files
kk[0]: %d файл атын ауыстыру

note: To translators: %d is the total number of files and folders. * Singular case of the string is never used
en: Rename %d File and Folder | Rename %d Files and Folders
kk[0]: %d файл және бума атын ауыстыру

en: Original Name (Ascending)
kk: Бастапқы аты (Өсу ретімен)

en: Original Name (Descending)
kk: Бастапқы аты (Кему ретімен)

en: First Modified
kk: Бірінші өзгертілген

en: Last Modified
kk: Соңғы өзгертілген

en: First Created
kk: Бірінші жасалған

en: Last Created
kk: Соңғы жасалған

en: Camera model
kk: Камера моделі

en: Creation date
kk: Жасау күні

en: Season number
kk: Маусым нөмірі

en: Episode number
kk: Эпизод нөмірі

en: Track number
kk: Трек нөмірі

en: Artist name
kk: Әртіс аты

en: Album name
kk: Альбом аты

en: Original file name
kk: Бастапқы файл аты

en: Home
kk: Үй бумасы

en: Clipboard string cannot be NULL.
kk: Алмасу буфері жолы NULL болмауы тиіс.

note: Translators: Do not translate 'cut' and 'copy'. These are literal keywords.
en: Nautilus Clipboard must begin with “cut” or “copy”.
kk: Nautilus алмасу буфері "cut" немесе "copy" деп басталуы тиіс.

en: Nautilus Clipboard must not have empty lines.
kk: Nautilus алмасу буферінде бос жолдар болмауы тиіс.

en: View More
kk: Көбірек қарау

en: Name
kk: Аты

en: The name and icon of the file.
kk: Файлдың аты мен таңбашасы.

en: Size
kk: Өлшемі

en: The size of the file.
kk: Файлдың өлшемі.

en: Type
kk: Түрі

en: The type of the file.
kk: Файл түрі.

note: Translators: This refers to a date time
en: Modified
kk: Өзгертілген

en: The date the file was modified.
kk: Файл өзгертілген күні.

en: Detailed Type
kk: Толығырақ түрі

en: The detailed type of the file.
kk: Файлдың толығырақ түрі.

en: Accessed
kk: Қатынаған

en: The date the file was accessed.
kk: Файлға қатынау күні.

note: Translators: This refers to a date time
en: Created
kk: Жасалған

en: The date the file was created.
kk: Файлдың жасалған күні.

en: Owner
kk: Иесі

en: The owner of the file.
kk: Файл иесі.

en: Group
kk: Топ

en: The group of the file.
kk: Файл жататын топ.

en: Permissions
kk: Рұқсаттар

en: The permissions of the file.
kk: Файл рұқсаттары.

en: Recency
kk: Балғындығы

en: The date the file was accessed by the user.
kk: Пайдаланушы файлға қатынау күні.

en: Shows if file is starred.
kk: Файл жұлдызшалы ма, соны көрсетеді.

en: Trashed On
kk: Қоқыс шелегін тасталған кезі

en: Date when file was moved to the Trash
kk: Файл қоқыс шелегіне тасталған күні

en: Original Location
kk: Бастапқы орналасуы

en: Original location of file before moved to the Trash
kk: Файл қоқыс шелегіне тасталғанға дейін орналасқан жері

en: Relevance
kk: Релеванттық

en: Relevance rank for search
kk: Іздеу үшін релеванттық

en: Compatible with all operating systems.
kk: Барлық ОЖ-мен үйлесімді.

en: Encrypted ZIP (.zip)
kk: Шифрленген ZIP (.zip)

en: Password-protected ZIP, must be installed on Windows and Mac.
kk: Парольмен қорғалған ZIP, Windows және Mac-та орнатылған болуы тиіс.

en: Smaller archives but Linux and Mac only.
kk: Кішірек архивтер, бірақ, тек Linux және Mac үшін.

en: Smaller archives but must be installed on Windows and Mac.
kk: Кішірек архивтер, бірақ, Linux және Mac-та орнатылған болуы тиіс.

en: Since %s
kk: %s бастап

en: Details: %s
kk: Ақпараты: %s

en: There was an error launching the app.
kk: Қолданбаны жөнелту кезінде қате орын алды.

en: Details: The proxy has not been created.
kk: Ақпараты: Прокси жасалмаған.

en: Copy _Anyway
kk: Со_нда да көшіру

en: Proceed _Anyway
kk: Со_нда да жалғастыру

en: Empty _Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: _Merge
kk: Бірі_ктіру

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: S_kip All
kk: Бар_лығын аттап кету

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Skip Files
kk: Файлдарды аттап _кету

en: Delete _All
kk: Барлығын ө_шіру

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: _Move Here
kk: О_сында жылжыту

en: _Copy Here
kk: _Осында көшіру

en: _Link Here
kk: Ос_ында сілтеме жасау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Dropped Image
kk: Тасталған сурет

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of “%s”.
kk: Сізде "%s" құрамасын қарау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: “%s” could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
kk: "%s" табылмады. Мүмкін, ол өшірілген.

en: Sorry, could not display all the contents of “%s”: %s
kk: Кешіріңіз, "%s" құрамасының барлығын көрсету мүмкін емес: %s

en: This location could not be displayed.
kk: Бұл орналасуды көрсету мүмкін емес.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of “%s”.
kk: Сізде "%s" тобын өзгерту үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of “%s”: %s
kk: Кешіріңіз, "%s" тобын өзгерту мүмкін емес: %s

en: The group could not be changed.
kk: Топты өзгерту мүмкін емес.

en: Sorry, could not change the owner of “%s”: %s
kk: Кешіріңіз, "%s" иесін өзгерту мүмкін емес: %s

en: The owner could not be changed.
kk: Иесін өзгерту мүмкін емес.

en: Sorry, could not change the permissions of “%s”: %s
kk: Кешіріңіз, "%s" рұқсаттарын өзгерту мүмкін емес: %s

en: The permissions could not be changed.
kk: Рұқсаттарын өзгерту мүмкін емес.

en: The name “%s” is already used in this location. Please use a different name.
kk: "%s" атауы бұл жерде қолдануда болып тұр. Басқа атауын таңдаңыз.

en: There is no “%s” in this location. Perhaps it was just moved or deleted?
kk: Бұл жерде "%s" жоқ болып тұр. Мүмкін, ол жылжытылған не өшірілген?

en: You do not have the permissions necessary to rename “%s”.
kk: Сізде "%s" атауын өзгерту үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: The name “%s” is not valid because it contains the character “%c”. Please use a different name.
kk: "%s" атауы жарамсыз, өйткені оның құрамында "%c" таңбасы бар. Басқа атауын таңдаңыз.

en: The name “%s” is not valid. Please use a different name.
kk: "%s" атауы жарамсыз. Басқа атауын таңдаңыз.

en: The name “%s” is too long. Please use a different name.
kk: "%s" атауы тым ұзын. Басқа атауын таңдаңыз.

en: Could not rename “%s” because a process is using it. If it's open in another application, close it before renaming it.
kk: "%s" атын өзгерту мүмкін емес, өйткені оны қолданып тұрған үрдіс бар болып тұр. Ол басқа қолданбада ашық болып тұрса, атын өзгерту алдында оны жабыңыз.

note: fall through
en: Sorry, could not rename “%s” to “%s”: %s
kk: Кешіріңіз, "%s" атауын "%s" етіп ауыстыру мүмкін емес: %s

en: The item could not be renamed.
kk: Нәрсенің атын ауыстыру мүмкін емес.

en: This file cannot be mounted
kk: Файлды тіркеу мүмкін емес

en: This file cannot be unmounted
kk: Файлды тіркеуден босату мүмкін емес

en: This file cannot be ejected
kk: Бұл файлды шығару мүмкін емес

en: This file cannot be started
kk: Бұл файлды іске қосу мүмкін емес

en: This file cannot be stopped
kk: Бұл файлды тоқтату мүмкін емес

en: Slashes are not allowed in filenames
kk: Файл атауларында көлбеу сызықты қолдануға болмайды

en: Toplevel files cannot be renamed
kk: Жоғары деңгейлі файлдардың атауларын өзгерту мүмкін емес

en: File not found
kk: Файл табылмады

en: Not allowed to set permissions
kk: Рұқсаттарды орнату рұқсат етілмеген

en: Not allowed to set owner
kk: Иесін орнату рұқсат етілмеген

en: Specified owner “%s” doesn’t exist
kk: Көрсетілген "%s" иесі жоқ болып тұр

en: Not allowed to set group
kk: Топты орнату рұқсат етілмеген

en: Specified group “%s” doesn’t exist
kk: Көрсетілген "%s'" тобы жоқ болып тұр

note: Translators: This is a username followed by "(You)" to indicate the file is owned by the current user
en: %s (You)
kk: %s (Сіз)

en: %'u item | %'u items
kk[0]: %'u нәрсе

en: %'u folder | %'u folders
kk[0]: %'u бума

en: %'u file | %'u files
kk[0]: %'u файл

en: %s byte | %s bytes
kk[0]: %s байт

note: This means no contents at all were readable
en: ? bytes
kk: %s байт

note: This means no contents at all were readable
en: ? items
kk: ? нәрсе

note: Translators: This about a file type.
en: Unknown type
kk: Белгісіз түрі

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Program
kk: Бағдарлама

en: Audio
kk: Аудио

en: Font
kk: Қаріп

en: Image
kk: Сурет

en: Archive
kk: Архив

en: Markup
kk: Белгілеу

en: Text
kk: Мәтін

en: Video
kk: Видео

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Document
kk: Құжат

en: Presentation
kk: Презентация

en: Spreadsheet
kk: Кесте

note: Refers to a file type which is known but not one of the basic types
en: Other
kk: Басқалар

en: Binary
kk: Бинарлы

en: Folder
kk: Бума

en: Link
kk: Сілтеме

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). Translators: File name for new symlink. %s is target's name
en: Link to %s
kk: %s үшін сілтеме

en: Link (broken)
kk: Сілтеме (сынық)

note: Translators: This refers to available space in a folder; e.g.: 100 MB Free
en: %s Free
kk: %s бос

[ctx: Role]
note: Translators: This is the role for a folder icon when a screen reader is * used. If a folder is selected, it will say "XXXXXX. Folder"
en: Folder
kk: Бума

[ctx: Role]
note: Translators: This is the role for a file icon when a screen reader is * used. If a file is selected, it will say "XXXXXX. File"
en: File
kk: Файл

[ctx: Role]
note: Translators: when a file is marked with a star, this text * is added at the end of the name when prononunced by a * screen reader, after the role * (e.g. "My documents. Folder. Starred")
en: Starred
kk: Жұлдызшалы

en: Replace When Saving?
kk: Сақтау кезінде алмастыру керек пе?

en: “%s” already exists in “%s”. Saving will replace or overwrite its contents.
kk: "%s" файлы "%s" ішінде бар болып тұр. Сақтау әрекеті оның мазмұнын үстінен жазады.

en: %'d second | %'d seconds
kk[0]: %'d секунд

en: %'d minute | %'d minutes
kk[0]: %'d минут

en: %'d hour | %'d hours
kk[0]: %'d сағат

en: unknown
kk: белгісіз

en: Permanently Delete “%s”?
kk: "%s" толығымен өшіру керек пе?

en: Permanently Delete %'d Selected Item? | Permanently Delete %'d Selected Items?
kk[0]: Таңдалған %'d нәрсені толығымен өшіруді керек пе?

en: Permanently deleted items can not be restored
kk: Толығымен өшірілген нәрселерді қалпына келтіру мүмкін емес

en: Empty Trash?
kk: Қоқыс шелегін тазарту керек пе?

en: All items in the Trash will be permanently deleted
kk: Қоқыс шелегіндегі барлық нәрсе толығымен өшірілетін болады

note: Translators: This action removes a file from Recent
en: Cleared “%s”
kk: "%s" өшірілді

en: Deleted “%s”
kk: "%s" өшірілді

note: Translators: This action removes a file from Recent
en: Clearing “%s”
kk: "%s" өшірілуде

en: Deleting “%s”
kk: "%s" өшірілуде

note: Translators: This action removes file(s) from Recent
en: Cleared %'d file | Cleared %'d files
kk[0]: %'d файл өшірілді

en: Deleted %'d file | Deleted %'d files
kk[0]: %'d файл өшірілді

note: Translators: This action removes file(s) from Recent
en: Clearing %'d file | Clearing %'d files
kk[0]: %'d файл өшірілуде

en: Deleting %'d file | Deleting %'d files
kk[0]: %'d файл өшірілуде

note: To translators: %s will expand to a time duration like "2 minutes". * So the whole thing will be something like "1 / 5 -- 2 hours left (4 files/s)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %s argument).
en: %'d / %'d — %s left | %'d / %'d — %s left
kk[0]: %'d / %'d — %s қалды

en: (%d file/s) | (%d files/s)
kk[0]: (%d файл/сек)

en: Failed to delete all child files
kk: Барлық құрамындағы файлдарды өшіру сәтсіз аяқталды

en: Error while deleting.
kk: Өшіру кезіндегі қате.

en: You do not have sufficient permissions to delete the folder “%s”.
kk: Сізде "%s" бумасын өшіру үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: There was an error deleting the folder “%s”.
kk: "%s" бумасын өшіру кезінде қате орын алды.

en: You do not have sufficient permissions to delete the file “%s”.
kk: Сізде "%s" файлын өшіру үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: There was an error deleting the file “%s”.
kk: "%s" файлын өшіру кезінде қате орын алды.

en: Trashing “%s”
kk: "%s" қоқыс шелегіне тасталуда

en: Trashed “%s”
kk: "%s" қоқыс шелегіне тасталды

en: Trashing %'d file | Trashing %'d files
kk[0]: %'d файл қоқыс шелегіне тасталуда

en: Trashed %'d file | Trashed %'d files
kk[0]: %'d файл қоқыс шелегіне тасталды

note: Translators: %s is a file name
en: “%s” can’t be put in the trash. Do you want to delete it immediately?
kk: "%s" қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес. Оны толығымен өшіруді қалайсыз ба?

en: This remote location does not support sending items to the trash.
kk: Қашықтағы орналасу нәрселерді қоқыс шелегіне тастауды қолдамайды.

en: Trashing Files
kk: Файлдарды қоқыс шелегіне тастау

en: Deleting Files
kk: Файлдарды өшіру

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to eject “%s”
kk: "%s" шығару мүмкін емес

en: Unable to unmount “%s”
kk: "%s" тіркеуден босату мүмкін емес

en: Empty Trash Before Ejecting?
kk: Шығару алдында қоқыс шелегін тазарту керек пе?

en: Empty the trash to free up space on “%s”. All trashed items will be permanently deleted.
kk: "%s" құрылғысында орын босату үшін қоқыс шелегін тазарту. Қоқыс шелегіндегі барлық нәрселер толығымен өшіріледі.

en: Do _Not Empty
kk: Тазарт_пау

note: Translators: This is an action in a dialog to * clear trashed items.
en: _Empty
kk: Та_зарту

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to access “%s”
kk: "%s" файлына қатынау мүмкін емес

en: Preparing to copy %'d file (%s) | Preparing to copy %'d files (%s)
kk[0]: %'d файлды көшіруге дайындау (%s)

en: Preparing to move %'d file (%s) | Preparing to move %'d files (%s)
kk[0]: %'d файлды жылжытуға дайындау (%s)

en: Preparing to delete %'d file (%s) | Preparing to delete %'d files (%s)
kk[0]: %'d файлды өшіруге дайындау (%s)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
kk[0]: %'d файлды қоқыс шелегіне тастауға дайындау

en: Preparing to compress %'d file | Preparing to compress %'d files
kk[0]: %'d файлды сығуға дайындау

en: Error while copying.
kk: Көшіру кезінде қате орын алды.

en: Error while moving.
kk: Жылжыту кезінде қате орын алды.

en: Error while moving files to trash.
kk: Қоқыс шелегіне тастау кезінде қате орын алды.

en: Error while compressing files.
kk: Файлдарды сығу кезінде қате орын алды.

en: Files in the folder “%s” cannot be handled because you do not have permissions to see them.
kk: "%s" бумасындағы файлдарды басқару мүмкін емес, өйткені сізде оларды қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: There was an error getting information about the files in the folder “%s”.
kk: "%s" бумасындағы файлдар жөнінде ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: The folder “%s” cannot be handled because you do not have permissions to read it.
kk: "%s" бумасын басқару мүмкін емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсатыңыз жоқ.

en: There was an error reading the folder “%s”.
kk: "%s" бумасын оқу кезінде қате орын алды.

en: The file “%s” cannot be handled because you do not have permissions to read it.
kk: "%s" файлын басқару мүмкін емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсатыңыз жоқ.

en: There was an error getting information about “%s”.
kk: "%s" туралы ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: Error while copying to “%s”.
kk: "%s" ішіне көшіру кезінде қате орын алды.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
kk: Мақсат бумасына қатынау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: There was an error getting information about the destination.
kk: Мақсат орналасуы туралы ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: The destination is not a folder.
kk: Мақсат орналасуы бума емес.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
kk: Мақсат бумасында бос орын жеткіліксіз. Орынды босату үшін файлдарды өшіріп көріңіз.

en: %s more space is required to copy to the destination.
kk: Мақсат орналасуға көшіру үшін қосымша %s орын керек болып тұр.

en: File too Large for Destination
kk: Файл өлшемі мақсат үшін тым үлкен

en: Files bigger than 4.3 GB cannot be copied onto a FAT filesystem.
kk: 4,3 Гб-тан үлкен файлдарды FAT файлдық жүйесіне көшіру мүмкін емес.

en: The destination is read-only.
kk: Мақсат орны тек оқу үшін қолжетерлік.

en: Moving “%s”
kk: "%s" жылжытуда

en: Moving “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне жылжытылуда

en: Moved “%s”
kk: "%s" жылжытылды

en: Moved “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне жылжытылды

en: Copying “%s”
kk: "%s" көшірілуде

en: Copying “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне көшірілуде

en: Copied “%s”
kk: "%s" көшірілді

en: Copied “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне көшірілді

en: Duplicating “%s”
kk: "%s" көшірмесі жасалуда

en: Duplicated “%s”
kk: "%s" көшірмесі жасалды

en: Moving %'d file | Moving %'d files
kk[0]: %'d файл жылжытылуда

en: Moving %'d file to “%s” | Moving %'d files to “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне жылжытылуда

en: Copying %'d file | Copying %'d files
kk[0]: %'d файл көшірілуде

en: Copying %'d file to “%s” | Copying %'d files to “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне көшірілуде

en: Moved %'d file | Moved %'d files
kk[0]: %'d файл жылжытылды

en: Moved %'d file to “%s” | Moved %'d files to “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне жылжытылды

en: Copied %'d file | Copied %'d files
kk[0]: %'d файл көшірілді

en: Copied %'d file to “%s” | Copied %'d files to “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне көшірілді

en: Duplicating %'d file | Duplicating %'d files
kk[0]: %'d файл көшірмесі жасалуда

en: Duplicating %'d file in “%s” | Duplicating %'d files in “%s”
kk[0]: %'d файл көшірмесі "%s" ішінде жасалуда

en: Duplicated %'d file | Duplicated %'d files
kk[0]: %'d файл көшірмесі жасалды

en: Duplicated %'d file in “%s” | Duplicated %'d files in “%s”
kk[0]: %'d файл көшірмесі "%s" ішінде жасалды

note: To translators: %s will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %s to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kB / 4 MB -- 2 hours left (4 kB/s)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %s argument). To translato
en: %s / %s — %s left (%s/s) | %s / %s — %s left (%s/s)
kk[0]: %s / %s — %s қалды (%s/сек)

note: To translators: %s will expand to a time duration like "2 minutes". * So the whole thing will be something like "1 / 5 -- 2 hours left (4 kB/s)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %s argument).
en: %'d / %'d — %s left (%s/s) | %'d / %'d — %s left (%s/s)
kk[0]: %'d / %'d — %s қалды (%s/сек)

en: The folder “%s” cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
kk: "%s" бумасын көшіру мүмкін емес, өйткені сізде оны мақсат орналасуда жасау үшін рұқсаттарыңыз жетпейді.

en: There was an error creating the folder “%s”.
kk: "%s" бумасын жасау кезінде қате орын алды.

en: Files in the folder “%s” cannot be copied because you do not have permissions to see them.
kk: "%s" бумасындағы файлдарды көшіру мүмкін емес, өйткені сізде оларды қарау үшін рұқсаттарыңыз жетпейді.

en: The folder “%s” cannot be copied because you do not have permissions to read it.
kk: "%s" бумасын көшіру мүмкін емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсаттарыңыз жетпейді.

en: Error while moving “%s”.
kk: "%s" жылжыту кезінде қате орын алды.

en: Could not remove the source folder.
kk: Қайнар көз бумасын өшіру мүмкін емес.

en: You cannot move a folder into itself.
kk: Буманы оның өзінің ішіне жылжытуға болмайды.

en: You cannot copy a folder into itself.
kk: Буманы оның өзінің ішіне көшіуге болмайды.

en: The destination folder is inside the source folder.
kk: Мақсат бумасы қайнар көз бумасының ішінде орналасқан.

en: You cannot move a file over itself.
kk: Файлды оның өзінің үстіне жылжытуға болмайды.

en: You cannot copy a file over itself.
kk: Файлды оның өзінің үстіне көшіруге болмайды.

en: The source file would be overwritten by the destination.
kk: Қайнар көз файлы мақсат файлымен алмастырылады.

en: Error while copying “%s”.
kk: "%s" көшіру кезінде қате орын алды.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %s.
kk: %s ішінен дәл солай аталатын файлды өшіру мүмкін емес.

en: There was an error copying the file into %s.
kk: Файлды %s ішіне көшіру кезінде қате орын алды.

en: Copying Files
kk: Файлдарды көшіру

en: Preparing to move to “%s”
kk: "%s" ішіне жылжытуға дайындау

en: Preparing to move
kk: Жылжытуға дайындау

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
kk[0]: %'d файлды жылжытуға дайындау

en: There was an error moving the file into %s.
kk: Файлды %s ішіне жылжыту кезінде қате орын алды.

en: Moving Files
kk: Файлдарды жылжыту

en: Creating links in “%s”
kk: "%s" ішінде сілтемелерді жасау

en: Creating links
kk: Сілтемелерді жасау

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
kk[0]: %'d файлға сілтеме жасау

en: Error while creating link to %s.
kk: "%s" үшін сілтемені жасау қатесі.

en: Symbolic links only supported for local files
kk: Символдық сілтемелердің тек жергілікті файлдар үшін қолдауы бар

en: The target doesn’t support symbolic links.
kk: Мақсат орналасуы символдық сілтемелерді қолдамайды.

en: There was an error creating the symlink in %s.
kk: %s жерінде символдық сілтемені жасау кезінде қате орын алды.

en: Setting permissions
kk: Рұқсаттарды орнату

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
kk: Атаусыз бума

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
kk: Атаусыз құжат

en: Error while creating directory “%s”.
kk: "%s" бумасын жасау кезінде қате орын алды.

en: Error while creating file “%s”.
kk: "%s" файлын жасау кезінде қате орын алды.

en: There was an error creating the directory in %s.
kk: %s ішінде буманы жасау кезінде қате орын алды.

en: Saving image
kk: Сурет сақталуда

en: Saved image
kk: Сурет сақталды

en: Failed to save image
kk: Суретті сақтау сәтсіз аяқталды

note: Start the timed wait to cancel the rename.
en: Renaming “%s” to “%s”.
kk: "%s" атауын "%s" етіп ауыстыру.

note: Translators: This is used to auto-generate a file name for pasted images from * the clipboard i.e. "Pasted image.png", "Pasted image 1.png", ...
en: Pasted image
kk: Кірістірілген сурет

en: Retrieving clipboard data
kk: Алмасу буфері деректерін алу

en: Retrieving image data
kk: Сурет деректерін алу

en: Emptying Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Verifying destination
kk: Мақсат орналасуды тексеру

en: Extracting “%s”
kk: "%s" тарқатылуда

en: Error extracting “%s”
kk: "%s" тарқату қатесі

en: There was an error while extracting “%s”.
kk: "%s" тарқату кезінде қате орын алды.

en: Not enough free space to extract “%s”
kk: "%s" тарқату үшін бос орын жеткіліксіз

en: Extracted “%s”
kk: "%s" тарқатылды

en: Extracted “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне тарқатылды

en: Extracted %'d file | Extracted %'d files
kk[0]: %'d файл тарқатылды

en: Extracted %'d file to “%s” | Extracted %'d files to “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне тарқатылды

en: Preparing to extract
kk: Тарқатуға дайындау

en: Extracting Files
kk: Файлдарды тарқату

en: Compressing “%s”
kk: "%s" сығу

en: Compressing “%s” into “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне сығылуда

en: Compressing %'d file | Compressing %'d files
kk[0]: %'d файлды сығу

en: Compressing %'d file into “%s” | Compressing %'d files into “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне сығылуда

en: Error compressing “%s”
kk: "%s" сығу қатесі

en: Error compressing “%s” into “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне сығу қатесі

en: Error compressing %'d file | Error compressing %'d files
kk[0]: %'d файлды сығу қатесі

en: Error compressing %'d file into “%s” | Error compressing %'d files into “%s”
kk[0]: %'d файлды "%s" ішіне сығу қатесі

en: There was an error while compressing files.
kk: Файлдарды сығу кезінде қате орын алды.

en: Compressed “%s”
kk: "%s" сығылды

en: Compressed “%s” into “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне сығылды

en: Compressed %'d file | Compressed %'d files
kk[0]: %'d файл сығылды

en: Compressed %'d file into “%s” | Compressed %'d files into “%s”
kk[0]: %'d файл "%s" ішіне сығылды

en: Compressing Files
kk: Файлдарды сығу

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Undo last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Redo
kk: Қайталау

en: Redo last undone action
kk: Соңғы болдырмаған әрекетті қайталау

en: Move %d item back to “%s” | Move %d items back to “%s”
kk[0]: %d нәрсені кері "%s" ішіне жылжыту

en: Move %d item to “%s” | Move %d items to “%s”
kk[0]: %d нәрсені "%s" ішіне жылжыту

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
kk[0]: %d нәрсені жылжытуды болд_ырмау

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
kk[0]: %d нәрсені жылжытуды қа_йталау

en: Move “%s” back to “%s”
kk: "%s" кері "%s" ішіне жылжыту

en: Move “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне жылжыту

en: _Undo Move
kk: Жылжытуды бол_дырмау

en: _Redo Move
kk: Жы_лжытуды қайталау

en: _Undo Restore From Trash
kk: Қоқыс шелегінен қайтаруды болд_ырмау

en: _Redo Restore From Trash
kk: Қоқыс шелегінен қайтаруды қа_йталау

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
kk[0]: %d нәрсені қоқыс шелегіне қайта тастау

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
kk[0]: %d нәрсені қоқыс шелегінен қайтару

en: Move “%s” back to trash
kk: "%s" кері қоқыс шелегіне жылжыту

en: Restore “%s” from trash
kk: "%s" қоқыс шелегінен қайтару

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
kk[0]: %d көшірілген нәрсені өшіру

en: Copy %d item to “%s” | Copy %d items to “%s”
kk[0]: %d нәрсені "%s" ішіне көшіру

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
kk[0]: %d нәрсені көшіруді болд_ырмау

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
kk[0]: %d нәрсені көшіруді қа_йталау

en: Delete “%s”
kk: "%s" өшіру

en: Copy “%s” to “%s”
kk: "%s" "%s" ішіне көшіру

en: _Undo Copy
kk: Көшіруді бол_дырмау

en: _Redo Copy
kk: Көшіруді қа_йталау

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
kk[0]: %d көшірме жасалған нәрсені өшіру

en: Duplicate %d item in “%s” | Duplicate %d items in “%s”
kk[0]: %d нәрсені "%s" ішінде қосарлау

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
kk[0]: %d нәрсенің көшірмесін жасауды болд_ырмау

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
kk[0]: %d нәрсенің көшірмесін жасауды қа_йталау

en: Duplicate “%s” in “%s”
kk: "%s" "%s" ішінде қосарлау

en: _Undo Duplicate
kk: Көшірмені жасауды болд_ырмау

en: _Redo Duplicate
kk: Көшірмені жасауды қа_йталау

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
kk[0]: %d нәрсеге сілтемелерді өшіру

en: Create links to %d item | Create links to %d items
kk[0]: %d нәрсеге сілтемені жасау

en: Delete link to “%s”
kk: "%s" үшін сілтемені өшіру

en: Create link to “%s”
kk: "%s" үшін сілтемені жасау

en: _Undo Create Link
kk: Сілтемені жасауды болд_ырмау

en: _Redo Create Link
kk: Сілтемені жасауды қа_йталау

en: Create an empty file “%s”
kk: "%s" бос файлын жасау

en: _Undo Create Empty File
kk: Бос файлды жасауды болд_ырмау

en: _Redo Create Empty File
kk: Бос файлды жасауды қа_йталау

en: Create a new folder “%s”
kk: Жаңа "%s" бумасын жасау

en: _Undo Create Folder
kk: Буманы жасауды б_олдырмау

en: _Redo Create Folder
kk: Буманы жасауды қа_йталау

en: Create new file “%s” from template
kk: Жаңа "%s" файлын үлгіден жасау

en: _Undo Create From Template
kk: Үлгіден жасауды болд_ырмау

en: _Redo Create From Template
kk: Үлгіден жасауды қа_йталау

en: Rename “%s” as “%s”
kk: "%s" атауын "%s" етіп ауыстыру

en: _Undo Rename
kk: Атын ауыстыруды болд_ырмау

en: _Redo Rename
kk: Атын ауыстыруды қа_йталау

en: Batch rename %d file | Batch rename %d files
kk[0]: %d файл атын топтап ауыстыру

en: _Undo Batch Rename
kk: Топтап атын ауыстыруды болд_ырмау

en: _Redo Batch Rename
kk: Топтат атын ауыстыруды қа_йталау

en: Unstar %d file | Unstar %d files
kk[0]: %'d файлдан жұлдызшаны алып тастау

en: Star %d file | Star %d files
kk[0]: %'d файлға жұлдызшаны орнату

en: _Undo Starring
kk: Жұлдызшалы қ_ылуды болдырмау

en: _Redo Starring
kk: Жұлдызшалы қ_ылуды қайталау

en: _Undo Unstarring
kk: Жұлдызшалы е_мес қылуды болдырмау

en: _Redo Unstarring
kk: Жұлдызшалы е_мес қылуды қайталау

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
kk[0]: %d нәрсені қоқыс шелегіне тастау

en: Restore “%s” to “%s”
kk: "%s" атауын "%s" етіп қалпына келтіру

en: Move “%s” to trash
kk: "%s" қоқыс шелегіне тастау

en: _Undo Trash
kk: Қоқыс шелегіне тастауды болд_ырмау

en: _Redo Trash
kk: Қоқыс шелегіне тастауды қа_йталау

en: Restore original permissions of items enclosed in “%s”
kk: "%s" ішіндегі нәрселердің бастапқы рұқсаттарын қалпына келтіру

en: Set permissions of items enclosed in “%s”
kk: "%s" ішіндегі нәрселердің рұқсаттарын орнату

en: _Undo Change Permissions
kk: Рұқсаттарды өзгертуді болд_ырмау

en: _Redo Change Permissions
kk: Рұқсаттарды өзгертуді қа_йталау

en: Restore original permissions of “%s”
kk: "%s" бастапқы рұқсаттарын қалпына келтіру

en: Set permissions of “%s”
kk: "%s" рұқсаттарын орнату

en: Restore group of “%s” to “%s”
kk: "%s" үшін топты "%s" етіп қалпына келтіру

en: Set group of “%s” to “%s”
kk: "%s" үшін топты "%s" етіп орнату

en: _Undo Change Group
kk: Топты өзгертуді болд_ырмау

en: _Redo Change Group
kk: Топты өзгертуді қа_йталау

en: Restore owner of “%s” to “%s”
kk: "%s" үшін иесін "%s" етіп қалпына келтіру

en: Set owner of “%s” to “%s”
kk: "%s" иесін "%s" етіп орнату

en: _Undo Change Owner
kk: Иесін өзгертуді болд_ырмау

en: _Redo Change Owner
kk: Иесін өзгертуді қа_йталау

en: _Undo Extract
kk: Тарқатуды болд_ырмау

en: _Redo Extract
kk: Тарқатуды қа_йталау

en: Delete %d extracted file | Delete %d extracted files
kk[0]: %d тарқатылған файлды өшіру

en: Extract “%s”
kk: "%s" тарқату

en: Extract %d file | Extract %d files
kk[0]: %'d файлды тарқату

en: Compress “%s”
kk: "%s" сығу

en: Compress %d file | Compress %d files
kk[0]: %'d файлды сығу

en: _Undo Compress
kk: Сығуды бол_дырмау

en: _Redo Compress
kk: Сығуды қа_йталау

en: Could not determine original location of “%s”
kk: "%s" үшін бастапқы орналасуды анықтау мүмкін емес

en: The item cannot be restored from trash
kk: Нәрсені қоқыс шелегінен қалпына келтіру мүмкін емес

note: translators: these describe the contents of removable media
en: Photo CD
kk: Фото CD

en: Contains digital photos
kk: Цифрлық фотосуреттерді сақтайды

en: Contains music
kk: Музыканы сақтайды

en: Contains software to run
kk: Жөнелтілетін бағд. қамтаманы сақтайды

en: Contains software to install
kk: Орнатылатын бағд. қамтаманы сақтайды

en: Detected as “%s”
kk: "%s" ретінде танылды

note: translators: these describe the contents of removable media
en: Contains music and photos
kk: Музыка және фотосуреттерді сақтайды

en: Contains photos and music
kk: Фотосуреттер және музыканы сақтайды

[ctx: Noun]
note: Translators: This is appended to a file name when a copy of a file is created.
en: Copy
kk: Көшірме

[ctx: Noun]
note: Translators: This is appended to a file name when a copy of an already copied file is created. * `%zu` will be replaced with a number one higher than that of the previous copy.
en: Copy %zu
kk: Көшірме %zu

note: Translators: File name for new symlink. %s is target's name, %zu is number of symlink.
en: Link to %s (%zu)
kk: %s (%zu) үшін сілтеме

en: Folder names cannot contain “/”
kk: Бума аттарында “/” болмауы тиіс

en: File names cannot contain “/”
kk: Файл аттарында “/” болмауы тиіс

en: A folder cannot be called “.”
kk: Буманы “.” деп атауға болмайды

en: A file cannot be called “.”
kk: Файлды “.” деп атауға болмайды

en: A folder cannot be called “..”
kk: Буманы “..” деп атауға болмайды

en: A file cannot be called “..”
kk: Файлды “..” деп атауға болмайды

en: Folder name is too long
kk: Бума аты тым ұзын

en: File name is too long
kk: Файл аты тым ұзын

note: We must warn about the side effect
en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden
kk: Аты “.” белгісінен басталатын бумалар жасырын болады

en: Files with “.” at the beginning of their name are hidden
kk: Аты “.” белгісінен басталатын файлдар жасырын болады

en: A folder with that name already exists
kk: Мұндай аты бар бума бұрыннан бар

en: A file with that name already exists
kk: Мұндай аты бар файл бұрыннан бар

en: Searching…
kk: Іздеу…

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Examples:
kk: Мысалдар:

en: Could not paste files
kk: Файлдарды кірістіру мүмкін емес

en: Cannot paste files into Starred
kk: Файлдарды Жұлдызшалы файлдар ішіне кірістіру мүмкін емес

en: Cannot paste files into Recent
kk: Файлдарды Жуырдағы файлдар ішіне кірістіру мүмкін емес

en: Cannot paste files into Trash
kk: Файлдарды Қоқыс шелегі ішіне кірістіру мүмкін емес

en: Permissions do not allow pasting files in this directory
kk: Рұқсаттар осы бумаға файлдарды кірістіруді рұқсат етпейді

en: “%s” selected
kk: "%s" таңдалды

en: %'d folder selected | %'d folders selected
kk[0]: %'d бума таңдалды

en: (containing %'d item) | (containing %'d items)
kk[0]: (құрамында %'d нәрсе бар)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en: (containing a total of %'d item) | (containing a total of %'d items)
kk[0]: (құрамында жалпы %'d нәрсе бар)

en: %'d item selected | %'d items selected
kk[0]: %'d нәрсе таңдалды

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
kk[0]: %'d басқа нәрсе ерекшеленді

en: Search _Settings
kk: Іздеу ба_птаулары

en: Search _Everywhere
kk: _Барлық жерден іздеу

en: More locations can be added to search in the settings
kk: Іздеу үшін көбірек орналасуларды баптауларда қосуға болады

note: Translators: %s is the name of the search location formatted for display
en: No matches in “%s”
kk: "%s" ішінде сәйкестіктер жоқ

en: No Results Found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Trash is Empty
kk: Қоқыс шелегі бос

en: No Starred Files
kk: Жұлдызшалы файлдар жоқ

en: No Recent Files
kk: Жуырдағы файлдар жоқ

en: No Known Connections
kk: Белгілі байланыстар жоқ

en: Enter an address to connect to a network location.
kk: Желілік орынға байланысу үшін адресті енгізіңіз.

en: Folder is Empty
kk: Бума бос

en: Select Move Destination
kk: Жылжыту мақсатын көрсетіңіз

en: Select Copy Destination
kk: Көшіріп алу мақсатын көрсетіңіз

en: _Select
kk: Таң_дау

en: Select Extract Destination
kk: Тарқату мақсатын көрсетіңіз

en: Error sending email.
kk: Эл. поштаны жіберу қатесі.

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to remove “%s”
kk: "%s" өшіру мүмкін емес

en: Unable to stop drive
kk: Дискті тоқтату мүмкін емес

note: Translators: %s is a file name formatted for display
en: Unable to start “%s”
kk: "%s" іске қосу мүмкін емес

en: New Folder with Selection (%'d Item) | New Folder with Selection (%'d Items)
kk[0]: Таңдалғаннан жаңа буманы жасау (%'d нәрсе)

en: Open With %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Run
kk: Жөнелту

en: Extract
kk: Тарқату

en: Extract to…
kk: Қайда тарқату…

en: Open
kk: Ашу

en: _Start
kk: Ба_стау

en: _Connect
kk: Ба_йланысу

en: _Start Multi-disk Drive
kk: Көпдискті жетекті іске қо_су

en: U_nlock Drive
kk: Жетекті бо_сату

en: Stop Drive
kk: Жетекті тоқтату

en: _Safely Remove Drive
kk: Жетекті қауі_псіз шығару

en: _Disconnect
kk: Ба_йланысты үзу

en: _Stop Multi-disk Drive
kk: Көпдискті жетекті тоқта_ту

en: _Lock Drive
kk: Жетекті б_локтау

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: Dropped Text.txt
kk: Тасталған мәтін.txt

en: Drag and drop is not supported.
kk: Ұстап апару мен тастауға қолдау жоқ.

en: An invalid drag type was used.
kk: Қате тартып апару түрі қолданылды.

[ctx: Stop an ongoing operation]
en: Stop
kk: Тоқтату

en: Content View
kk: Құрама көрінісі

en: View of the current location
kk: Ағымдағы орынның көрінісі

note: Translators: this refers to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions the user has in a directory.
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Network
kk: Желі

en: Starred
kk: Жұлдызшалы

en: Files in the trash are permanently deleted after 1 hour
kk: Қоқыс шелегіндегі файлдар 1 сағаттан кейін толығымен өшіріледі

en: Files in the trash are permanently deleted after %d day | Files in the trash are permanently deleted after %d days
kk[0]: Қоқыс шелегіндегі файлдар %d күннен кейін толығымен өшіріледі

en: Executable files in this folder will appear in the Scripts menu
kk: Бұл бумадағы орындалатын файлдар Скрипттер мәзірінде көрсетіледі

en: This folder is shared over the network
kk: Бұл бума желі арқылы бөлісілген

en: Turn on File Sharing to share this folder over the network
kk: Бұл буманы желі арқылы бөлісу үшін Файдармен ортақ бөлісу мүмкіндігін іске қосыңыз

en: Sharing Settings
kk: Ортақ бөлісу баптаулары

en: Put files in this folder to use them as templates for new documents
kk: Жаңа құжаттар үлгілері ретінде қолдану үшін бұл бумаға файлдарды салыңыз

en: _Learn More
kk: Көбірек бі_лу

en: _Empty Trash…
kk: Қоқыс шелегін та_зарту…

en: _Trash Settings
kk: Қоқ_ыс шелегі баптаулары

en: Clear Entry
kk: Жазбаны тазарту

en: Go to Location
kk: Орналасуға өту

en: Running as root is not supported. Consider running `nautilus admin:///` instead.
kk: Әкімші (root) ретінде іске қосуға қолдау көрсетілмейді. Оның орнына `nautilus admin:///` іске қосып көріңіз.

en: Anything
kk: Кез-келген нәрсе

en: Folders
kk: Бумалар

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Illustration
kk: Бейне

en: Music
kk: Музыка

en: Picture
kk: Сурет

en: Text File
kk: Мәтін файлы

en: This link cannot be used because it has no target.
kk: Сілтемені қолдану мүмкін емес, өйткені оның мақсаты жоқ.

en: This link cannot be used because its target “%s” doesn’t exist.
kk: Сілтемені қолдану мүмкін емес, өйткені оның "%s" мақсаты жоқ болып тұр.

en: The link “%s” is broken. Move it to Trash?
kk: "%s" сілтемесі сынық. Оны қоқыс шелегіне тастау керек пе?

en: Mo_ve to Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: The link “%s” is broken.
kk: "%s" сілтемесі сынық.

en: Are you sure you want to open all files?
kk: Барлық файлдарды ашуды шынымен қалайсыз ба?

en: This will open %d separate tab and window. | This will open %d separate tabs and windows.
kk[0]: Бұл әрекет %d бөлек бет пен терезені ашады.

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
kk[0]: Бұл әрекет %d бөлек бетті ашады.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
kk[0]: Бұл әрекет %d бөлек терезені ашады.

en: _Open All
kk: Барлығын а_шу

en: Could Not Display “%s”
kk: "%s" көрсету мүмкін емес.

en: The file is of an unknown type
kk: Файл түрі белгісіз

en: There is no app installed for “%s” files
kk: "%s" түріндегі файлдары үшін орнатылған қолданба жоқ

en: _Select App
kk: Қолданбаны _таңдау

en: There was an internal error trying to search for apps:
kk: Қолданбаларды іздеу кезінде ішкі қате орын алды:

en: Unable to search for app
kk: Қолданбаны іздеу мүмкін емес

en: _Search in Software
kk: БҚ қолдбасынан і_здеу

en: There is no app installed for “%s” files. Do you want to search for an app to open this file?
kk: "%s" түріндегі файлдары үшін орнатылған қолданба жоқ. Бұл файлды ашу үшін қолданбаны іздеуді қалайсыз ба?

note: if it wasn't cancelled show a dialog
en: Unable to access location
kk: Орналасуға қатынау мүмкін емес

en: Unable to start location
kk: Орналасуды бастау мүмкін емес

en: Opening “%s”.
kk: "%s" ашу.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
kk[0]: %d нәрсе ашылуда.

en: _Close
kk: _Жабу

note: Restore from Cancel to Connect
en: Con_nect
kk: Ба_йланысты орнату

note: Allow to cancel the operation
en: Cance_l
kk: Бас _тарту

en: Unable to get remote server location
kk: Қашықтағы сервер орналасуын алу мүмкін емес

note: Translators: do not translate ftp:// and ftps://
en: ftp:// or ftps://
kk: ftp:// немесе ftps://

note: Translators: do not translate sftp:// and ssh://
en: sftp:// or ssh://
kk: sftp:// немесе ssh://

note: Translators: do not translate dav:// and davs://
en: dav:// or davs://
kk: dav:// немесе davs://

note: Online accounts do not currently have a target URI.
en: Online Account
kk: Желілік тіркелгі

note: Translators: This refers to network places which are currently mounted
en: Connected
kk: Байланысқан

note: Translators: This refers to network servers the user has previously connected to
en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Available on Current Network
kk: Ағымдағы желіде қолжетімді

en: You are trying to replace the destination folder “%s” with a symbolic link.
kk: Сіз "%s" мақсат бумасын символдық сілтемемен алмастыру талабын жасадыңыз.

en: This is not allowed in order to avoid the deletion of the destination folder’s contents.
kk: Бұл мақсат бумасы құрамасын өшіру қаупі салдарынан рұқсат етілмейді.

en: Please rename the symbolic link or press the skip button.
kk: Символдық сілтеме атын өзгертіңіз немесе аттап кету батырмасын басыңыз.

en: Merge folder “%s”?
kk: "%s" бумасын біріктіру керек пе?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
kk: Біріктіру нәтижесінде көшірілетін файлдармен ерегісетін бумадағы кез-келген файлды алмастыру алдында растауды сұрайтын болады.

en: An older folder with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын ескілеу бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: A newer folder with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын жаңалау бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Another folder with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын басқа бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Replace folder “%s”?
kk: "%s" бумасын алмастыру керек пе?

en: Replacing it will remove all files in the folder.
kk: Оны алмастыру нәтижесінде ішіндегі барлық файлдар өшіріледі.

en: A folder with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Replace file “%s”?
kk: "%s" файлын алмастыру керек пе?

en: Replacing it will overwrite its content.
kk: Оны алмастыру нәтижесінде барлық құрамасы үстінен жазылады.

en: An older file with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын ескілеу файл "%s" ішінде бар болып тұр.

en: A newer file with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын жаңалау файл "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
kk: Олай аталатын басқа файл "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Original Folder
kk: Бастапқы бумасы

en: Contents:
kk: Құрамасы:

en: Original File
kk: Бастапқы файл

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Type:
kk: Түрі:

en: Last modified:
kk: Соңғы рет өзгертілген:

en: Merge With
kk: Немен біріктіру

en: Replace With
kk: Немен алмастыру

en: Merge Folder
kk: Буманы біріктіру

en: File and Folder Conflict
kk: Файл және бума бәсекелесі

en: File Conflict
kk: Файлдар бәсекелесі

en: Password-protected archives are not yet supported. This list contains apps that can open the archive.
kk: Парольмен қорғалған архивтерге әлі қолдау жоқ. Бұл тізімде архивті аша алатын қолданбалар көрсетілген.

en: “%s” is password-protected.
kk: "%s" парольмен қорғалған.

en: Current Folder Menu
kk: Ағымдағы бума мәзірі

note: Translators: This is the label used in the pathbar when seeing * the root directory (also known as /)
en: Operating System
kk: Операциялық жүйе

note: Translators: This is the filesystem root directory (also known * as /) when seen as administrator
en: Administrator Root
kk: Әкімшілік түбірлік бумасы

en: _Open
kk: А_шу

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Open Read-Only
kk: Тек оқу үшін ашу

note: Translators: Both %s will be replaced with formatted timestamps.
en: Examples: “%s”, “%s”
kk: Мысалдар: "%s", "%s"

en: Single-Click
kk: Дара шерту

en: Double-Click
kk: Қос шерту

en: On This Device Only
kk: Тек осы құрылғыда

en: All Locations
kk: Барлық орналасулар

en: Never
kk: Ешқашан

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Folders
kk: Барлық бумалар

en: Cancelled
kk: Бас тартылған

en: Preparing
kk: Дайындау

note: Translators: This describes an operation, such as copying or compressing files, as being completed.
en: Operation Completed
kk: Әрекет аяқталды

en: File Operations
kk: Файл әрекеттері

en: Show Details
kk: Көбірек ақпарат шығару

en: %'d file operation active | %'d file operations active
kk[0]: %'d файлмен әрекет белсенді

en: All file operations have been completed
kk: Файлдармен барлық әрекеттер аяқталды

en: Read and Write
kk: Оқу мен жазу

en: Create and Delete Files
kk: Файлдарды жасау және өшіру

en: Read and Write, No Access
kk: Оқу/жазу, рұқсат жоқ

en: Read-Only
kk: Тек оқу

en: Access Files
kk: Файлдарға қол жеткізу

en: List Files Only
kk: Тек файлдарды тізіп көрсету

en: Write-Only
kk: Тек жазу

en: Write-Only, No Access
kk: Тек жазу, рұқсат жоқ

en: Access-Only
kk: Тек қол жеткізу

en: Custom icon removed
kk: Таңдауыңызша таңбаша өшірілді

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
kk: Бір уақытта бірден көп таңдауыңызша таңбашаны тағайындай алмайсыз!

en: Please drop just one image to set a custom icon.
kk: Таңдауыңызша таңбашаны жасау үшін тек бір суретті тартып апарып, тастаңыз.

en: The file that you dropped is not local.
kk: Сіз тастаған файл жергілікті емес.

en: You can only use local images as custom icons.
kk: Таңдауыңызша таңбаша ретінде тек жергілікті суреттерді қолдануға болады.

en: The file that you dropped is not an image.
kk: Сіз тастаған файл сурет емес болып тұр.

note: Unmarks a file as starred (starred)
en: Unstar
kk: Жұлдызшаны алып тастау

[ctx: Verb]
en: Star
kk: Жұлдызша орнату

en: %d Selected Item | %d Selected Items
kk[0]: %d таңдалған элемент

en: Cancel Group Change?
kk: Топты ауыстырудан бас тарту керек пе?

en: Cancel Owner Change?
kk: Иесін ауыстырудан бас тарту керек пе?

en: Multiple
kk: Бірнеше

en: Empty folder
kk: Бос бума

en: Contents unreadable
kk: Құраманы оқу мүмкін емес

en: %'d item, with size %s | %'d items, totalling %s
kk[0]: %'d нәрсе, жалпы өлшемі %s

en: (some contents unreadable)
kk: (құраманың бір бөлігін оқу мүмкін емес)

note: Translators: %s will be filled with a filesystem type, such as 'ext4' or 'msdos'.
en: %s Filesystem
kk: %s файлдық жүйесі

en: The permissions of “%s” could not be determined.
kk: "%s" рұқсаттарын анықтау мүмкін емес.

en: Select Custom Icon
kk: Таңдауыңызша таңбашаны көрсетіңіз

en: Search may be slow and will not include subfolders or file contents
kk: Іздеу әрекеті баяу болуы мүмкін және ішкі бумалар мен файлдар мазмұндарын қамтымайтын болады

en: Search may be slow and will not include file contents
kk: Іздеу әрекеті баяу болуы мүмкін және файлдар мазмұндарын қамтымайтын болады

en: Remote Location
kk: Қашықтағы орналасу

en: External Drive
kk: Сыртқы жетек

en: Folder Not in Search Locations
kk: Бума іздеу орналасулары тізімінде емес

en: Subfolders Not in Search Locations
kk: Ішкі бума іздеулер орналасулары тізімінде емес

en: Some subfolders will not be included in search results
kk: Кейбір ішкі бумалар іздеу нәтижелеріне қосылмайтын болады

en: Search will be slower and will not include file contents for some folders
kk: Іздеу баяулау болады және кейбір бумалар үшін файлдар мазмұндарын қамтымайтын болады

note: translators: This opens the search panel in the Settings app.
en: _Search Settings
kk: Іздеу _баптаулары

en: Filter Search Results
kk: Іздеу нәтижелерін сүзгілеу

en: Search Information
kk: Ақпаратын іздеу

en: Search current folder
kk: Ағымдағы бумадан іздеу

en: Search everywhere
kk: Барлық жерден іздеу

en: Rename Folder
kk: Бума атын өзгерту

en: Rename File
kk: Файл атын өзгерту

en: Search for “%s”
kk: "%s" іздеу

en: Date Used
kk: Қолданылған күні

en: Date Created
kk: Жасалған күні

en: Date Modified
kk: Өзгертілген күні

note: trash
en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Eject
kk: Шығару

en: Unmount
kk: Тіркеуден шығару

note: translators: %s is the name of a cloud provider for files
en: Open %s
kk: %s ашу

en: Open Personal Folder
kk: Жеке буманы ашу

en: Recent
kk: Жуырдағы

en: Recent Files
kk: Жуырдағы файлдар

en: Starred Files
kk: Жұлдызшалы файлдар

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Open the contents of your desktop in a folder
kk: Жұмыс үстеліңіздің құрамасын бумада ашу

en: Open Network Locations
kk: Желілік орындарды ашу

en: Open Trash
kk: Қоқыс шелегін ашу

en: Mount and Open “%s”
kk: "%s" тіркеу және ашу

en: New bookmark
kk: Жаңа бетбелгі

en: Add a new bookmark
kk: Жаңа бетбелгіні қосу

note: Translators: This means that unlocking an encrypted storage * device failed. %s is the name of the device.
en: Error unlocking “%s”
kk: "%s" босату қатесі

en: This name is already taken
kk: Бұл атау қолдануда болып тұр

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: Unable to stop “%s”
kk: "%s" тоқтату мүмкін емес

en: Unable to poll “%s” for media changes
kk: “%s” тасушы өзгерістеріне бақылау мүмкін емес

en: Open in New _Tab
kk: Жаңа бе_тте ашу

en: Open in New _Window
kk: Жаңа тере_зеде ашу

en: _Remove from Bookmarks
kk: Бетбелгілерден ө_шіру

en: File History _Settings…
kk: Файл тарихы ба_птаулары…

en: Trash _Settings…
kk: Қоқ_ыс шелегі баптаулары…

en: _Mount
kk: Ті_ркеу

en: _Unmount
kk: _Тіркеуден шығару

en: _Eject
kk: Ш_ығару

en: _Detect Media
kk: Тасушыны анық_тау

en: _Power On
kk: І_ске қосу

en: _Connect Drive
kk: Жетекті байланы_стыру

en: _Start Multi-disk Device
kk: Көпдискті құралғыны іске қо_су

en: _Unlock Device
kk: Құрылғыны бо_сату

en: _Stop
kk: Т_оқтату

en: _Disconnect Drive
kk: Жетекті а_жырату

en: _Stop Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны т_оқтату

en: _Lock Device
kk: Құрылғыны б_локтау

en: Format…
kk: Пішімдеу…

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Device
kk: Құрылғы

en: Sidebar
kk: Бүйір панелі

en: List of common shortcuts, mountpoints, and bookmarks.
kk: Әдепкі пернетақта жарлықтары, тіркеу нүктелері және бетбелгілер тізімі.

en: starred
kk: жұлдызшаланған

en: unstarred
kk: жұлдызшасы алынған

en: New tab
kk: Жаңа бет

en: Close current view
kk: Ағымдағы көріністі жабу

note: Translators: only one item has been moved to trash and %s is its name.
en: “%s” moved to trash
kk: "%s" қоқыс шелегіне тасталды

note: Translators: one or more items might have been moved to trash, and %d * is the count.
en: %d file moved to trash | %d files moved to trash
kk[0]: %d файл қоқыс шелегіне тасталды

note: Translators: one item has been unstarred and %s is its name.
en: “%s” unstarred
kk: "%s" жұлдызшасы өшірілді

note: Translators: one or more items have been unstarred, and %d * is the count.
en: %d file unstarred | %d files unstarred
kk[0]: %d файлдан жұлдызша өшірілді

en: _Redo
kk: Қай_талау

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: No plugins currently installed.
kk: Ағымдағы уақытта плагиндер орнатылмаған.

en: Currently installed plugins:
kk: Ағымдағы уақытта орнатылған плагиндер:

en: For bug testing only, the following command can be used:
kk: Тек ақаулықтарды сынау үшін, келесі команданы пайдалануға болады:

en: Parent folder
kk: Аталық бумасы

en: Back
kk: Артқа

en: Forward
kk: Алға

en: Search Everywhere
kk: Барлық жерден іздеу

en: Find files and folders in all search locations
kk: Барлық іздеу орналасуларында файлдар мен бумаларды табу

en: Search Settings
kk: Іздеу баптаулары

en: Unable to display the contents of this folder.
kk: Бұл буманың құрамасын көрсету мүмкін емес.

en: This location doesn’t appear to be a folder.
kk: Бұл орналасу бума емес сияқты.

en: Unable to find “%s”. Please check the spelling and try again.
kk: "%s" табу мүмкін емес. Жазылуды тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Unable to find the requested file. Please check the spelling and try again.
kk: Сұралған файлды табу мүмкін емес. Жазылуды тексеріп, қайталап көріңіз.

en: “%s” locations are not supported.
kk: "%s" орналасуларына қолдау жоқ.

en: Unable to handle this kind of location.
kk: Бұл тектес орналасуларды өндеу мүмкін емес.

en: Unable to access the requested location.
kk: Сұралған орналасуға қатынау мүмкін емес.

en: Don’t have permission to access the requested location.
kk: Сұралған орналасуға қатынау үшін рұқсаттар жоқ.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Unable to find the requested location. Please check the spelling or the network settings.
kk: Сұралған орналасуды табу мүмкін емес. Оның дұрыс жазылғанын және желі баптауларын тексеріңіз.

note: This case can be hit when server application is not installed * or is inactive in the system user is trying to connect to.
en: The server has refused the connection. Typically this means that the firewall is blocking access or that the remote service is not running.
kk: Сервер байланысты тайдырды. Әдетте бұл файрволлдың кіруге тыйым салатынын немесе қашықтағы қызметтің іске қосылмағанын білдіреді.

en: Unhandled error message: %s
kk: Өнделмеген қате хабарламасы: %s

en: Open with:
kk: Көмегімен ашу:

en: New _Folder…
kk: Жаңа бу_ма…

en: New _Document
kk: Жаңа құ_жат

en: Open _With…
kk: Кө_мегімен ашу…

en: Open in Consol_e
kk: Консольд_е ашу

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: Paste as _Link
kk: Сі_лтеме ретінде кірістіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Visible Columns…
kk: Кө_рінетін бағандар…

en: _Captions…
kk: _Жазулар…

en: Empty _Trash…
kk: Қ_оқыс шелегін босату…

en: P_roperties
kk: Қас_иеттері

en: _Extract
kk: _Тарқату

en: E_xtract to…
kk: Қайда _тарқату…

en: _Run as a Program
kk: Бағдарлама ретінде _жөнелту

en: _Open Item Location
kk: Н_әрсенің орналасуын ашу

en: _Scripts
kk: Ск_рипттер

en: _Open Scripts Folder
kk: Скрипттер бумасын а_шу

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Move to…
kk: Қайда жылжыту…

en: Copy to…
kk: Қайда көшіру…

en: Rena_me…
kk: Атын ау_ыстыру…

en: _Paste Into Folder
kk: Б_ума ішіне кірістіру

en: Create _Link
kk: Сі_лтемені жасау

en: C_ompress…
kk: С_ығу…

en: Set as Background…
kk: Фон суреті ретінде орнату…

note: Translators: This is the transitive verb meaning 'to send via email' (e.g. 'email this document to Angela).
en: Email…
kk: Эл. пошта…

en: _Delete From Trash…
kk: Қоқыс шелегінен ө_шіру…

en: _Delete Permanently…
kk: _Толығымен өшіру…

en: _Restore From Trash
kk: Қоқыс шелегінен қа_йтару

en: _Remove From Recent
kk: Жуыр_дағы тізімнен өшіру

en: _Copy Address
kk: _Адресті көшіру

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: R_eload
kk: Қайта жүкт_еу

en: St_op
kk: Т_оқтату

en: Add to _Bookmarks
kk: Б_етбелгілерге қосу

en: Remove from _Bookmarks
kk: _Бетбелгілерден өшіру

en: _Star Folder
kk: Буманы _жұлдызшалы ету

en: _Unstar Folder
kk: Буманы жұлдызшалы _емес ету

en: _Copy Location
kk: Орналасуын _көшіріп алу

en: _Open in File Manager
kk: Файлдар басқарушысында а_шу

en: Paste as Lin_k
kk: Сілтеме ретінде _кірістіру

[ctx: Sort Criterion]
note: This is used to sort by name in the toolbar view menu
en: _A-Z
kk: _А-Я

[ctx: Sort Criterion]
note: This is used to sort by name, in descending order in the toolbar view menu
en: _Z-A
kk: _Я-А

en: Last _Modified
kk: Соңғы ө_згертілген

en: _First Modified
kk: Бірінші ө_згертілген

en: _Size
kk: Ө_лшемі

en: _Type
kk: _Түрі

en: Last _Trashed
kk: Соңғы қоқысқа _тасталған

en: Choose an app to open the selected files
kk: Таңдалған файлдарды ашу үшін қолданбаны таңдаңыз

en: Always use for this file type
kk: Бұл файл түрі үшін әрқашан қолдану

en: Automatic Numbers
kk: Автоматты түрде сандар

en: Metadata
kk: Метаақпарат

en: Creation Date
kk: Жасау күні

en: Season Number
kk: Маусым нөмірі

en: Episode Number
kk: Эпизод нөмірі

en: Track Number
kk: Трек нөмірі

en: Artist Name
kk: Әртіс аты

en: Album Name
kk: Альбом аты

en: Original File Name
kk: Бастапқы файл аты

en: Rename _using a template
kk: Үлгі негі_зінде атын ауыстыру

en: Find and replace _text
kk: Мә_тінді іздеу және алмастыру

note: Translators: Translators: This is a noun, not a verb
en: Format
kk: Пішімі

en: Add
kk: Қосу

en: Automatic Numbering Order
kk: Автоматты нөмірлеу реті

[ctx: title]
en: Replace
kk: Алмастыру

en: Existing Text
kk: Бар болып тұрған мәтін

en: Next Conflict
kk: Келесі қақтығыс

en: Previous Conflict
kk: Алдыңғы қақтығыс

en: Visible Columns
kk: Көрінетін бағандар

en: This folder uses custom settings
kk: Бұл бума таңдауыңызша баптауларды қолдануда

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: _Only Apply to Current Folder
kk: Т_ек ағымдағы бума үшін іске асыру

en: Move _Up
kk: Ж_оғары апару

en: Move _Down
kk: Тө_менге жылжыту

en: Compress Files and Folders
kk: Файлдар мен бумаларды сығу

en: C_ompress
kk: С_ығу

en: Archive _Name
kk: Архив а_тауы

en: Co_mpression Method
kk: С_ығу тәсілі

en: Encryption
kk: Шифрлеу

en: Encrypt contents of the archive with a password when the compression method supports password-protection.
kk: Сығу тәсілі парольмен сығу әдісін қолдаған кезде архив мазмұнын парольмен шифрлеу.

en: _Password
kk: _Пароль

en: _Confirm Password
kk: Парольді ра_стау

en: Pick Date
kk: Күнді таңдау

en: Add Date Filter
kk: Күн сүзгісін қосу

en: Filter by Date
kk: Күн бойынша сүзу

en: _Date Range
kk: _Күн аралығы

en: Single Day
kk: Бір күн

en: ± 1 day
kk: ± 1 күн

en: ± 3 days
kk: ± 3 күн

en: ± 7 days
kk: ± 7 күн

en: ± 14 days
kk: ± 14 күн

en: Specify Range
kk: Аралықты көрсету

en: _Date
kk: _Күн

en: Fro_m
kk: Баста_п

en: _To
kk: _Дейін

en: _Filter
kk: _Сүзгілеу

en: Show Sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету

en: New Folder
kk: Жаңа бума

en: Edit File Name
kk: Файл атауын түзету

en: Reset File Name
kk: Файл атауын қалпына келтіру

en: File Name
kk: Файл атауы

[ctx: File Chooser tooltips]
note: Translators: 'Show' is a verb
en: Show Options
kk: Опцияларды көрсету

en: Visible Files Filter
kk: Көрінетін файлдар сүзгісі

en: Select a _new name for the destination
kk: Мақсат үшін _жаңа атын көрсетіңіз

en: R_eset
kk: _Тастау

en: _Apply this action to all files and folders
kk: Бұл әрекетті барлық файлдар және бумаларға іске _асыру

en: Change Permissions for Enclosed Files
kk: Салынған файлдар үшін рұқсаттарды өзгерту

en: C_hange
kk: Ө_згерту

en: _Files
kk: _Файлдар

en: F_olders
kk: Б_умалар

en: Fi_les
kk: Фай_лдар

en: Fol_ders
kk: Бум_алар

en: Others
kk: Басқалар

en: Fil_es
kk: Файл_дар

en: Folde_rs
kk: Бумала_р

en: Select Items Matching
kk: Үлгі бойынша таңдау

en: Pattern
kk: Үлгі

en: Grid View Captions
kk: Тор көрінісінің сипаттамалары

en: Add information to be displayed beneath file and folder names. More information will appear when zooming closer.
kk: Файлдар және бумалар атауларының астында көрсетілетін ақпаратты қосыңыз. Масштабы үлкейген кезде көбірек ақпарат көрсетіледі.

[ctx: the n-th position of an icon caption]
note: Translators: This is an ordinal number
en: Fi_rst
kk: _Бірінші

[ctx: the n-th position of an icon caption]
note: Translators: This is an ordinal number
en: Seco_nd
kk: Екі_нші

[ctx: the n-th position of an icon caption]
note: Translators: This is an ordinal number
en: T_hird
kk: Ү_шінші

en: Full Text Match
kk: Толық мәтіндік сәйкестік

en: Server Addresses
kk: Сервер адрестері

en: Server addresses are made up of a protocol prefix and an address. Examples:
kk: Сервер адресі протокол префиксінен және адрестен тұруы керек. Мысалы:

en: Available Protocols
kk: Қолжетерлік хаттамалар

en: Prefix
kk: Префикс

en: Server address
kk: Сервер адресі

en: Server Address Information
kk: Сервер адресі туралы ақпарат

en: _Folder Name
kk: _Бума атауы

en: _Create
kk: Жа_сау

en: Password Required
kk: Пароль керек

en: Enter password…
kk: Парольді енгізіңіз…

en: General
kk: Жалпы

en: Sort _Folders Before Files
kk: Бу_маларды файлдардың алдына қою

en: _Expandable Folders in List View
kk: Тізім көрінісіндегі а_шылмалы бумалар

en: _Action to Open Items
kk: Элементтерді _ашу әрекеті

en: Optional Context Menu Actions
kk: Қосымша контекстік мәзір әрекеттері

en: Show more actions in the menus. Keyboard shortcuts can be used even if the actions are not shown.
kk: Мәзірлердегі қосымша әрекеттерді көрсету. Әрекеттер көрсетілмесе де пернелер жарлықтарын пайдалануға болады.

en: _Delete Permanently
kk: _Толығымен өшіру

en: Performance
kk: Өнімділік

en: These features may cause slowdowns and excess network usage, especially when browsing files outside this device, such as on a remote server.
kk: Бұл мүмкіндіктер баяулануды және желіні артық пайдалануын тудыруы мүмкін, әсіресе, қашықтағы сервердегі сияқты осы құрылғыдан тыс файлдарды шолу кезінде.

en: Search in Su_bfolders
kk: Ішкі б_умалардан іздеу

en: Show _Thumbnails
kk: Ү_лгілерді көрсету

en: _Count Number of Files in Folders
kk: Бумалардағы файлдар _санын анықтау

en: Date and Time Format
kk: Күн және уақыт пішімі

en: Choose how dates and times are displayed in list and grid views.
kk: Күн мен уақыт белгілері тізім және тор көріністерінде қалай көрсетілетінін таңдаңыз.

en: _Simple
kk: Қарапа_йым

en: Deta_iled
kk: Тол_ығырақ

en: Show File Operations
kk: Файл әрекеттерін көрсету

en: Set Custom Icon
kk: Таңдауыңызша таңбашаны орнату

en: Remove Custom Icon
kk: Таңдауыңызша таңбашаны өшіру

en: Unknown Filesystem
kk: Белгісіз файлдық жүйе

en: total
kk: барлығы

note: Translators: Refers to the capacity of the filesystem
en: used
kk: қолдануда

note: Translators: Refers to the capacity of the filesystem
en: free
kk: бос

note: Translators: Disks refers to GNOME Disks.
en: _Open in Disks
kk: Дисктер көмегімен а_шу

en: _Link Target
kk: Сі_лтеме мақсаты

en: Open the Target's Location
kk: Мақсаттың орнын ашу

en: Parent _Folder
kk: Аталық _бумасы

en: Open Parent Folder
kk: Аталық бумасын ашу

en: _Permissions
kk: _Рұқсаттар

en: _Executable as Program
kk: Бағдарлама ретінде жөн_елтіледі

en: Set Custom Permissions
kk: Таңдауыңызша рұқсаттарды орнату

en: Unknown Permissions
kk: Белгісіз рұқсаттар

en: The permissions of the selected files could not be determined
kk: Таңдалған файлдардың рұқсаттарын анықтау мүмкін емес

en: Only the owner can edit these permissions
kk: Бұл рұқсаттарды тек иесі өзгерте алады

en: _Owner
kk: И_есі

en: Access
kk: Қатынау

en: Folder Access
kk: Бумаға қатынау

en: File Access
kk: Файлға қатынау

en: _Group
kk: _Топ

en: Other Users
kk: Басқа пайдаланушылар

en: Security Context
kk: Қауіпсіздік контексті

en: Change Permissions for _Enclosed Files…
kk: Сал_ынған файлдар үшін рұқсаттарды өзгерту…

en: New Filename
kk: Жаңа файл атауы

en: File Types
kk: Файл түрлері

en: _Audio
kk: _Аудио

en: _Documents
kk: Құжа_ттар

en: _Folders
kk: _Бумалар

en: _Images
kk: _Суреттер

en: _Spreadsheets
kk: _Электрондық кестелер

en: Te_xt
kk: Мә_тін

en: _Videos
kk: _Видеолар

en: Specific Type
kk: Нақты түрі

note: Translators: This refers to a date time
en: Used
kk: Қолданылған

en: _Today
kk: _Бүгін

en: _Yesterday
kk: _Кеше

en: Past _Week
kk: Өткен а_пта

en: Past _Month
kk: Өткен _ай

en: Past Y_ear
kk: Өткен ж_ыл

en: Custom Date Range
kk: Пайдаланушылық күн аралығы

en: Text Matching
kk: Мәтін сәйкестігі

en: _Content & Filename
kk: _Мазмұны мен файл аты

en: Search Inside Files
kk: Файлдар ішінен іздеу

en: _Only Filename
kk: _Тек файл аты

en: Don't Search Inside Files
kk: Файлдар ішінен іздемеу

en: Only Co_ntents
kk: Тек мазмұ_ны

en: Add File Type Filter
kk: Файлдар түрі сүзгісін қосу

en: _Add
kk: Қо_су

en: Search for file types
kk: Файлдар түрлерін іздеу

en: Search File Types
kk: Файлдар түрлерін іздеу

en: Search by type, name, or description
kk: Түрі, аты немесе сипаттамасы бойынша іздеу

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: Search Current Folder
kk: Ағымдағы бумадан іздеу

en: Icon Size
kk: Таңбаша өлшемі

[ctx: menu item]
note: Sort section. The toolbar code assumes this is the second item of this * menu model. Its contents is provided by the view. Translators: a menu item in a group of sorting options in a toolbar menu, with criterions such as "A-Z" or "Last Modified".
en: Sort
kk: Сұрыптау

en: Show _Hidden Files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

en: Captions…
kk: Жазулар…

note: Translators: This is a noun, meaning the options pertaining to the view.
en: View Options
kk: Көрініс опциялары

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

en: New _Tab
kk: Жаңа _бет

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Files
kk: Files тур_алы

en: _New Tab
kk: _Жаңа бет

en: Re_store Closed Tab
kk: Жабылған бетті қа_йта ашу

en: Move Tab to New _Window
kk: Бетті жаңа _терезеге жылжыту

note: Translators: use “Move Tab _Right” for RTL languages
en: Move Tab _Left
kk: Бетті со_лға жылжыту

note: Translators: use “Move Tab _Left” for RTL languages
en: Move Tab _Right
kk: Бетті _оңға жылжыту

en: _Close Tab
kk: Бетті _жабу

en: Close _Other Tabs
kk: Б_асқа беттерді жабу

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

[ctx: shortcuts dialog]
en: Actions
kk: Әрекеттер

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open in New Tab
kk: Жаңа бетте ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open in New Window
kk: Жаңа терезеде ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Item Location (Search and Recent Only)
kk: Нәрсе орналасуын ашу (тек Іздеу және Жуырдағы)

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open With Default App
kk: Үнсіз келісім қолданбасымен ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Current Directory in Console
kk: Ағымдағы буманы консольде ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Current Folder Menu
kk: Ағымдағы бума мәзірін ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Context Menu
kk: Контекстік мәзірді ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Create Folder
kk: Буманы жасау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Paste
kk: Кірістіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Rename
kk: Атын өзгерту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Undo
kk: Болдырмау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Redo
kk: Қайталау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move to Trash
kk: Қоқыс шелегіне тастау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Delete Permanently
kk: Толығымен өшіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Create Link to Copied Item
kk: Көшірілген элементке сілтеме жасау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Create Link to Selected Item
kk: Таңдалған элементке сілтеме жасау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Item Properties
kk: Элемент қасиеттерін көрсету

[ctx: shortcuts dialog]
en: Bookmark Current Location
kk: Ағымдағы орналасуды бетбелгілерге қосу

[ctx: shortcuts dialog]
en: View
kk: Көрініс

[ctx: shortcuts dialog]
en: Zoom In
kk: Үлкейту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reset Zoom
kk: Масштабты тастау

[ctx: shortcuts dialog]
en: List View
kk: Тізім көрінісі

[ctx: shortcuts dialog]
en: Grid View
kk: Тор көрінісі

[ctx: shortcuts dialog]
en: Refresh View
kk: Көріністі жаңарту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Expand Folder
kk: Буманы жазық қылу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Collapse Folder
kk: Буманы қайыру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show/Hide Hidden Files
kk: Жасырын файлдарды көрсету/жасыру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show/Hide Sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету/жасыру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select
kk: Таңдау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select All
kk: Барлығын таңдау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Invert Selection
kk: Таңдауды терістеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select Items Matching
kk: Үлгі бойынша таңдау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Back
kk: Артқа өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Forward
kk: Алға өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Up
kk: Жоғары өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Down
kk: Төмен өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Home Folder
kk: Үй бумасына өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Enter Location
kk: Орналасуды енгізу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Location Bar With Root Location
kk: Түбірлік бумасы бар орналасу жолағы

[ctx: shortcuts dialog]
en: Location Bar With Home Location
kk: Үй бумасы бар орналасу жолағы

[ctx: shortcuts dialog]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Search Everywhere
kk: Барлық жерден іздеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Search Current Folder
kk: Ағымдағы бумадан іздеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Windows & Tabs
kk: Терезелер және беттер

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Window
kk: Жаңа терезе

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Tab
kk: Жаңа бет

[ctx: shortcuts dialog]
en: Close Window or Tab
kk: Терезені немесе бетті жабу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Restore Closed Tab
kk: Жабылған бетті қалпына келтіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Previous Tab
kk: Алдыңғы бетке өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Next Tab
kk: Келесі бетке өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Tab
kk: Бетті ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move Tab Left
kk: Бетті солға жылжыту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move Tab Right
kk: Бетті оңға жылжыту

[ctx: shortcuts dialog]
en: App
kk: Қолданба

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Preferences
kk: Баптауларды көрсету

[ctx: shortcuts dialog]
en: Shortcuts
kk: Жарлықтар

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcuts dialog]
en: Quit
kk: Шығу
