ndisgtk - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
fa: <b>%s</b>
    گرداننده‌ی نامعتبر

en: No file selected.
fa: هیچ پرونده‌ای انتخاب نشده است.

en: Not a valid driver .inf file.
fa: یک پرونده‌ی inf معتبر برای گرداننده نیست.

en: Driver is already installed.
fa: گرداننده قبلاً نصب شده است.

en: Error while installing.
fa: خطا هنگام نصب.

en: Is the ndiswrapper module installed?
fa: آیا ماژول ndiswrapper نصب شده است؟

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید گرداننده‌ی <b>%s</b> را حذف کنید؟

en: Root or sudo privileges required!
fa: نیازمند دسترسی ویژه‌ی مدیر یا sudo است!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
fa: <b>گرداننده‌های ویندوزی نصب‌شده‌ی اخیر:</b>

en: Configure Network
fa: پیکربندی شبکه

en: Install Driver
fa: نصب گرداننده

en: Location:
fa: مکان:

en: Select inf File
fa: پرونده‌ی inf را انتخاب کنید

en: Wireless Network Drivers
fa: گرداننده‌های شبکه‌ی بی‌سیم

en: _Install
fa: _نصب

en: _Install New Driver
fa: _نصب گرداننده‌ی جدید

en: _Remove Driver
fa: _حذف گرداننده

en: Ndiswrapper driver installation tool
fa: ابزار نصب گرداننده‌ی Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
fa: گرداننده‌های بی‌سیم ویندوزی
