ncmpc - en to lt translation catalogue (262 entries)

en: Key %s assigned to %s and %s
lt: Klavišas %s priskirtas %s ir %s

en: Chat
lt: Pokalbiai

en: Your message
lt: Tavo žinutė

en: Message could not be sent
lt: Žinutės nepavyko išsiųsti

en: Key configuration screen
lt: Klavišų konfigūracijos ekranas

en: Quit
lt: Išeiti

en: Move cursor up
lt: Perkelti žymeklį aukštyn

en: Move cursor down
lt: Perkelti žymeklį žemyn

en: Move cursor to the top of screen
lt: Perkelti žymeklį į ekrano viršų

en: Move cursor to the middle of screen
lt: Perkelti žymeklį į ekrano vidurį

en: Move cursor to the bottom of screen
lt: Perkelti žymeklį į ekrano apačią

en: Move cursor to the top of the list
lt: Perkelti žymeklį į sąrašo viršų

en: Move cursor to the bottom of the list
lt: Perkelti žymeklį į sąrašo apačią

en: Page up
lt: Puslapis aukštyn

en: Page down
lt: Puslapis žemyn

en: Range selection
lt: Diapazono pasirinkimas

en: Scroll down one line
lt: Slinkti viena eilute žemyn

en: Scroll up one line
lt: Slinkti viena eilute aukštyn

en: Scroll up half a screen
lt: Slinkti aukštyn pusę ekrano

en: Scroll down half a screen
lt: Slinkti žemyn pusę ekrano

en: Select currently playing song
lt: Pasirinkti šiuo metu leidžiamą dainą

en: Help screen
lt: Žinyno ekranas

en: Queue screen
lt: Eilės ekranas

en: Browse screen
lt: Naršymo ekranas

en: Play/Enter directory
lt: Groti/eiti į katalogą

en: Pause
lt: Pauzė

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Crop
lt: Apkarpyti

en: Next track
lt: Kitas kūrinys

en: Previous track
lt: Ankstesnis kūrinys

en: Seek forward
lt: Persukti pirmyn

en: Seek backward
lt: Persukti atgal

en: Increase volume
lt: Padidinti garsą

en: Decrease volume
lt: Sumažinti garsą

en: Select/deselect song in queue
lt: Pasirinkti/panaikinti dainos pasirinkimą eilėje

en: Select all listed items
lt: Pasirinkti visus išvardintus elementus

en: Delete song from queue
lt: Ištrinti dainą iš eilės

en: Shuffle queue
lt: Maišyti eilę

en: Clear queue
lt: Išvalyti eilę

en: Toggle repeat mode
lt: Perjungti kartojimo režimą

en: Toggle random mode
lt: Perjungti atsitiktinį režimą

en: Toggle single mode
lt: Perjungti vienos dainos režimą

en: Toggle consume mode
lt: Perjungti panaikinimo iš eilės po perklausimo režimą

en: Toggle crossfade mode
lt: Perjungti kryžminimo režimą

en: Start a music database update
lt: Pradėti muzikos duomenų bazės atnaujinimą

en: Save queue
lt: Išsaugoti eilę

en: Append song to queue
lt: Įtraukti dainą į eilę

en: Go to root directory
lt: Eiti į šakninį katalogą

en: Go to parent directory
lt: Eiti į pirminį katalogą

en: Locate song in browser
lt: Surasti dainą naršyklėje

en: Move item up
lt: Perkelti elementą aukštyn

en: Move item down
lt: Perkelti elementą žemyn

en: Refresh screen
lt: Atnaujinti ekraną

note: translators: toggle between wrapping and non-wrapping search
en: Toggle find mode
lt: Perjungti paieškos režimą

note: translators: the auto center mode always centers the song currently being played
en: Toggle auto center mode
lt: Perjungti automatinio centravimo režimą

en: Next screen
lt: Kitas ekranas

en: Previous screen
lt: Ankstesnis ekranas

en: Swap to most recent screen
lt: Perjungti į paskiausią ekraną

en: Forward find
lt: Rasti toliau

en: Forward find next
lt: Rasti toliau sekantį

en: Backward find
lt: Rasti prieš tai

en: Backward find previous
lt: Rasti prieš tai sekantį

note: translators: this queries the user for a string * and jumps directly (while the user is typing) * to the entry which begins with this string
en: Jump to
lt: Pereiti prie

en: Library page
lt: Bibliotekos puslapis

en: Search screen
lt: Paieškos ekranas

en: Change search mode
lt: Pakeiskite paieškos režimą

en: View the selected and the currently playing song
lt: Peržiūrėti pasirinktą ir šiuo metu grojamą dainą

en: Lyrics screen
lt: Dainos teksto ekranas

note: translators: interrupt the current background action, e.g. stop loading lyrics from the internet
en: Interrupt action
lt: Nutraukti veiksmą

en: Update Lyrics
lt: Atnaujinti dainos tekstą

en: Edit the current item
lt: Redaguoti dabartinį elementą

en: Outputs screen
lt: Išvesties ekranas

en: Chat screen
lt: Pokalbių ekranas

en: Word expected
lt: Laukiamas žodis

en: Malformed hotkey definition
lt: Netinkamai suformuota sparčiojo klavišo apibrėžtis

note: the hotkey configuration line is incomplete
en: Incomplete hotkey configuration
lt: Nebaigta sparčiųjų klavišų konfigūracija

note: the hotkey configuration contains an unknown command
en: Unknown command
lt: Nežinoma komanda

note: translators: ncmpc supports displaying the "elapsed" or "remaining" time of a song being played; in this case, the configuration file contained an invalid setting
en: Bad time display type
lt: Netinkamas laiko rodymo tipas

note: an equals sign '=' was expected while parsing a configuration file line
en: Missing '='
lt: Trūksta „=“

en: Bad color name
lt: Blogas spalvos pavadinimas

en: Incomplete color definition
lt: Nebaigtas spalvos apibrėžimas

en: Invalid number
lt: Netinkamas skaičius

en: Malformed color definition
lt: Netinkamai suformuotas spalvos apibrėžimas

note: an unknown screen name was specified in the configuration file
en: Unknown screen name
lt: Nežinomas ekrano pavadinimas

en: Unknown MPD tag
lt: Nežinoma MPD žyma

en: Invalid search mode
lt: Netinkamas paieškos režimas

en: Unknown search mode
lt: Nežinomas paieškos režimas

en: Unknown configuration parameter
lt: Nežinomas konfigūracijos parametras

en: Terminal lacks support for changing colors
lt: Terminale nėra spalvų keitimo palaikymo

note: translators: the "delete" command is only possible for playlists; the user attempted to delete a song or a directory or something else
en: Deleting this item is not possible
lt: Šio elemento ištrinti neįmanoma

en: Delete playlist %s?
lt: Ištrinti grojaraštį %s?

note: translators: a dialog was aborted by the user
en: Aborted
lt: Nutraukta

note: translators: MPD deleted the playlist, as requested by the user
en: Playlist deleted
lt: Grojaraštis ištrintas

note: translators: caption of the browser screen
en: Browse
lt: Naršyti

en: Loading playlist '%s'
lt: Įkeliamas grojaraštis „%s“

en: Adding '%s' to queue
lt: „%s“ įtraukiama į eilę

en: Movement
lt: Judėjimas

en: Global
lt: Visuotiniai

en: Play
lt: Groti

en: Center
lt: Centruoti

en: Enter directory/Select and play song
lt: Įeiti į katalogą/pasirinkti ir paleisti dainą

en: Delete playlist
lt: Ištrinti grojaraštį

en: New search
lt: Nauja paieška

en: Select and play
lt: Pasirinkti ir groti

en: View Lyrics
lt: Peržiūrėti dainos tekstą

en: (Re)load lyrics
lt: (Iš naujo) įkelti dainos žodžius

note: to translators: this hotkey aborts the retrieval of lyrics from the server
en: Interrupt retrieval
lt: Nutraukti gavimą

en: Download lyrics for currently playing song
lt: Atsisiųsti šiuo metu grojamos dainos žodžius

en: Add or edit lyrics
lt: Pridėti arba redaguoti dainos tekstą

en: Save lyrics
lt: Išsaugoti dainos žodžius

en: Delete saved lyrics
lt: Ištrinti išsaugotus dainų tekstus

en: Enable/disable output
lt: Įjungti/išjungti išvestį

en: Write a message
lt: Rašyti žinutę

en: Keydef screen
lt: Klavišų priskyrimo ekranas

en: Edit keydefs for selected command
lt: Redaguoti pasirinktos komandos klavišų nustatymus

en: Remove selected keydef
lt: Pašalinti pasirinktą klaviatūros klavišo nustatymą

en: Add a keydef
lt: Pridėti klavišo nustatymą

en: Go up a level
lt: Pakilti vienu lygiu

en: Apply and save changes
lt: Taikyti ir išsaugoti pakeitimus

en: Help
lt: Pagalba

en: y
lt: t

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Enter new key for %s:
lt: Įveskite naują %s klavišą:

en: Ctrl-Space can't be used
lt: Ctrl-Space negalima naudoti

en: Error: key %s is already used for %s
lt: Klaida: klavišas %s jau naudojamas %s

en: Assigned %s to %s
lt: %s priskirta %s

en: Add new key
lt: Pridėti naują klavišą

en: Edit keys for %s
lt: Redaguoti %s klavišus

en: You have new key bindings
lt: Turite naujus klavišų susiejimus

en: Keybindings unchanged.
lt: Klavišų sąsajos nepakeistos.

en: Unable to write configuration
lt: Nepavyksta įrašyti konfigūracijos

en: Error
lt: Klaida

en: Wrote %s
lt: Parašė %s

en: ===> Apply key bindings
lt: ===> Taikyti klavišų susiejimus

en: ===> Apply & Save key bindings
lt: ===> Taikyti ir išsaugoti klavišų susiejimus

en: Edit key bindings
lt: Redaguoti klavišų susiejimus

en: Note: Did you forget to 'Apply' your changes?
lt: Pastaba: ar pamiršote „Taikyti“ pakeitimus?

en: Keys
lt: Klavišai

en: Undefined
lt: Neapibrėžta

en: Space
lt: Tarpas

en: Up
lt: Rodyklė aukštyn

en: Down
lt: Rodyklė žemyn

en: Left
lt: Rodyklė kairėn

en: Right
lt: Rodyklė dešinėn

en: PageDown
lt: Puslapis žemyn

en: PageUp
lt: Puslapis aukštyn

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Albums
lt: Albumai

en: All
lt: Viskas

en: Songs
lt: Dainos

en: Library
lt: Biblioteka

en: Range selection disabled
lt: Diapazono pasirinkimas išjungtas

en: Range selection enabled
lt: Diapazono pasirinkimas įjungtas

note: translators: no lyrics were found for the song
en: No lyrics
lt: Nėra dainų žodžių

en: Lyrics timeout occurred after %d seconds
lt: Dainų žodžiams skirtasis laikas baigėsi po %d sekundžių

en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

note: translators: this message is displayed while data is retrieved
en: loading...
lt: įkeliama…

en: Editor not configured
lt: Redaktorius nesukonfigūruotas

en: Do you really want to start an editor and edit these lyrics?
lt: Ar tikrai norite paleisti redaktorių ir redaguoti šiuos dainos žodžius?

en: Can't start editor
lt: Nepavyksta paleisti redaktoriaus

en: Editor exited unexpectedly
lt: Redaktorius išsijungė netikėtai

note: lyrics for the song were saved on hard disk
en: Lyrics saved
lt: Dainos žodžiai išsaugoti

en: Lyrics deleted
lt: Dainos žodžiai ištrinti

en: No saved lyrics
lt: Nėra išsaugotų dainų žodžių

en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Error: MPD version %d.%d.%d is too old (%s needed)
lt: Klaida: MPD versija %d.%d.%d yra per sena (reikalinga %s)

en: Switched to partition '%s'
lt: Perjungta į skaidinį „%s“

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Output '%s' enabled
lt: Išvestis „%s“ įjungta

en: Output '%s' disabled
lt: Išvestis „%s“ išjungta

en: Outputs
lt: Išvestys

en: Partition
lt: Skaidinys

en: Create new partition
lt: Sukurti naują skaidinį

en: Shuffled queue
lt: Eilė sumaišyta

en: Cleared queue
lt: Eilė išvalyta

note: get path
en: Add
lt: Pridėti

en: Queue
lt: Eilė

en: Queue on %s
lt: Eilė ties %s

note: query the user for a filename
en: Save queue as
lt: Išsaugoti eilę kaip

en: Replace %s?
lt: Pakeisti %s?

note: success
en: Saved %s
lt: %s išsaugota

en: Database update running
lt: Vykdomas duomenų bazės atnaujinimas

en: Database update of %s started
lt: Pradėtas duomenų bazės %s atnaujinimas

en: Database update started
lt: Duomenų bazės atnaujinimas pradėtas

en: Repeat mode is on
lt: Kartojimo režimas įjungtas

en: Repeat mode is off
lt: Kartojimo režimas išjungtas

en: Random mode is on
lt: Atsitiktinis režimas įjungtas

en: Random mode is off
lt: Atsitiktinis režimas išjungtas

note: "single" mode means that MPD will automatically stop after playing one single song
en: Single mode is on
lt: Vienos dainos rėžimas įjungtas

en: Single mode is off
lt: Vienos dainos rėžimas išjungtas

note: "consume" mode means that MPD removes each song which has finished playing
en: Consume mode is on
lt: Panaikinimo iš eilės po perklausimo rėžimas įjungtas

en: Consume mode is off
lt: Panaikinimo iš eilės po perklausimo rėžimas išjungtas

en: Crossfade %d seconds
lt: Kryžminis perėjimas %d sekundžių

en: Database updated
lt: Duomenų bazė atnaujinta

en: Find mode: Wrapped
lt: Paieškos režimas: ciklinis

en: Find mode: Normal
lt: Radimo režimas: įprastas

en: Auto center mode: On
lt: Automatinio centravimo režimas: įjungtas

en: Auto center mode: Off
lt: Automatinio centravimo režimas: išjungtas

en: Find
lt: Rasti

en: Find backward
lt: Rasti atgal

en: Jump
lt: Peršokti

en: Unable to find '%s'
lt: Nepavyko rasti „%s“

en: Password
lt: Slaptažodis

en: artist
lt: atlikėjas

en: album
lt: albumas

en: title
lt: pavadinimas

en: track
lt: kūrinys

en: name
lt: pavadinimas

en: genre
lt: žanras

en: date
lt: data

en: composer
lt: kompozitorius

en: performer
lt: atlikėjas

en: comment
lt: komentaras

en: file
lt: failas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Album
lt: Albumas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Artist + Title
lt: Atlikėjas + pavadinimas

en: Unrecognized suffix
lt: Neatpažinta priesaga

en: Bad search tag %s
lt: Bloga paieškos žyma %s

en: No argument for search tag %s
lt: Nėra paieškos žymos argumento %s

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search mode: %s
lt: Paieškos režimas: %s

en: Length
lt: Ilgis

en: Position
lt: Pozicija

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Performer
lt: Atlikėjas

en: Disc
lt: Diskas

en: Track
lt: Kūrinys

en: Date
lt: Data

en: Genre
lt: Žanras

en: Comment
lt: Komentaras

en: Path
lt: Kelias

en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

en: Format
lt: Formatas

en: Number of artists
lt: Atlikėjų skaičius

en: Number of albums
lt: Albumų skaičius

en: Number of songs
lt: Dainų skaičius

en: Uptime
lt: Veikimo laikas

en: Most recent db update
lt: Vėliausias db atnaujinimas

en: Playtime
lt: Grojimo laikas

en: DB playtime
lt: DB grojimo laikas

en: Song viewer
lt: Dainų peržiūra

en: MPD statistics
lt: MPD statistika

en: Selected song
lt: Pasirinkta daina

en: Currently playing song
lt: Šiuo metu grojama daina

en: Song
lt: Daina

en: Playing:
lt: Grojama:

en: [Paused]
lt: [Pristabdyta]

en: Unknown color
lt: Nežinoma spalva

en: Unknown color field
lt: Nežinomas spalvos laukas

en: Terminal lacks color capabilities
lt: Terminalas neturi spalvinimo galimybių

en: All tracks
lt: Visi kūriniai

en: year
lt: metai

en: years
lt: m.

en: week
lt: savaitė

en: weeks
lt: sav.

en: day
lt: diena

en: days
lt: d.

en: Volume n/a
lt: Garsas n/a

en: Volume %d%%
lt: Garsas %d%%
