ndisgtk - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
fi: Käytettävissä olevia laitteita ei voida tunnistaa

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
fi: <b>%s</b>
    Käytettävissä olevat laitteet: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
fi: <b>%s</b>
    Epäkelpo ajuri!

en: Please drag an '.inf' file instead.
fi: Raahaa .inf-tiedosto tähän laatikkoon.

en: Could not find a network configuration tool.
fi: Verkon asetustyökalua ei löytynyt.

en: No file selected.
fi: Ei valittuja tiedostoja

en: Not a valid driver .inf file.
fi: .inf-tiedosto ei ole pätevä.

en: Driver is already installed.
fi: Laiteohjain on jo asennettu.

en: Error while installing.
fi: Asennuksen aikana tapahtui virhe.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
fi: Moduulia ei voida ladata. Virhe oli:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
fi: Onko ndiswrapper-moduuli asennettu?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
fi: Haluatko varmasti poistaa ajurin <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
fi: Tarvitaan ylläpitäjän (root tai sudo) oikeuksia!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
fi: <b>Asennetut Windows-ajurit:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
fi: <span size="larger" weight="bold">Valitse <i>inf</i>-tiedosto:</span>

en: Configure Network
fi: Määrittele verkkoasetukset

en: Install Driver
fi: Asenna ajuri

en: Location:
fi: Sijainti:

en: Select inf File
fi: Valitse inf-tiedosto

en: Wireless Network Drivers
fi: Langattoman verkon ajurit

en: _Install
fi: _Asenna

en: _Install New Driver
fi: Asenna _uusi ajuri

en: _Remove Driver
fi: _Poista ajuri

en: Ndiswrapper driver installation tool
fi: Asennustyökalu Ndiswrapperille

en: Windows Wireless Drivers
fi: Windowsin langattomien verkkokorttien ajurit
