ndisgtk - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
et: Ei ole suuteline tuvastama riistvara kohalolekut

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
et: <b>%s</b>
    Riistvara saadaval: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
et: <b>%s</b>
    Ebasobiv driver!

en: Please drag an '.inf' file instead.
et: Palun vea selle asemel '.inf' fail

en: No file selected.
et: Faili ei ole valitud.

en: Not a valid driver .inf file.
et: .inf ei ole sobiv driver.

en: Driver is already installed.
et: Draiver on juba paigaldatud

en: Error while installing.
et: Tõrge paigaldamisel.

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
et: Kas sa oled kindel, et soovid eemaldada <b>%s</b> draiverit?

en: Root or sudo privileges required!
et: Root või sudo privileegid nõutud!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
et: <b>Hetkel paigaldatud windowsi draiverid:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
et: <span size="larger" weight="bold">Vali <i>inf</i> file:</span>

en: Configure Network
et: Seadista võrku

en: Install Driver
et: Paigalda draiver

en: Location:
et: Asukoht:

en: Select inf File
et: Vali .inf fail

en: Wireless Network Drivers
et: Juhtmevaba võrgu draiverid

en: _Install
et: Paigalda

en: _Install New Driver
et: Paigalda uus draiver

en: _Remove Driver
et: Eemalda draiver

en: Ndiswrapper driver installation tool
et: Ndiswrapperi draiverite paigaldamise tööriist

en: Windows Wireless Drivers
et: Windowsi juhtmevabavõrgu draiverid
