ndisgtk - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
el: Δεν φαίνεται αν η συσκευή είναι παρούσα.

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
el: <b>%s</b>
    Συσκευή παρούσα: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
el: <b>%s</b>
    Μη έγκυρος οδηγός!

en: Please drag an '.inf' file instead.
el: Παρακαλώ σύρετε το αρχείο '.inf'.

en: Could not find a network configuration tool.
el: Δεν μπορεί να βρεθεί ένα εργαλείο ρύθμισης δικτύου.

en: No file selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί αρχείο.

en: Not a valid driver .inf file.
el: Μη έγκυρος οδηγός στο αρχείο .inf

en: Driver is already installed.
el: Ο οδηγός είναι ήδη εγκατεστημένος.

en: Error while installing.
el: Σφάλμα κατά την εγκατάσταση.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
el: Το πρόσθετο δεν μπορεί να φορτωθεί. Το σφάλμα ήταν:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
el: Είναι το πρόσθετο του ndiswrapper εγκατεστημένο;

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
el: Σίγουρα θέλετε να αφαιρέσετε τον οδηγό <b>%s</b>;

en: Root or sudo privileges required!
el: Χρειάζονται προνόμια διαχειριστή!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
el: <b>Εγκατεστημένοι οδηγοί Windows:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
el: <span size="larger" weight="bold">Επιλέξτε το αρχείο <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
el: Ρύθμιση δικτύου

en: Install Driver
el: Εγκατάσταση οδηγού

en: Location:
el: Τοποθεσία:

en: Select inf File
el: Επιλέξτε αρχείο inf

en: Wireless Network Drivers
el: Οδηγοί ασύρματου δικτύου

en: _Install
el: _Εγκατάσταση

en: _Install New Driver
el: _Εγκατάσταση νέου οδηγού

en: _Remove Driver
el: _Αφαίρεση οδηγού

en: Ndiswrapper driver installation tool
el: Εργαλείο εγκατάστασης οδηγών Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
el: Οδηγοί Windows για ασύρματες συσκευές
